Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
krawcu jak autko po wizycie u panow mechanikow????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
krawcu już obecny na vagu jestem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a gdzie oni sie spotykaja i o jakiej godzinie ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
krawcu co to za nie obecność dziś ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
krwacu wiesz ile może bedzie kosztować pompka do spryskiwaczy lamp bo u mnie jest padnięta i myslę nad zakupem??
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
żyją i mają się dobrze
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jedzonko pierwsza klasa a kto nie był niech sobie popatrzy na "dymionce zarełko" którego nie jadł :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to które rondko blokujemy do tej zabawy???? : :> :> :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
fotki widze fajne wyszły no i frekfencja wieksza , a co z tym jedzeniem gdzie tym zazem zawitaliscie????? bo cos marne nastroje widze
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
na dniu felga wyglada całkiem inaczej jest poharatana jak zmienie na zimowe kola to pojdzie do malowania i bedzie git
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Witam klubowiczów , ja dziś nie obecny będę bo mnie choroba dopadła z czego jestem bardzo nie zadowolony ,widzę że dziś frekfencja będzie duża także życzę miłego spota pozdrawiam.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
widzę że już mam przydomek tylko szkoda że przez takie okoliczności
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
zlocik ciekawy owszem, no a mój popis z krawężnikiem nie planowany i nie życzę nikomu takich spotkań a fela do zrobienia bedzie [br]Dopisany: 06 Październik 2009, 00:36_________________________________________________a uczyłem się jeździć w kaskaderze ale to zbieg okoliczności
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Ostrowiec Św witam wszystkich ,jestem Łukasz i mam a4 2003r 1.8T