Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja prawdopodobnie w poniedziałek nie dam rady przyjechać bo dziś się dowiedziałem że mam wyjazd :facepalm: Może jutro spota zrobimy co Wy na to ??????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:eusathink:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spot był jaki był,jedna śpiąca królewna nie wstała !!! :bicz: :bicz: :bicz: Trzeba będzie zorganizować się i zrobić spota jak dawniej .Może być nawet 10-ego.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przygarniemy Pany spot jutro o 19 tylko prezesa trzeba obudzić ze snu zimowego :decayed: :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Trzeba będzie zebrać się wreszcie bo to już skandal żeby tak się w spotowaniu opuścić
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kurna cisza zapadła taka że aż wstyd !!!!!!Prezes do ukarania bo nic się nie udziela jak tylko OOOO pogonił .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Benzyna :banan: :banan:
-
Kradzież dekielków
Kurna plaga jakaś jest na dekle bo mi też się dobrali ale tylko jeden dał się wyciągnąć na dwóch ślady podwadzania a czwartego już odpuścił .Dekiel 50zł i szukanie przez 6 miesięcy bo wzór nietypowy :facepalm: :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Cisza zapadła.
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Życzę żeby ciebie ktoś kiedyś postrzelił. Kot został tak potraktowany gdyż znęcał się nad moimi kociakami.
-
"Chyba widziałem kotecka". Czyli jak się pozbyć kota?
Temat za***isty ,Dev kociaki super a Wafel jest kozak :shock3: a ten czarny psiak to już masakra przytulak jakich mało . Co do walki z kotem to wiatrówa i celne oko (przetestowane na sąsiadki kocie ):decayed::decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Jakie graty w tym lpg siedzą i czemu tak długie wężyki do wtrysków ???
-
Spociki w Kielcach
Ktoś z Kielc ma czarnego sedana B6 1.9tdi co dziś na wlocie od Opatowa widziany był koło godz 17-18 ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/bmw-e60-nieoznakowany-radiowoz-interwencja-kielcach-331356/ Marcin nie daj się złapać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ekonomia z frajda nie idą w parze :decayed::decayed::decayed: zapytaj hiszpana o wrażenia z wczorajszej frajdy :grin:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Troche kuni dozuc i sie zastanowie:decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Musze ta skodzine jakoś zaznczyć bo ni prenika nie rozpoznaje Cie ale widziałem że lapka poszła w górę i dopiero wtedy aaaa prezes jechał Muszę trzecie auto kupić żeby mieć na wyjazdy bez śledzenia :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:polew::polew::polew::polew::polew::polew: Znieczulenie mu dasz i jakoś da radę :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kuni i zawieszeniu za***iście mientkie, nie ma jak zakrętów brać bo mam wrażenie że zaraz d*pa pójdzie swoją własną ścieżką . Ty ze mną musisz jechać do kielcowni to zobaczysz jak się po winklach jeździ :decayed: a i na wlocie obwodnicą też złapiemy ponad 2...km/h:naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Za pasażera jak ogarnę do końca lpg bo ostatnie poprawki zostały :decayed:
-
[B6 AVJ] 1.8 T+ K03RS6 - QUATTRO Film 25 strona
Aż się prosi lotka na tą klapę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pogoniłeś czarnego ???? Zamawiasz ramki klubowe bo muszę się zebrać i zamówić ???
-
[B6 AVF] Iszkowe acztery
Brat bliźniak mojego koloru :decayed: Elegancko wygląda :thumbup1:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes sory że Cię nie widziałem ale tempo było emeryckie od górna i się zamyśliłem :decayed: Jak 120 lecę to widzę każdego znajomego :grin:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tomasz a nad A5 się nie zastanawiałeś ??? Fajne auto wygląda i w prowadzeniu też powinno być ciekawie. A jak nie A5 to może A6 też fajny dizajn ma i fura konkret . Bo Leona miałeś przecież to może ta gama aut przypadnie Ci do gustu ???