Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. To do roboty a nie opierd...... się i nie będzie wam się nudzić :tongue4:
  2. Niektórzy na nudę nie narzekają :gwizdanie:
  3. Dodam jeszcze żeu siebie zdjąłem osłonę z silnika żeby cewki się tak nie grzały ale czy to coś dało to w 100% nie wiem, gazownik powiedział mi tylko że cewki nie będą się tak mocno grzały i lepiej będą oddawać ciepło
  4. Taki kolor maja Niemieckie taxi :gwizdanie:
  5. nie to nie ja no kurde przyznaj się że Ty byłeś na jakiś d*pach :naughty:
  6. Dudi Ty śmigałeś tak kolo 19 przez opatów??????
  7. Tylko na niebiesko i równo a dach na czarno proszę
  8. Marcin pędzelkiem umaluj :tongue4:
  9. Pierwsza propozycja może być tylko inny reduktor np scorpion gt, na temat drugiej się nie wypowiem bo nie miałem a pozostałe nie nadają się bo wtryski i reduktor
  10. za późno kumpel miał meganke do sprzedania i poszła w niedziele
  11. Łukasz 23 odpowiedział(a) na sunrise00 temat w 1.8T
    co to za motul za 240zł ??ja za 5l motula 5W40 płaciłem 140zł , podepnę się do tematu w sprawie miski tzn czy w B6 150,163,180 i 190km jest jakaś różnica w miskach bo muszę wymienić michę .
  12. Jak będziesz to się będzie coś działać ze spotem :)
  13. Ciężkie pytania :no:
  14. i co teraz? I to że teraz prezesie Twoje Q będziemy testować na śniegu :>
  15. Zima tuż tuż a dudi Q pogonił
  16. a nie byłeś na akcji serwisowej która dotyczyła właśnie wymiany cewek ???
  17. Nie masz co się martwić tak się dzieje przy lpg ja też wymieniałem i to pierwszego dnia po założeniu lpg ,wymienisz wszystkie i będzie ok.
  18. metr do przodu i metr do tylu :polew: :polew: Przyjdzie zima to zrobimy zawody kto dalej do mnie dojedzie Ja dziś odpadam bo %%%%% mi w głowie tylko dziś szumią .
  19. Marcin zamontuje dmuchawę do audi :polew:
  20. Czegoś tak głupiego to jeszcze nie słyszałem :polew:
  21. To ja bym zaczął od wizyty u jakiegoś dobrego gazownika na początek, jak możesz to zrób fotkę z pod maski i to będzie wiadomo jakie masz te wtryski bo ja obstawiam że to jest cała przyczyna tych szarpnięć.
  22. Wymontowanie jest banalnie proste odpinasz wtyczkę i wyciągasz cewkę do góry , a co do Twoich szarpnięć to powiedz mi co masz za lpg i ile na niej już zrobiłeś km bo może jest to wina wtrysku gazowego że szarpie i przerywa ,a co do spr cewek to jest prosty test jedziesz sobie tak 30km/h (najlepiej pod lekkie wzniesienie) wbijasz 5 bieg i gaz do dechy jak zacznie szarpać to masz wypadanie zapłonu na którymś cylindrze .
  23. Ja w swojej B5 właśnie ADP też miałem ten sam problem jak postała parę godzin na deszczu to silnik trzeba było długo kręcić i jak odpalił to szarpał strasznie ,problemu nie rozwiązałem do końca bo auto poszło w inne ręce ,ale co najważniejsze jak auto wstawiłem do garażu to po jakimś czasie przechodziło wszystko czyli coś musi naciągać wilgoci i robić takie objawy , co do strzelania na gazie to kolego załóż sobie przed filtrem taki pierścień zabezpieczający który nie pości ciśnienia do filtra .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.