Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja będę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie zapominać o halówce dziś a i każdy z parą ma być :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dobrze wiedzieć a kolega czemu na spoty nie przyjedzie pogadać o i nie tylko ??? Prezes licznik bije jeszcze trochę i przekładamy do mnie :kox: a jutro to auto na testy latania bokiem możesz podstawić :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wiedza kosztuje nic za darmo :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty byś chciał wszystko wiedzieć :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek jak się będziesz czaił to fele pójdą w inne ręce
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie mam pojęcia dudi czy jest. Ja powinienem być dziś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tobie to chyba żona w domu spać nie daje nocami i jak jesteś w ostr to odsypiasz :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes Ty Śpiochu jeden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[B6 AVJ] Lpg - ma prawo się wyświetlać check ?
Zdarza się i tak że sam gaśnie ale i tak go wywali za jakiś czas ,teraz to tylko vag ,dziwne że gazownik nie ma vaga żeby sprawdzić co autu dolega
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to kto dziś będzie ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
tylko nie wykręć takiego numeru jak dwa tyg temu powinienem być
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Cisza tu jakaś :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przecież Marcin to pirat :polew:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Było stylem emeryckim nie jechać to byś 10 min nadrobił a tak na poważnie nie było mnie w domu od 10do 14 więc nie zastałbyś mnie .
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Teraz na 17" to kawy już nie wylejesz :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty sobie nie żartuj że masz dość naszego gadania :tongue4: przybywaj bo nawet pizzy nie ma z kim zjeść a ja muszę kolesia opier...lić za brak kultury przy przyjmowaniu zamówienia :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty nas tu nie czaruj wymówkami :gwizdanie: :gwizdanie: :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba było być to byś wiedział ile :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzech dostaje :bicz3: :bicz3: :bicz3: za nie stawienie się na hali
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mijać to możesz ale wyprzedzać już NIE :tongue4: gramy o 18 na Staszicu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak wybudują autostrady to skończy się szybka jazda na innych drogach a teraz jest jak jest i się to nie zmieni . Marcin jeździsz jak emeryt :polew: To kto dziś gra w halówkę ????
-
[B6 AVF] Problem z xenonem
W prosty sposób ługie światła świecą z soczewki czy z osobnej żarówki ??? a jaki masz środek lampy czarny czy srebrny ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie każdy kiedyś płacił i będzie płacił mandaty bo robi się paranoja jakaś a wszystko przez głupie przepisy gdzie znak z obszarem zabudowanym jest co trochę a jak się kończy to jest znikomy nawet bardzo ,a że mamy czasy gdzie cały czas się spieszymy wiec jeździmy szybko nawet tam gdzie nie powinno się 50 jechać ,mogę gdybać że "jak" będą autostrady i czy kiedyś będą to i tak same ograniczenia będą bo nasz kraj zawsze ma odwrotne myślenie itd...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja wiem gdzie Cie Marcinie złapali bo tam zawsze stoją w jednym miejscu że ich prawie nie widać .Zawsze tam zwalniam jak mi się anteny nie chce wyciągać z bagażnika ale nocą to już tak 120 lecę a dalej na tej prostej to lepiej nie będę mówił :gwizdanie: Widzisz za ten mandat bo jak przypuszczam to przedział 400-500zł padł wiec byś już kupił dobry zestaw CB i punktów byś nie miał . Michałowi przyznam rację że "stróże prawa "tylko czyhają żeby komuś przyłożyć grubo bo mają wyniki w pracy przecież a żadnej poprawy bezpieczeństwa nie ma tylko zapełnianie państwowej sakwy :thumbdown: