Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
daj jakąś flotę tego rutera to może coś się pokombinuje , co do wypadu na gokarty ja odpadam bo jadę w piątek rano autokarem na targi do wa-wy na dwa dni ,ale jak coś to będę dzwonił wrazie czego więc nie zapominać tel
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To ja proszę takom sumkę w zł chętnie przygarnę jak coś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
auto już odebrane od mechaniora???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też potwierdzam obecność
-
[B5 AJG] Co sądzicie o tej instalacji - potrzebne mapy gazowe.
Ile km przejechałeś na tej instalacji??? nie chce krakać ale jeżeli masz megic jety to jak one się zabrudzą to spalanie rośnie i zaczyna się przygoda z mieszanką która niby jest ok a wywala błąd , ja to przerabiałem u siebie
-
[B6 AMB] Jaka instalacja gazowa
Jak jesteś z Kielc to podjedź do Radlina i tam zapytaj
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to ja zamawiam dobrze wypieczone :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kotlety smaży :polew: :polew:
-
[B5 ACK] Instalka lpg do oceny...
Nie polecam magic jetów bo szybko padają ,moje wytrzymały niecałe 18tyś i szmelc ,obecnie mam valteki i też nie jestem z nich zadowolony bo auto słabsze i spalanie dużo większe , osobiście przymierzam się zamątować hane 2000
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
gdzieś czytałem że nafta dobrze odtłuszcza ale nie sprawdzałem tego osobiście
-
[B6 AMB] Co myslicie o wlasnym vag-u do regulacji gazu
Ja też jestem zdania że taki kabelek jest dobrym pomysłem a gadanie przez gazownika "nie bo się może popsuć" jest tylko po to żeby odstraszyć osobę ,co do oprogramowania http://www.ac.com.pl/pl/doc/346/programy-i-instrukcje-obslugi wystarczy ściągnąć i zainstalować
-
[ALL B6] Jakie wtryskiwacze
magic jety odpadają miałem u siebie i po 18 tyś poszły na złom ,valtek też nie , matrix lub hana i po problemie będzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja tam za B5 nie tęsknie zbytnio może przez mały motor ale jak się przesiadłem do tego to nie ma porównania co do frajdy z jazdy a i komfort jest na innym poziomie a o bespieczenstwie nawet nie wspomnę , i te wymiany wahaczy co jakiś czas to ja nie jestem pewien czy B5 takie bezawaryjne było
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Żeby mieć diesla to trzeba mieć gruby portfel patrząc na ceny paliw ,no lub zostaje Twoja profesja wykonywania zawodowo czyli dobra koparka na stanie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
pojedyncze są czy na listwie wszystkie 4 razem?????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to teraz trzeba regularnie wymieniać filterki i będzie śmigać auto aż miło ,jestem ciekaw jak je zamontowali bo to jest bardo ważne i wpływa na ich żywotność ,przy najbliszczej okazji zerknę jak oczywiście pozwolisz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
u to marnie jak się tak ma sprawa, a wtryski zmienione czy w dalszym ciągu te co były ?? ja studiuje forum lpg zacięcie żeby zgłębić temat co i jak [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 18:51_________________________________________________chyba tak i modelu B6
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no to już wiem czemu się chciałeś udusić :polew: byłeś z autem u pana w radlinie ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pamięć bardzo dobrze śmiga aż miło :> orzechy to się powoli wcina a nie łapczywie :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widzę że znów druga zmiana prezesie ,chyba nikt już tu nie zagląda i spoty coś zamierają ostatnio
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będzie jakiś spot jeszcze w starym roku????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spoty niby na środę miały być przeniesione ale jak jesteś to myślę że da się coś zorganizować :> ,co do miejsca trzeba uzgodnić bo zmiany lokalu nie było jednak ,chociaż ostatni spot był u łukasz i w składzie dwu osobowym bo reszta się wymigała :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak zdrówko po świętach ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zdrowych ,wesołych,szczęśliwych świąt no i oczywiście żeby karp dobrze smakował :> :> [br]Dopisany: 24 Grudzień 2010, 15:24_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176635.0
-
[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich
Wszystkim posiadaczom wesołych,pogodnych świąt i żeby nasze autka zawsze były gotowe i niezawodne w drodze oraz zawsze dowoziły nas cało do domu