Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty to potrzebujesz obstawy jak coś dłubiesz przy aucie :D:D co z tą pompką do sprysków ????
-
Gaśnie na benzynie
to trzeba dokładne sprawdzić pompkę od pb czy działa
-
Gaśnie na benzynie
A filterek od pb to kiedy się zmieniało co ?????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Był spot czy nie bo byłem o 19.40 i nikogo nie było
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Z siadki nici były bo nikomu się nie chciało grać
-
Czym wyczyścić kołpaki.
kup sobie dimera i pędzlem umyj kołpaki spłukaj myjką i będzie gotez
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To co z tą siadką będzie ktoś ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba obszyć bo obić to można tzw mordę :-D
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
wymieniałem pompę wody a dźwięk wydobywa się obok silnika a nie z przodu silnika wiec to nie pompa
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
To teraz czekamy na wynik końcowy ,bo kurde aż mnie trafia jak słyszę ten dźwięk "trrrrrrrrrrrrrrrr'
-
Dziwny dźwięk przy schodzeniu z obrotów
Ja mam to samo tylko nie aż tak głośno brzęczy i brzęczy tylko jak zdejmę nogę z gazu podczas jazdy ,przy przegazówkach nie zawsze zabrzęczy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bo Ci się nie chciało leniu jeden :-D
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Uważaj bo jak się zjawie na spocie to zginą Ci listwy progowe i dokładka :-D, co do pompki spryskiwaczy to jak chcesz to dostaniesz info jak ją szybko założyć .
-
1.8t BEX w serii- wykres
Wysoka seria ,jaki masz przebieg???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też nie dam rady bo robotę w sadzie mam
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A co Ty mu pomagałeś podpalać ???:-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ciężka sprawa teraz u mnie z czasem więc nie wiem kiedy coś ogarniemy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widzę że handel kwitnie :-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak spot był ktoś???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mnie nie będzie w pon
-
[B6 BEX] 1,8 T 190 hp drżenie, nierówna praca silnika, gaśnie na zimnym
To czekamy na błędy i zobaczymy co się dzieje bo tak nic nie wymyślimy w ciemno
-
[B6 BEX] 1,8 T 190 hp drżenie, nierówna praca silnika, gaśnie na zimnym
To nie jest żadna kontrolka od spalin tylko sygnał że coś się dzieje i trzeba podpiąć się pod kompa żeby zdiagnozować co się dzieje nie tak ,a że gaśnie to masz błąd sporadyczny ale nie ma co bagatelizować tego
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi sory za tego vaga , http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?t=232939 tutaj popis jazdy przez przejście dla pieszych
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zobaczę jak się wyrobie to będę ,hamują ale jeszcze nie testowałem ich z dużych prędkości do zera bo szkoda mi tarcz :-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi robi zasłonę dymną żeby nikt go nie wyprzedził :-)