Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Witam wszystkich , potrzebuje porady odnośnie interfejsu lpg tzn który kupić :http://allegro.pl/interfejs-gazu-lpg-usb-stag-kme-bingo-brc-fvat-i1585047338.html czy ten http://allegro.pl/interfejs-gazu-lpg-usb-stag-kme-zenith-landi-fvat-i1585046103.html ???? Poradźcie który będzie lepszy ,a jeśli ktoś kupował od jakiegoś sprawdzonego sprzedawcy to proszę o info . pozdrawiam łukasz
  2. dokładnie wiec nie mam co ryzykować z taką jazdą bo można się wpakować w duże koszta
  3. A kontakt z dziurawą drogą już był ??? wygląda czekam na oglądanie na spocie
  4. To jakie będzie następne auto ??? bo apetyt rośnie w miarę jedzenia wiec mniej niż 190 kucy nie może być
  5. Na samej kategorii B nie możesz ciągnąć lawety ,musisz mieć kategorie E ,druga sprawa to jak zapniesz lawetę do Twojego auta to jeżeli dobrze pamiętam to ADP ma 1200kg uciągu z przyczepą hamowaną więc wiele nie możesz przewieść
  6. zmieniałbym gdyby zasypało mnie ale nie wiele brakowało a bym koło śląska wczoraj utknął w tym śniegu
  7. pogoda szaleje strasznie u mnie -1 jest i deszcz ze śniegiem pada masakra jest z ta pogodą :wallbash:
  8. Zakładać zimowe buty bo biało i mroźno się robi no masakra jakaś żeby w maju padał śnieg i było na minusie :wallbash:
  9. Trzeba mieć antenkę i się pytać o drogę bo teraz dokuczają strasznie no miałeś pecha bo 10 pkt to sporo,to ile na budziku było???
  10. Mokrego śmigusa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kox:
  11. Pogodnych ,wesołych i mile spędzonych świąt i mokrego dyngusa żeby rok był udany dla wszystkich
  12. Cisza tu jak makiem zasiał :gwizdanie: chyba wszyscy się już na świąteczne jajka szykują żeby wcinać :>
  13. co zepsułeś? ząb mnie napierd***** i byłem u dentysty ale nici dopiero rano mam wizytę
  14. dziś to był szybki spot i trochę bolesny
  15. ja wcześniej jak po 20 to nie przyjadę więc może się załapiesz
  16. Powinno być jak co tydzień
  17. taki fotel fajna sprawa aż się nie chce wstawać z niego ale cena zabójcza bo ponad 20 tyś
  18. Byłe parę min. po 19-ej i nikogo nie widziałem to coś dziwnego bo siedzieliśmy i gadaliśmy że przyjedziesz i pizze zdziałamy a tu nie było cie , na drugi raz to dzwoń
  19. Pewnie że był ,ja nie wiem jak 4 aut stojących pod da grasso nie widziałeś :gwizdanie:
  20. Krawcu dzwoń do kolegi i już będzie komp naprawiony bo bez kompa to jak bez ręki teraz
  21. Ja też nie czekałem do 180 tylko przy 150 poszła wymiana ,koszta takiego kompletu to ok 600zł w oryginale + robocizna oczywiście ale jak jest kumaty mechanik to i bez rozbierania pasa przedniego wymieni
  22. No panowie za tą frekwencję to będzie :bicz:
  23. No to ładny wynik a ile z tego arsenału do domu wziąłeś :> a Krzysiek ile ustrzelił pkt???
  24. Grześku jak strzelanie poszło ???mam nadzieje że same 10 ustrzeliłeś
  25. Też Ci się spacerów zachciało chyba że zaczepki szukałeś :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.