Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes Ty jesteś następny w kolejce na porodówkę :naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Gratulacje
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
na swoim masz nie limitowany czas pracy sam dobrze wiesz o czym mówię
-
1.8T 150hp czy 163hp pod gaz
Który motor wybierzesz to będzie dobrze znosił lpg ,podstawa to dobrze dobrana instalacja, prawidłowy montaż i ustawienie później auta. Ja akurat jestem tym szczęśliwcem że mam motor o którym wyżej mowa (BEX) i jestem zadowolony z jego pracy i osiągów .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
OKAZJA BMW 335i 387KM 530Nm! Black Carbon! KRAKÓW (2931729855) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. auto które lubisz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
czyn społeczny jak za komuny:facepalm::facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Weź urlop na telefon i dawaj na spota :wink:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Tylko nie zakładaj drewna :facepalm: A kawy nie da się zapomnieć:polew:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Prezes ma bzika na punkcie kawy :whistling:i rozlewania jej po samochodzie i nie tylko :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Montaż przesunął się sam bo mnie choroba dopadła :facepalm: Teraz olej zmieniony i temp też szybko łapie tak jak powinno być :decayed: Widziałem że auto stało pod pracą bo byłem po sąsiecku
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie wiem ,trzeba Jacka zapytać .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu witamy w nowym roku :decayed: hehehe "Wesołek"dobre:grin::grin: Pikuś termostat wsadzony i temp wreszcie szybko wchodzi na 90:banan:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To kawał chu&^&* z tego kierownika!!!!! No wreszcie dziurę zatkasz :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To gratulacje :thumbup1:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
temp brak :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Klawiatura uciekała ale dałem rade:grin::grin: tylko po tych świętach na chorobowym siedzę :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja za kiere nie siadam po %%%%%%
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:drinks::drunk::cheesy: ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 16:01 ---------- WESOŁYCH ŚWIĄT DAL WAS I STO LAT:naughty::naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Za wolny jesteś żeby to zrobić :tongue4::tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba płacić za milczenie:decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pewnie nie miało dolnej kratki w zderzaku :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zamiast ściągnąć tego co się palił to psikali małymi gaśnicami :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dziura ma być zasypana za jakieś 6 miesięcy masakra jakaś :facepalm:
-
Jak ściągnąć hak?
Nie ten dział .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jeszcze nie założony prawdopodobnie w sobotę wleci do auta dopiero