Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kilińskiego inter cars
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Daj mi to auto a zobaczysz że nie będzie go trzymało bokami :decayed::decayed: Prezes gaz do dechy i będzie się ślizgał .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
esp -off i dawaj :banan::banan:
-
Problem z odpalaniem na mrozie
Olej zalej sobie motula 5w40 ,ja już do trzeciej wymiany się zbieram u siebie i silnik chodzi aż miło .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:polew::polew::polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
mogły ci spryski zamarzły i nie psikają
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Szykuje się ktoś na dzisiejszego spota????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zakup jeszcze nie przyjechał a ja już pije :whistling:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
mnie nie będzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zobaczymy jak śnieg spadnie co ma :decayed::decayed: Dojechałeś wczoraj ?????
-
2.0 alt
Lepiej kup 1.8T i będziesz zadowolony a te 2.0 omijaj szerokim łukiem .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co zmieniłeś że tak źle wygląda ???? Ja założyłem żarówki do podświetlania tablicy :decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie wyciągaj pasa bo Ci spodnie spadną :tongue4::tongue4::tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dziadku cicho być !!!!!!!!!!:decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja za tydzień będę jak po ostatkach dojdę do siebie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak wygram tylko :grin::grin: ---------- Post dopisany 12-11-2012 at 10:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-11-2012 at 16:26 ---------- Spotujemy dziś ????
-
Jakie polecacie świece do 1.8T AVJ?
Ja też latam na tych świeczkach i zero problemów
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Biednemu to zawsze wiatr w oczy :facepalm::facepalm: nic jak zwykle :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja nie byłem ---------- Post dopisany at 22:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ---------- Jak wygram w totka to sobie takie coś sprawie:decayed::decayed::decayed::decayed:Oferta - Audi TT RS - Audi TT RS Typ: Sportowy / Coupe Rok produkcji: 2010 Pierwsza rejestracja 08.12.2010.r Przebieg w km: 20 000 km S a na deser :banan::banan::banan:'>http://otomoto.pl/audi-rs4-avant-4-2-fsi-quattro-s-tronic-C26323485.html :banan::banan::banan:
-
Sonda Lambda do A4 B6 1.8T
Jak będziesz ją chciał wykręcić to na ciepłym silniku bo jak zimny to ani drgnie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Witamy Wielkiego nieobecnego gdzie się podziewałeś że nic nie dawałeś znaku życia ,jeździmy bo już więcej czasu się ma ,za tydzień będzie nawet prezes bo dziś ma chyba drugą zmianę
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Prezes 102 lat:decayed::decayed: fajny tort:thumbup1::thumbup1:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba neta im zmroziło :polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja się wybieram ale na 100% nie gwarantuje obecności ---------- Post dopisany 31-10-2012 at 18:16 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 12:07 ---------- Ale cisza :thumbdown::thumbdown:
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
Ja mam ta dłuższą i nic się z nią nie dzieje przy tankowaniu