Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Ty to potrzebujesz obstawy jak coś dłubiesz przy aucie :D:D co z tą pompką do sprysków ????
  2. to trzeba dokładne sprawdzić pompkę od pb czy działa
  3. A filterek od pb to kiedy się zmieniało co ?????
  4. Był spot czy nie bo byłem o 19.40 i nikogo nie było
  5. Z siadki nici były bo nikomu się nie chciało grać
  6. kup sobie dimera i pędzlem umyj kołpaki spłukaj myjką i będzie gotez
  7. To co z tą siadką będzie ktoś ???
  8. Chyba obszyć bo obić to można tzw mordę :-D
  9. wymieniałem pompę wody a dźwięk wydobywa się obok silnika a nie z przodu silnika wiec to nie pompa
  10. To teraz czekamy na wynik końcowy ,bo kurde aż mnie trafia jak słyszę ten dźwięk "trrrrrrrrrrrrrrrr'
  11. Ja mam to samo tylko nie aż tak głośno brzęczy i brzęczy tylko jak zdejmę nogę z gazu podczas jazdy ,przy przegazówkach nie zawsze zabrzęczy
  12. Bo Ci się nie chciało leniu jeden :-D
  13. Uważaj bo jak się zjawie na spocie to zginą Ci listwy progowe i dokładka :-D, co do pompki spryskiwaczy to jak chcesz to dostaniesz info jak ją szybko założyć .
  14. Wysoka seria ,jaki masz przebieg???
  15. Ja też nie dam rady bo robotę w sadzie mam
  16. A co Ty mu pomagałeś podpalać ???:-)
  17. Ciężka sprawa teraz u mnie z czasem więc nie wiem kiedy coś ogarniemy
  18. Widzę że handel kwitnie :-)
  19. Jak spot był ktoś???
  20. Mnie nie będzie w pon
  21. To czekamy na błędy i zobaczymy co się dzieje bo tak nic nie wymyślimy w ciemno
  22. To nie jest żadna kontrolka od spalin tylko sygnał że coś się dzieje i trzeba podpiąć się pod kompa żeby zdiagnozować co się dzieje nie tak ,a że gaśnie to masz błąd sporadyczny ale nie ma co bagatelizować tego
  23. Dudi sory za tego vaga , http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=232939 tutaj popis jazdy przez przejście dla pieszych
  24. Zobaczę jak się wyrobie to będę ,hamują ale jeszcze nie testowałem ich z dużych prędkości do zera bo szkoda mi tarcz :-)
  25. Dudi robi zasłonę dymną żeby nikt go nie wyprzedził :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.