Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dziś dostałem pismo z pzu kolejne odmowne już mnie trafia szlak . W czwartek spotkanie z prawnikiem będzie i chyba sprawa sądowa , Michał dzięki za namiary na tego pana
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes co to ma być jakieś leony na a4 wstawiasz ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
http://moto.wp.pl/kat,121,title,Pieciomilionowe-Audi-A4,wid,13279051,wiadomosc.html trzeba świętować :>
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Może oprócz samego nr cewki jest brana jeszcze data produkcji cewki
-
[B6 BFB] Dziwny wkład przepływomierza, gdzie platynowy drucik
Dokładnie nie ma być tego drucika już ten temat przerabiałem u siebie i sprawdzałem to wiec możesz być spokojny że jest ok
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Stare zabrali ,a z podszybiem nic nie robili bo spieszyło mi się i nawet nie pytałem o tą akcje
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Ja dziś byłem w aso i wymienili mi dwie sztuki ,dobre i tyle bo będą na zapas :>, cewki miały nr 115J
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No cudeńko i jaka adrenalina z takiej jazdy pewnie jest trzeba kasę zbierać
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Fela ładna jest nie ma co ,dokup sztukę i w jakiś inny kolor umaluj . do jednego mam tylko jakieś mieszane uczucia tj tych chlapaczy no jakoś nie pasują do tego auta
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
jak z sedana zrobisz kombi i kiere na lewą str wsadzisz to możemy gadać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wróciłem z aso audi i udało mi się połowicznie bo wymienili mi dwie cewki na nowe :>ale jak mi pan historie auta powiedział to mi ręce opadły bo rozrząd był wymieniany przy 136 tyś a ja o tym nie wiedziałem i 152 poszedł nowy komplet :wallbash:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a ten "policjant" to miał miernik lakieru w oczach że widział tą szpachle ???? :polew: kolejny gamoń co się nie nadaje do kopania rowów a co dopiero na stróża prawa :thumbdown:
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Auto piękne a ten kolor zawsze mi się bardzo podobał ,szkoda że moje wozidełko nie w takiej barwie jest
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No właśnie nie mam czasu się kiedy wybrać ale może na dniach jakoś pojadę ,czekam na deszcz bo jak pogoda to mam dużo roboty
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
I żaden nie jest w stanie nic napisać bo monitor się kręci :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co taka cisza po spocie ???
-
[ALL B6] Śmierdzi paliwem w pobliżu filtra powietrza!!
Filtr paliwa masz koło tylnego prawego koła
-
[B6 AVJ] brak mocy, błąd sondy 17511
wyciągnij bezpiecznik od lpg , skasuj błędy i zobacz co się będzie działo
-
[B6 AVJ] brak mocy, błąd sondy 17511
odepnij sobie instalke lpg i zobacz czy na pb auto chodzi ,bo moim zdaniem to lpg jest przyczyną tych dolegliwości
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A jak stopniowo grzecznie zwalniał do 40 bez naciskania hamulca :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Od dziś mogę robić za nieoznakowany bo narobiłem kolesiowi stracha że ze 110km zwolnił do 40 i prawy kierunek zatrzymał się :polew: jak go ominąłem to dopiero ruszył za mną
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
9 kwiecień sobota
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie jeszcze nie dzwoniłem bo bylem w ostr w urzędzie pracy i nie miałem czasu , a dimer panie kolego tj środek do mycia np felgi jak masz brudne od pyłu z klocków to sobie ładnie wymyjesz że będą błyszczeć ,ja swoje przed założeniem umyje sobie żeby były czyste na sezon
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
kolego kup sobie dimer i umyjesz sobie felgi w domowych warunkach
-
[ALL B6] Xenon audi a4 b6
kolego masz spryskiwacze w zderzaku żeby myły lampy ???? jeśli tak to masz xenony