Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spot dziś o 20, stawiać się bo kurna dawno nie możemy się zebrać .
-
drgania napinacza nie pomogla jego wymiana i sprzegielka alternatora
Może koło na wale powoduje te drgania???ja u siebie wymieniałem bo się tłukło strasznie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie rozkopane nic ,w Szewnie jak jedziesz od Kielc daj w lewo i polecisz sobie prosto przez miasto później dasz w lewo na 5 światłach i lecisz za główna na Bałtów .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Temat umiera :thumbdown:
-
Wymiana słupka 1.8 T BEX na co??
Różnica BEX jest taka że ma inne: turbo,wtryski,oprogramowanie, 2 ic,reszta jest taka sama jaką ma 1.8t
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Te listwy to ze złota powinny być za taką kasę :decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak się wyrobię to się zjawię
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
i podwieczorek jeszcze jem za jednym zamachem :polew::polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak miałem czas to nie było spota a teraz jak nie mam to jest :decayed:
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zakładaj platynę parę zł więcej ale świeca jest dobra i dłużej żywotna
-
Kontrolka EPC
To nie masz wypadania zapłonów ,obstawiam że coś lpg nie jest tak .Napisz co masz za instalacje . Jakie masz świece (ile elektrod) .
-
Kontrolka EPC
Test z zamianą cewek działa jeżeli cewka całkiem padnie i auto nie pali na jeden cylinder (bądź więcej) ,zrób test podczas jazdy tzn prędkość tak 40-50km/h wsadzasz 5 bądź 6 bieg i gaz do dechy jak zacznie szarpać to masz wypadanie zapłonu a jeszcze lepiej żeby droga na której będziesz jechał była pod górkę żeby było większe obciążenie .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zawiało wszystkich czy co bo taka cisza zapadła :decayed:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Może opona coś nie teges i się druty urwały i 8 się zrobiła
-
Uszczelki do montażu turbiny
Zalej Motula 8100 5w40
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Za duży wózek kupiłeś :decayed:
-
Wieża jogobella
poszło
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
hehe auto dla żony czyli mamy wspólny temat
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Masz prostą odp bo jest połowa tarcz już i prawie połowa klocków ,na 2 sezony powinno starczyć
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie ma takiej opcji żeby zasypało :decayed: O jakie tarcze pytasz 320 maja 30mm nowe
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie marudź :decayed:
-
Złapali rowerzystę na fotoradar
Ciekawe co jeszcze wymyślą żeby ludzi ścigać i swoją kasę napełniać a my musimy płacić i nie mówić nic,bo to Państwo Prawa. Strażnik pokazał klasę że chłopaka rozpoznał i awans już gotowy,ale że sprawa apsurdalna to co kogo obchodzi :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jaka cisza tu się zrobiła:thumbdown:
-
Prośba o głosy :))
3 poszły
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dobra firma ,moje tarcze się już układają od dziś :decayed: Dzięks Pikuś