Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. No Panowie wczorajszy spot udany jak nigdy czyli brak kogokolwiek :D:D
  2. wydaje mi się że to ten element właśnie bo w nim jest jeszcze okrągła zatyczka
  3. jak możesz to sprawdź ile nowy ten plastik kosztuje bo czasem handlarze chcą więcej niż serwis
  4. ja dwa kawałki podłogi bo straciłem przez ta cho....ą zimę te pierwsze zaraz za nadkolem , w jakiej cenie masz żarnik d1s ????
  5. Ty się wybierasz jak sójka za morze :D:D:D
  6. odezwał się największy gracz grupy a4 co zawsze śpi jak gramy:-D spotykamy się w poniedziałki o godz 19 pod da dragrasso ,co do ilości osób to bywa różnie ,ostatnio 4 nas było
  7. Jakoś dziwnie się teraz zrobiło :-)
  8. Brudas brudas :tongue4:
  9. cena zaślepki jest zabijająca bo coś koło 40zł :wallbash:
  10. za dużo szalał na ostrowieckim rondzie :polew:
  11. za brak stawienia się na spocie :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:
  12. Lanie się prezentuje ,aż miło popatrzeć
  13. dokładnie potwierdzę to samo aku do wymiany i się uspokoi wszystko
  14. Będzie ktoś dziś ????
  15. Obstawiam że nic, bo to jest normalka że czerwone turbo jest jak w d..e dostanie ,wiem bo jak nocą się maskę otworzy bo ostrym ścignięciu to świeci na czerwono
  16. To jest mina prezesa jak rano jedzie do pracy :tongue4:
  17. Może termostat jest na wykończeniu
  18. http://demotywatory.pl/3676850/Priorytety :polew: :polew: :polew:
  19. Już Ci tylko handel autami w głowie i to naszymi ,nie ładnie tak łatwo nie damy się mimo -23stopni mrozu .
  20. Chyba mrozić a nie sypać :polew:
  21. chyba na asfalcie ślizganie bo śniegu nie ma na drogach a parkingi też nie zaśnieżone są :gwizdanie:
  22. ABBYY Finereader przerobi pdf-a i będziesz mógł robić co chcesz z tekstem czy tabelą
  23. http://demotywatory.pl/3545588/Kazdy-kon-ma-czlowieka :polew:
  24. Prezes śpi już i nie ma kompa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.