Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Jak już tak pucujesz czarna to i moje OOOO byś wypucował :decayed:
  2. Łukasz 23 odpowiedział(a) na Carire temat w 1.8T
    Masz 6 skrzynie ,większość z q wychodziła ale i trafiają się ośki (jak moja), co do wyposażenia to różnie było,silnika nie ma co się obawiać kupuj i ciesz się z jazdy
  3. Bo Prezes się leniwy zrobił i śpi zamiast spoty organizować:polew:
  4. Ty sklerozo jedna :decayed:
  5. Prezes zamówiłeś te ramki klubowe czy nie ???
  6. Łukasz 23 odpowiedział(a) na tolusek temat w 1.8T
    Bardzo ciekawi mnie czemu twierdzisz że się nie nadaję skoro ja już 70kkm zrobiłem na lpg
  7. tak,to jest to samo, ja też chce 2 tyg urlopu :decayed: zamień się bo Tobie urlop nie jest potrzebny :polew::polew:
  8. Łukasz 23 odpowiedział(a) na tolusek temat w 1.8T
    Dokładnie po 180kkm ale zwykle przy ok 150kkm zakłada się nowy rozrząd,gaz zakładaj i ciesz się ekonomią w kieszeni
  9. kupić używaną za mniejszą kasę niż regenerować
  10. o kielce mu chodziło ,2.7 to inna bajka nie ma co porównywać do 1.8t
  11. To ja proszę o jedną ramkę
  12. Jak postawisz to się napiję :grin:
  13. Ja też go mogę polecić, robi fajny efekt:naughty:
  14. :decayed::decayed::decayed:
  15. Jeszcze będzie 2 lub 3 takie poniedziałki bez możliwości kierowania:decayed::decayed: Ty na 13l z Q to nie marudź bo wcale nie tak wiele a te wtryski i tak wymień a nie będziesz żałował i jeszcze %% postawisz:wink:
  16. Ja mam za dużo %%%% żeby siadać za kiere :decayed:
  17. A Ty znów zaczynasz swoją gadkę :thumbdown:
  18. No we wtorek już jeździłem , no wreszcie ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany 15-06-2013 at 22:44 ---------- Zmieniłeś już te wtryski???? Bo jestem ciekaw czy auto ożyło
  19. Zarobiony jestem i nie mam jak się wyrwać na spota
  20. :whip2::whip2::whip2::whip2: Idę na wesele :tongue4::tongue4:
  21. Wymieniłeś to koło na wale ???bo jestem ciekaw czy to było to.
  22. Jak wytrzeźwieje i będę miał czas to podjadę na spocinę :decayed:
  23. Jesteś pewien???:eusathink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.