Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Kilińskiego inter cars
  2. Daj mi to auto a zobaczysz że nie będzie go trzymało bokami :decayed::decayed: Prezes gaz do dechy i będzie się ślizgał .
  3. esp -off i dawaj :banan::banan:
  4. Olej zalej sobie motula 5w40 ,ja już do trzeciej wymiany się zbieram u siebie i silnik chodzi aż miło .
  5. :polew::polew::polew:
  6. mogły ci spryski zamarzły i nie psikają
  7. Szykuje się ktoś na dzisiejszego spota????
  8. Zakup jeszcze nie przyjechał a ja już pije :whistling:
  9. Zobaczymy jak śnieg spadnie co ma :decayed::decayed: Dojechałeś wczoraj ?????
  10. Lepiej kup 1.8T i będziesz zadowolony a te 2.0 omijaj szerokim łukiem .
  11. Co zmieniłeś że tak źle wygląda ???? Ja założyłem żarówki do podświetlania tablicy :decayed::decayed:
  12. Nie wyciągaj pasa bo Ci spodnie spadną :tongue4::tongue4::tongue4:
  13. Dziadku cicho być !!!!!!!!!!:decayed::decayed:
  14. Ja za tydzień będę jak po ostatkach dojdę do siebie
  15. Jak wygram tylko :grin::grin: ---------- Post dopisany 12-11-2012 at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 16:26 ---------- Spotujemy dziś ????
  16. Ja też latam na tych świeczkach i zero problemów
  17. Biednemu to zawsze wiatr w oczy :facepalm::facepalm: nic jak zwykle :decayed:
  18. Ja nie byłem ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- Jak wygram w totka to sobie takie coś sprawie:decayed::decayed::decayed::decayed:Oferta - Audi TT RS - Audi TT RS Typ: Sportowy / Coupe Rok produkcji: 2010 Pierwsza rejestracja 08.12.2010.r Przebieg w km: 20 000 km S a na deser :banan::banan::banan:'>http://otomoto.pl/audi-rs4-avant-4-2-fsi-quattro-s-tronic-C26323485.html :banan::banan::banan:
  19. Łukasz 23 odpowiedział(a) na Tabasko temat w 1.8T
    Jak będziesz ją chciał wykręcić to na ciepłym silniku bo jak zimny to ani drgnie
  20. Witamy Wielkiego nieobecnego gdzie się podziewałeś że nic nie dawałeś znaku życia ,jeździmy bo już więcej czasu się ma ,za tydzień będzie nawet prezes bo dziś ma chyba drugą zmianę
  21. Prezes 102 lat:decayed::decayed: fajny tort:thumbup1::thumbup1:
  22. Chyba neta im zmroziło :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  23. Ja się wybieram ale na 100% nie gwarantuje obecności ---------- Post dopisany 31-10-2012 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 12:07 ---------- Ale cisza :thumbdown::thumbdown:
  24. Ja mam ta dłuższą i nic się z nią nie dzieje przy tankowaniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.