Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No Panowie wczorajszy spot udany jak nigdy czyli brak kogokolwiek :D:D
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
wydaje mi się że to ten element właśnie bo w nim jest jeszcze okrągła zatyczka
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
jak możesz to sprawdź ile nowy ten plastik kosztuje bo czasem handlarze chcą więcej niż serwis
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja dwa kawałki podłogi bo straciłem przez ta cho....ą zimę te pierwsze zaraz za nadkolem , w jakiej cenie masz żarnik d1s ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty się wybierasz jak sójka za morze :D:D:D
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
odezwał się największy gracz grupy a4 co zawsze śpi jak gramy:-D spotykamy się w poniedziałki o godz 19 pod da dragrasso ,co do ilości osób to bywa różnie ,ostatnio 4 nas było
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jakoś dziwnie się teraz zrobiło :-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Brudas brudas :tongue4:
-
[ALL B6] Zaślepka i śruba lampy tylnej. Avant
cena zaślepki jest zabijająca bo coś koło 40zł :wallbash:
-
Spociki w Kielcach
za dużo szalał na ostrowieckim rondzie :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
za brak stawienia się na spocie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:
-
[ALL B6] Moja Audi a4 B6 S Line, Atlas grey
Lanie się prezentuje ,aż miło popatrzeć
-
[B6 AWX] Błąd na FIS-ie
dokładnie potwierdzę to samo aku do wymiany i się uspokoi wszystko
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będzie ktoś dziś ????
-
[B6 BFB] Czy to normalne że TURBINA robi się tak czerwona?
Obstawiam że nic, bo to jest normalka że czerwone turbo jest jak w d..e dostanie ,wiem bo jak nocą się maskę otworzy bo ostrym ścignięciu to świeci na czerwono
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To jest mina prezesa jak rano jedzie do pracy :tongue4:
-
[ALL] Spada temperatura silnika
Może termostat jest na wykończeniu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
http://demotywatory.pl/3676850/Priorytety :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Już Ci tylko handel autami w głowie i to naszymi ,nie ładnie tak łatwo nie damy się mimo -23stopni mrozu .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba mrozić a nie sypać :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
chyba na asfalcie ślizganie bo śniegu nie ma na drogach a parkingi też nie zaśnieżone są :gwizdanie:
-
plik PDF
ABBYY Finereader przerobi pdf-a i będziesz mógł robić co chcesz z tekstem czy tabelą
-
[ALL B6/B7] Interwaly w 1.8T [BEX]
Motul
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
http://demotywatory.pl/3545588/Kazdy-kon-ma-czlowieka :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes śpi już i nie ma kompa