Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba kupić ten środek co w deszcz bez wycieraczek się jeździ
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bez żadnych oznak zakwasów ,niech żałują bo drugi starcie było ostre
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Grzesiek jak ręce po wczorajszej zabawie??
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi kiedy zawitasz na spota bo dawno bardzo Cie nie było
-
[ALL B5] Stuki przy skręcie - zonk
Może któraś poduszka pod silnikiem ma luz skoro na luzie nie stuka
-
[ALL B7] Regulacja ręcznego
Miałem podobne objawy przy hamowaniu z wyższych prędkości tzn drgania na kierownicy i w kabinie też trochę czuć było , u mnie jedna tarcza bicie miała
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja jeszcze jadę :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i się nie udało na spota zdążyć
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie coś dla Ciebie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To jak będzie dziś spot??? ja mam wieczorem trochę załatwień ale może udało by się mi wyrobić na spota jeśli coś będzie
-
[B6 ALT] Zalety i wady tego silnika
Kupuj 1.8Ta będziesz zadowolony
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
spróbuj kadzidełek podobno skutkują
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No ciekawa oferta
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu ten poniedziałek to jest 1 listopad spota nie ma ,może będzie w inny dzień
-
[ALL B5] Koszty wymiany rozrządu.
Jakieś 2 miesiące temu 550zl z pompą wody i orginał , auto jak w opisie
-
[ALL B6] Samopoziom
Możesz podjechać ,jak coś to nr znasz wcześniej tel jak coś tylko
-
[ALL B6] Samopoziom
Prezesie trzeba pod auto zaglądnąć , czujniki są dwa na przednim kole i tylnym ,lewa strona auta a są mocowane do wahaczy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba jutro będzie :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes w poniedziałek to jeszcze będzie kołowaty chodził od :drunk: :) To NAJ NAJ NAJ lepszego mARCINIE
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przyznać się kto zamawiał to białe paskudztwo co pada z nieba???????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Szkolenie w sobotę o 9 podobno :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie masz 4 osiemnastki :naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No prezesie ani Cie spotkać nie idzie no w żaden sposób ,no i znów leonów było więcej niż
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Grzesiu po olej na ul. Długą do sklepu g4 a tam już Ci doradzą jaki olej i ile go potrzeba.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wybiera się dziś ktoś na spota?????????