Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Ja prawdopodobnie w poniedziałek nie dam rady przyjechać bo dziś się dowiedziałem że mam wyjazd :facepalm: Może jutro spota zrobimy co Wy na to ??????
  2. Spot był jaki był,jedna śpiąca królewna nie wstała !!! :bicz: :bicz: :bicz: Trzeba będzie zorganizować się i zrobić spota jak dawniej .Może być nawet 10-ego.
  3. Przygarniemy Pany spot jutro o 19 tylko prezesa trzeba obudzić ze snu zimowego :decayed: :decayed:
  4. Trzeba będzie zebrać się wreszcie bo to już skandal żeby tak się w spotowaniu opuścić
  5. Kurna cisza zapadła taka że aż wstyd !!!!!!Prezes do ukarania bo nic się nie udziela jak tylko OOOO pogonił .
  6. Benzyna :banan: :banan:
  7. Kurna plaga jakaś jest na dekle bo mi też się dobrali ale tylko jeden dał się wyciągnąć na dwóch ślady podwadzania a czwartego już odpuścił .Dekiel 50zł i szukanie przez 6 miesięcy bo wzór nietypowy :facepalm: :facepalm:
  8. Życzę żeby ciebie ktoś kiedyś postrzelił. Kot został tak potraktowany gdyż znęcał się nad moimi kociakami.
  9. Temat za***isty ,Dev kociaki super a Wafel jest kozak :shock3: a ten czarny psiak to już masakra przytulak jakich mało . Co do walki z kotem to wiatrówa i celne oko (przetestowane na sąsiadki kocie ):decayed::decayed:
  10. Jakie graty w tym lpg siedzą i czemu tak długie wężyki do wtrysków ???
  11. Ktoś z Kielc ma czarnego sedana B6 1.9tdi co dziś na wlocie od Opatowa widziany był koło godz 17-18 ????
  12. http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/bmw-e60-nieoznakowany-radiowoz-interwencja-kielcach-331356/ Marcin nie daj się złapać
  13. ekonomia z frajda nie idą w parze :decayed::decayed::decayed: zapytaj hiszpana o wrażenia z wczorajszej frajdy :grin:
  14. Troche kuni dozuc i sie zastanowie:decayed::decayed:
  15. Musze ta skodzine jakoś zaznczyć bo ni prenika nie rozpoznaje Cie ale widziałem że lapka poszła w górę i dopiero wtedy aaaa prezes jechał Muszę trzecie auto kupić żeby mieć na wyjazdy bez śledzenia :decayed:
  16. :polew::polew::polew::polew::polew::polew: Znieczulenie mu dasz i jakoś da radę :decayed:
  17. Kuni i zawieszeniu za***iście mientkie, nie ma jak zakrętów brać bo mam wrażenie że zaraz d*pa pójdzie swoją własną ścieżką . Ty ze mną musisz jechać do kielcowni to zobaczysz jak się po winklach jeździ :decayed: a i na wlocie obwodnicą też złapiemy ponad 2...km/h:naughty:
  18. Za pasażera jak ogarnę do końca lpg bo ostatnie poprawki zostały :decayed:
  19. Aż się prosi lotka na tą klapę
  20. Pogoniłeś czarnego ???? Zamawiasz ramki klubowe bo muszę się zebrać i zamówić ???
  21. Brat bliźniak mojego koloru :decayed: Elegancko wygląda :thumbup1:
  22. Prezes sory że Cię nie widziałem ale tempo było emeryckie od górna i się zamyśliłem :decayed: Jak 120 lecę to widzę każdego znajomego :grin:
  23. Tomasz a nad A5 się nie zastanawiałeś ??? Fajne auto wygląda i w prowadzeniu też powinno być ciekawie. A jak nie A5 to może A6 też fajny dizajn ma i fura konkret . Bo Leona miałeś przecież to może ta gama aut przypadnie Ci do gustu ???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.