Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Gadać szybko co żeście cwaniaczki zmodzili ???? Dudi owocnych łowów a jak coś to się na rundkę piszę nabytkiem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Czyżby się ktoś do zakupu auta szykował i nic nie chwalił się ????Dudi zostałeś zauważony :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Musisz się poprawić
-
[ALL B5] Gaśnie na gazie podczas ssania
to że wielkich przebiegów nie robisz to nie jest aż tak ważne ,gaz który tankujemy nie jest super czysty i to właśnie robi cały problem że siadają wtryski w naszych autach ,znam temat od podszewki bo sam go przerabiałem na własnej skórze .jedz i niech Ci obowiązkowo czyszczą listwę bo sama regulacja na wiele się nie zda.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to że masz głośniki to nie znaczy że masz wyjście z radia ,wyjmij radio i sprawdź, Marcin Ciebie na spocie zobaczyć to święto wielkie będzie bo dawno Cie nie było
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a wyciągałeś radio i patrzyłeś czy masz wyjście z radia na tylne głośniki ??? bo już był taki przypadek u naszego kolegi z forum ,a kable do wzmacniacza puszcza się bardzo prosto trzeba zdjąć próg z prawej strony i siedzenie z tyłu , ja puszczałem oba kable zasilające od aku ale można tylko + a masę z lampy .
-
[ALL B5] Gaśnie na gazie podczas ssania
Ja obstawiam na 99% że masz wtryskiwacze gazowe zalepione i tak się dzieje, czyszczenie konieczne lub regeneracja .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
tydzień temu był na miejscu spocik bo do bałtowa nie wypaliło ,ten też powinien być w dg , a co kolego masz za problem z głośnikami bo ja montowałem kable w b5
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
hehe ale masz pomysł ciekawy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to czas się przełamać bo jak nie to ja ci Q zabiorę i zostaniesz z ośką :>a ja będę latał bokami
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi ty ośką latasz bokiem a prezes z Q musi lekcje od ciebie wziąć
-
[ALL B6] Mój pomysł na lato B6 Cabrio 1.8 T
Ładne wozidełko daj fotki środka i ze złożonym dachem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin a tobie tylko bmw w głowie ,co w gangsterke będziesz się bawił????? :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A ja ma już czwarte auto z lpg i wiem że się technologia od pierwszego do ostatniego auta tak zmieniła że nie ma porównania ,ale nie będę się sprzeczał o wyszczości jednego czy drugiego paliwa bo nie ma to sensu żadnego ,każdy wybiera sam na czym chce jeździć.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi powiedz mi jedno ile miałeś styczności z lpg skoro jesteś tak negatywnie nastawiony??? ja Ci powiem tylko tyle że nie ważne jest czy jeździsz na ON ,Pb czy Lpg bo jak silnik będzie nie domagał to na każdym paliwie będą się dziać cyrki nawet w dieslu.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Grześ co to za nie obecność dziś???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Za bmw :bicz3: :bicz3: :bicz3: , przyznawać się kto odprawia czary w ostr że śnieg nie pada :mysli:, od szewny intensywna zima aż miło biało a nie szare brudne widoki .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
wyciagaj sankii jutro Do Ciebie podjadę- zrobimy SOPT PRAWIE BAŁTÓW- ten mały rudy uciekinier będzie za renifera robił :polew: Ty się z mojego psa nie nabijaj bo Cie nim poszczuje :> Podobno standardowo ma dg
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Coś cisza odnośnie spota ,chyba mróz wystraszył wszystkich :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
hehe lutowanie oby nie pod chmurka bo temp ciekawa się robi ,e tam czyste trzeba było tył auta zobaczyć to byś zmienił danie
-
[ALL B6] Lampy DRL
Ładnie świeci i wygląda ,jakie koszta takich lamp i co na to panowie mundurowi ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie ma za co ,ten zbiorniczek od wspomagania zmień to będziesz miał spokój ,to 5 min roboty jest :)a jak nie to adres już znasz :>
-
[ALL B6] Lampy DRL
DRL nie może być niżej niż 25 cm od asfaltu ,wiec spokojnie można montować w miejsce halogenów
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też jako smakosz mogę się wybrać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
wulkanizatora nie mamy na stanie ale z pozostałych coś by się znalazło