Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No panowie który sobie takie coś sprawi http://moto.onet.pl/240293,8307844,2,zdjecie.html?node=27
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Z miskami było trochę zabawy ale daliśmy rade , to ja hondę wezmę i jakąś mocną line :> :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a no tak zapomniałem o tych panach z niebieskimi kogutami na autach że oni też brali czynny udział w spocie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Był w składzie 2 osobowym :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jaka cisza tu chyba przez tą nie obecność na spocie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Moja czarnulka - avant sline 18" zapraszam do oceny
Autko się pięknie prezentuję , tylko gdzie się podział znaczek s-line z prawych drzwi ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wypowiadać się co kto kiedy chce ???? Ja się dostosuje bo nie robi mi to różnicy czy poniedziałek czy środa będzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jeśli dobrze pamiętam to spot miał być u Łukasz ale to trzeba potwierdzić.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba się Jacka zapytać zapytać czy od takiej babci nie kupił swojego golfika :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nie no tylko nie na srode Ciebie zastać na spocie to jak 6 w totka trafić
-
[B6 ALT] Szarpanie podczas przyspieszania
Ja też bym obstawiał że któraś cewka skończyła żywot ,zacznij od sprawdzenia cewek i do świec też można zajrzeć w jakim są stanie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:oklaski: dla tego co to napisał ,a nasz kolega też myślę że by świetną mowę mógł wypowiedzieć na ten temat :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
co to za szyfry jakieś??? temat bardzo zagadkowy jakiś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
co to za szyfry jakieś???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No bo ja czekam na to latanie i doczekać się nie mogę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes melduj się za tydzień bo będzie zabawa na całego
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no niestety nie wytrwaliśmy do 22
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
my nie ale obsługa tak, tylko jedno pozostaje :bicz:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też będę się starał zawitać , jak już byście ustalili miejscówkę to dajcie znać na tel
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
myśleć panowie nad jakąś lokalizacją dobrą
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja nie płace ma mam neta , prezes co to za S4?????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To kto się przebiera za Mikołaja dziś :kox:
-
[ALL] Podczas mrozu wycieraczki nie wycierają całej szyby w czym problem?
U mnie jest ten sam problem co kolega opisuje na początku ,tylko że prawa wycieraczka zostawia plamę 10x10 a wycieraczki założone miesiąc temu valeo ,a co do ich docisku to dość mocno dociskają
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Ja u siebie mam zamienniki pod silnikiem i skrzynią ,otwory są nie zawsze dokładnie dopasowane ale da się to zamontować wszystko
-
[ALL B7] Przymarza lewarek zmiany biegów.
Tu koledzy mają ten sam problem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173147.0