Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Prezes Ty jesteś następny w kolejce na porodówkę :naughty:
  2. na swoim masz nie limitowany czas pracy sam dobrze wiesz o czym mówię
  3. Który motor wybierzesz to będzie dobrze znosił lpg ,podstawa to dobrze dobrana instalacja, prawidłowy montaż i ustawienie później auta. Ja akurat jestem tym szczęśliwcem że mam motor o którym wyżej mowa (BEX) i jestem zadowolony z jego pracy i osiągów .
  4. OKAZJA BMW 335i 387KM 530Nm! Black Carbon! KRAKÓW (2931729855) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. auto które lubisz
  5. czyn społeczny jak za komuny:facepalm::facepalm:
  6. Weź urlop na telefon i dawaj na spota :wink:
  7. Tylko nie zakładaj drewna :facepalm: A kawy nie da się zapomnieć:polew:
  8. Prezes ma bzika na punkcie kawy :whistling:i rozlewania jej po samochodzie i nie tylko :decayed:
  9. Montaż przesunął się sam bo mnie choroba dopadła :facepalm: Teraz olej zmieniony i temp też szybko łapie tak jak powinno być :decayed: Widziałem że auto stało pod pracą bo byłem po sąsiecku
  10. Nie wiem ,trzeba Jacka zapytać .
  11. Krawcu witamy w nowym roku :decayed: hehehe "Wesołek"dobre:grin::grin: Pikuś termostat wsadzony i temp wreszcie szybko wchodzi na 90:banan:
  12. To kawał chu&^&* z tego kierownika!!!!! No wreszcie dziurę zatkasz :decayed:
  13. To gratulacje :thumbup1:
  14. temp brak :decayed:
  15. Klawiatura uciekała ale dałem rade:grin::grin: tylko po tych świętach na chorobowym siedzę :facepalm:
  16. Ja za kiere nie siadam po %%%%%%
  17. :drinks::drunk::cheesy: ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 14:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 16:01 ---------- WESOŁYCH ŚWIĄT DAL WAS I STO LAT:naughty::naughty:
  18. Za wolny jesteś żeby to zrobić :tongue4::tongue4:
  19. Trzeba płacić za milczenie:decayed::decayed:
  20. Pewnie nie miało dolnej kratki w zderzaku :decayed:
  21. Zamiast ściągnąć tego co się palił to psikali małymi gaśnicami :facepalm:
  22. Dziura ma być zasypana za jakieś 6 miesięcy masakra jakaś :facepalm:
  23. Łukasz 23 odpowiedział(a) na johnya4 temat w Audi A4 B6
    Nie ten dział .
  24. jeszcze nie założony prawdopodobnie w sobotę wleci do auta dopiero

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.