Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
Nie odpuszczaj debilowi ,namierzaj właściciela nr tel i tyle, niech się nie czuje bezkarny !!!
-
[B6 BFB] 1.8 T po chipie problem z lpg
Więc kat może być już na wykończeniu i powoduje błędy jeżeli dobrze zrozumiałem ,co do sądy szerokopasmowej to proszę o bardziej jasną wypowiedz bo sama nazwa nic mi nie mówi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
lotkę na klapę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Leniwiec z Ciebie wielki :polew:
-
[B6 BFB] 1.8 T po chipie problem z lpg
Witam ,widzę że wątek się rozwija z ciekawą dyskusją , podłącze się do tematu bo moje auto nie ma dobrze dobranej instalacji i borykam się z różnymi dolegliwościami typu brak mocy ,duże spalanie ,marne wtryski itd. powoli doprowadzam wszystko do porządku bo zestaw :stag4,mj,scorpion st,miedź 6 nie jest zestawem idealnym do tego silnika no ale cóż brak wiedzy kosztuje . Widzę że koledzy są oblatani w lpg i potrafią ogarnąć temat wiec proszę o poradę na jaki reduktor zmienić żeby auto jeździło jak trzeba bo wtryski zmieniłem na hany 2000 zielone poprawa była chwilowa a teraz zaczyna pluć błędami : 16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected P0300 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16686 - Cylinder 2: Misfire Detected P0302 - 001 - Upper Limit Exceeded - Intermittent 16804 - Catalyst System; Bank 1: Efficiency Below Threshold P0420 - 002 - Lower Limit Exceeded - Intermittent czekam na komentarze i poradę na bolączki mojego auta
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A może w czwartek po hali ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie dziś wolne od spotowania
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wesołych i udanych świąt dla Wszystkich :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widziałem już kiedyś- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja się zastanawiam :gwizdanie:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
bo ty siły nie masz jak tylko przed kompem siedzisz :polew:- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
To jest zapał i chęci do pracy przy aucie żeby było nie tuzinkowe i jedyne takie- [B6 AVJ] mała czarna a 4-czka
Nie wszyscy Auto fajnie wygląda i fajną masz felę a lampy kup ori bo pasują lepiej do tego auta.- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Proste nie ma co im się dawać- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pewnie że w robocie- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spoko a Ty w robocie dziś ???- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spoko nie ma ciśnienia żeby już kupować ale jak coś to się będę odzywał ,cewki przyszły ??- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
uszczelka jest zakładana na spinki widocznie z nich spadła a co do głośników to bose może nie śmigać bo kable trzeba chyba o innym przekroju ciągnąć żeby to grało- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dobrze wiedzieć a po co chcesz ściągać tapicerkę ????- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To był wstępny rekonesans ,jutro w kc jeszcze będzie oglądanie bo duża rozbieżność cen jest- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba Wielkanocnych :polew:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Coś cisza jakaś się zrobiła chyba po wczorajszym zaciętym graniu- [ALL B6] Osłona silnika i skrzyni biegów
Ja mam podróbę pod skrzynie i silnik ,przez dwie zimy nic jej się nie stało a nie było oszczędzania w zaspach- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dawaj na spota bo kurde dawno Cie nie było :gwizdanie: - Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00