Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja też popieram późniejszą godzinę spotowania
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
wszyscy zasnęli bo tylko pada i pada
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No proszę jaka to akcja wesoła była :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
I co z tym grillem bo pogoda do bani się robi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spot inny niż wszystkie bo na dwie tury a na koniec wyścig dwóch klubowiczów :>
-
[B5 AHU] Kratka w zderzaku
Jak jest wlot do IC no to masz złą kratkę założona i mus ją zmienić bo nie ma pełnego chłodzenia
-
[B6 BEX] Wszelkie info na temat 1.8 T 190 HP
Jestem posiadaczem takiego autka i właśnie z mocą 190kucy :> co do silnika to mój spisuje się świetnie fakt mam go od prawie roku ale nie miałem żadnej usterki przy silniku i oby tak dalej było ,co do spalania na Pb jest mi trudno określić spalanie bo mało jeździłem gdyż po zakupie poszedł go gazownika , spalanie przy w miarę spokojniej jeździe 11l a jak się troszkę przyciśnie to wiadomo że więcej , wrażenia z jazdy bardzo dobre ,ogólnie mogę polecić a no ja mam ośkę a jak autko by z Q było no to frajda z jazdy jeszcze większa
-
[ALL B5] Czy warto zakładać gaz do 1.6 ?
Instalacja lpg w 1.6 daje rade bo zawsze to jest oszczędność dla kieszeni i dziś każdy liczy się z kosztami więc jeśli da się oszczędzać to czemu nie skorzystać z tego , każdy wie o tym najlepiej jak sięga do portfela na stacji
-
[ALL B5] Pojemnik z filtrem powietrza.Jak naprawić??
Kolego kup sobie takie coś http://www.allegro.pl/item981043457_pistolet_do_kleju_40w_klejarka_warszawa.html i ta dziure zakleisz sobie bez problemu i będzie po dziurce :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
tego nie wiem ale na pewno w automacie bo koleś startował ze statoil a później wydarł na obwodnice
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no to który pierwszy odważny na ochotnika :tongue4:, podczas tankowania po spocie widziałem godnego przeciwnika dla żółtej strzały czarne a8 w Q koleś nie oszczędzał pedału gazu a auto się trzymało drogi nawet pomio mokrego asfaltu
-
[ALL B5] Hak w A4 B5 2000 rok Avant Pytanie
Mogłeś mieć haka ale go poprzedni właściciel zdemontował a pieczątka została w dowodzie
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam wszystkich ,w nie długim czasie czeka mnie pierwsza wymiana oleju w moim autku, szkopuł tkwi w tym że nie wiem jaki olej był poprzednio wlany bo autko sprowadziłem sobie z Niemiec ,mam przebieg 152tkm i zastanawiam się jakim olejem zalać żeby był dobry .Proszę o doradę .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widzę z jakiś remońcik mnie ominął
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To robi wyrwę w portfelu przy tankowaniu :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Audi nawet kule nie dogonią a co dopiero BMW :> :> :>
-
Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni
Zawsze znajdą się osoby które zechcą kupić seata chodzby tylko przez własny gust i upodobania ,w końcu to audi pod inną postacią ,artykuł rewelacja
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Ładne autko, no i z Q to dobry wybór
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
hehe za***isty przedni zderzak miał :polew:
-
[B5 AFN] Nie mogę podpasować zderzaka
Jedz do serwisu i sobie kupisz za parę złotych, ja do siebie kupowałem i płaciłem chyba 25zł
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nie wywołuj wilka z lasu bo dziś nigdy nic nie wiadomo gdzie i kiedy co komu do głowy przyjdzie żeby wykręcić jakiś numer z pożyczeniem autka
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie dałem rady dziś przyjechać niespodziewany wyjazd mi wypadł
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
zima już nudna jest !!! czas już na nadejście WIOSNY ale każdy widzi co mamy za oknem tzw białe szaleństwo
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jak się robi to bardzo miło mi to słyszeć
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja też dziś odpadam ,a co kolego jozku726 potrzebujesz ze świętokrzyskiego??????