Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To jest rozmiar http://www.wiocha.pl/215,Niektorzy_lubia_przesade :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No trafiła Ci się impreza ciekawa :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to co godzina 19 dziś ?????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale są gamonie w tej psiarni :polew: to miałeś z czego się śmiać po tej kontroli :> :>
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Nowe świeczki 120 a klocki 180 zł już u siebie wymieniłem wiec jestem na bieżąco z cenami a i nowe wtryski od gazu poszły Hana 2000 i wlewik jest już tak jak u ciebie :>
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcinie powiedz ty mi jak kupiłeś auto to ile flaszek na oblanie poszło???bo ja nie wiem żeby drugie auto z którym co trochę coś się dzieje, ty chyba za mało %%%% wypiłeś za to auto i przez to się tak dzieje .Kup te świece i będziesz miał problem rozwiązany ,bo tak to szkoda twoich nerwów chyba że się lubisz denerwować
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak nie było spota to może jutro coś zorganizujemy ???? Prezes ty to zaginąłeś czy żona cie zamknęła w domu i nie wypuszcza nigdzie???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja za przeniesieniem jestem inny dzień
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja tam z dostępem do kompa nie mam :tongue4: ale fakt cisza tu jak makiem zasiał
-
[B6 BEX] 1,8 T 190 hp drżenie, nierówna praca silnika, gaśnie na zimnym
jestem ciekaw co to jest ta kontrolna spalin??? :mysli:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
proponuję przenieś na inny dzień bo mnie kobita nie puści na spota za chiny ludowe.
-
Ile pali Wam gazu?
Mój po wczorajszych testach tzn trasa 520km przy prędkościach 90-180km spalił 11,5l a w drodze powrotnej prędkość do 120km wyszło spalanie 9l oczywiście lpg
-
[B5 ADP] Sprawdzenie czy dochodzi paliwo
a jaką instalacje masz ???zwykłą czy sekwencje ??? bo może ci się wtryski zapiekły i przez to masz takie objawy
-
[B5 APU] Ilość oleju w silniku.
Tylko kup bagnet ASO bo jak w zwykłym sklepie to różnie się trafia co do długości bagneta
-
[B6 AVJ] 170km/h- 0km/h
Trzeba podpiąć vaga i będzie wiadomo co się dzieje z autem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja się mogę dołączyć do eskortowania żeby było bezpieczniej :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba błotne :polew: :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ładne
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja za kulkami jestem
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Fajny rabacik dostałeś to teraz tylko pozostało wozić się bo auto dopracowane zostało
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Dobrą cenę dostałeś za gaz , a rozrząd na oryginalnych częściach czy zamiennikach???
-
[B6 AVF] Moja
Autko ładne i jak na kolor środka to podziwiam za utrzymanie takiej czystości
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
No to wycieczka po nową baterię będzie potrzebna ,a i przy wymianie dognij blaszki bo ja miałem taki przypadek że wymieniłem baterie i po kilku dniach już pilot nie działał jak się okazało to bateria nie łączyła na stykach
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Zakładaj platyny i będziesz miał głowę spokojną na długi czas
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Bateria to może nie padła tylko się pilot rozkodował bo klemę odpięli przy zakładaniu instalki lpg