Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. To jest rozmiar http://www.wiocha.pl/215,Niektorzy_lubia_przesade :polew:
  2. No trafiła Ci się impreza ciekawa :>
  3. No to co godzina 19 dziś ?????
  4. Ale są gamonie w tej psiarni :polew: to miałeś z czego się śmiać po tej kontroli :> :>
  5. Nowe świeczki 120 a klocki 180 zł już u siebie wymieniłem wiec jestem na bieżąco z cenami a i nowe wtryski od gazu poszły Hana 2000 i wlewik jest już tak jak u ciebie :>
  6. Marcinie powiedz ty mi jak kupiłeś auto to ile flaszek na oblanie poszło???bo ja nie wiem żeby drugie auto z którym co trochę coś się dzieje, ty chyba za mało %%%% wypiłeś za to auto i przez to się tak dzieje .Kup te świece i będziesz miał problem rozwiązany ,bo tak to szkoda twoich nerwów chyba że się lubisz denerwować
  7. Jak nie było spota to może jutro coś zorganizujemy ???? Prezes ty to zaginąłeś czy żona cie zamknęła w domu i nie wypuszcza nigdzie???
  8. Ja za przeniesieniem jestem inny dzień
  9. Ja tam z dostępem do kompa nie mam :tongue4: ale fakt cisza tu jak makiem zasiał
  10. jestem ciekaw co to jest ta kontrolna spalin??? :mysli:
  11. proponuję przenieś na inny dzień bo mnie kobita nie puści na spota za chiny ludowe.
  12. Mój po wczorajszych testach tzn trasa 520km przy prędkościach 90-180km spalił 11,5l a w drodze powrotnej prędkość do 120km wyszło spalanie 9l oczywiście lpg
  13. a jaką instalacje masz ???zwykłą czy sekwencje ??? bo może ci się wtryski zapiekły i przez to masz takie objawy
  14. Tylko kup bagnet ASO bo jak w zwykłym sklepie to różnie się trafia co do długości bagneta
  15. Trzeba podpiąć vaga i będzie wiadomo co się dzieje z autem
  16. ja się mogę dołączyć do eskortowania żeby było bezpieczniej :>
  17. Chyba błotne :polew: :polew:
  18. Ja za kulkami jestem
  19. Fajny rabacik dostałeś to teraz tylko pozostało wozić się bo auto dopracowane zostało
  20. Dobrą cenę dostałeś za gaz , a rozrząd na oryginalnych częściach czy zamiennikach???
  21. Autko ładne i jak na kolor środka to podziwiam za utrzymanie takiej czystości
  22. No to wycieczka po nową baterię będzie potrzebna ,a i przy wymianie dognij blaszki bo ja miałem taki przypadek że wymieniłem baterie i po kilku dniach już pilot nie działał jak się okazało to bateria nie łączyła na stykach
  23. Zakładaj platyny i będziesz miał głowę spokojną na długi czas
  24. Bateria to może nie padła tylko się pilot rozkodował bo klemę odpięli przy zakładaniu instalki lpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.