Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To do roboty a nie opierd...... się i nie będzie wam się nudzić :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Niektórzy na nudę nie narzekają :gwizdanie:
-
[ALL B6] Cewki zapłonowe z A4 B7 do AUDI A4 B6 oraz Cewki po modyfikacji M
Dodam jeszcze żeu siebie zdjąłem osłonę z silnika żeby cewki się tak nie grzały ale czy to coś dało to w 100% nie wiem, gazownik powiedział mi tylko że cewki nie będą się tak mocno grzały i lepiej będą oddawać ciepło
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Taki kolor maja Niemieckie taxi :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
nie to nie ja no kurde przyznaj się że Ty byłeś na jakiś d*pach :naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi Ty śmigałeś tak kolo 19 przez opatów??????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tylko na niebiesko i równo a dach na czarno proszę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin pędzelkiem umaluj :tongue4:
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Pierwsza propozycja może być tylko inny reduktor np scorpion gt, na temat drugiej się nie wypowiem bo nie miałem a pozostałe nie nadają się bo wtryski i reduktor
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
za późno kumpel miał meganke do sprzedania i poszła w niedziele
-
[B5 AEB] Miska olejowa
co to za motul za 240zł ??ja za 5l motula 5W40 płaciłem 140zł , podepnę się do tematu w sprawie miski tzn czy w B6 150,163,180 i 190km jest jakaś różnica w miskach bo muszę wymienić michę .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak będziesz to się będzie coś działać ze spotem :)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ciężkie pytania :no:
-
[FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
Super fotka
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
:oklaski:
-
Spociki w Kielcach
i co teraz? I to że teraz prezesie Twoje Q będziemy testować na śniegu :>
-
Spociki w Kielcach
Zima tuż tuż a dudi Q pogonił
-
[B6 BFB] Padające cewki
a nie byłeś na akcji serwisowej która dotyczyła właśnie wymiany cewek ???
-
[B6 BFB] Padające cewki
Nie masz co się martwić tak się dzieje przy lpg ja też wymieniałem i to pierwszego dnia po założeniu lpg ,wymienisz wszystkie i będzie ok.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
metr do przodu i metr do tylu :polew: :polew: Przyjdzie zima to zrobimy zawody kto dalej do mnie dojedzie Ja dziś odpadam bo %%%%% mi w głowie tylko dziś szumią .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin zamontuje dmuchawę do audi :polew:
-
[B5 AJL] Nowa instalacja gazowa- czy dobre komponenty
Czegoś tak głupiego to jeszcze nie słyszałem :polew:
-
[B6 AVJ] Check engine i przerywanie
To ja bym zaczął od wizyty u jakiegoś dobrego gazownika na początek, jak możesz to zrób fotkę z pod maski i to będzie wiadomo jakie masz te wtryski bo ja obstawiam że to jest cała przyczyna tych szarpnięć.
-
[B6 AVJ] Check engine i przerywanie
Wymontowanie jest banalnie proste odpinasz wtyczkę i wyciągasz cewkę do góry , a co do Twoich szarpnięć to powiedz mi co masz za lpg i ile na niej już zrobiłeś km bo może jest to wina wtrysku gazowego że szarpie i przerywa ,a co do spr cewek to jest prosty test jedziesz sobie tak 30km/h (najlepiej pod lekkie wzniesienie) wbijasz 5 bieg i gaz do dechy jak zacznie szarpać to masz wypadanie zapłonu na którymś cylindrze .
-
[B5 ADP] Przerywa jak deszcz pada, lub jest wilgotno problem
Ja w swojej B5 właśnie ADP też miałem ten sam problem jak postała parę godzin na deszczu to silnik trzeba było długo kręcić i jak odpalił to szarpał strasznie ,problemu nie rozwiązałem do końca bo auto poszło w inne ręce ,ale co najważniejsze jak auto wstawiłem do garażu to po jakimś czasie przechodziło wszystko czyli coś musi naciągać wilgoci i robić takie objawy , co do strzelania na gazie to kolego załóż sobie przed filtrem taki pierścień zabezpieczający który nie pości ciśnienia do filtra .