Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak Cie nie ma na spotach to nie wiesz wszystkiego :tongue4::tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes przebimbał spota Jakoś tak wyszło że nic nie powiedziałem , ale cześć osób była wtajemniczona w temat:wink:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spot był w poniedziałek prezes. Jako że nadeszła moja chwila na zmianę stanu cywilnego to chciałem zaprosić Was na mój ślub który się odbędzie 08.09.2012r w Kościele Św Piotra i Pawła w Waśniowie o godz 17.00 :-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
może ja ale po 20
-
Co to za wężyk? Pod zbiorniczkiem płynu chłodniczego.
nie jest to czasem wężyk co się wpina w akumlator
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bolek jak wyprawa udana czy nie???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes żart ci się wyostrzył widzę :-)
-
B6 1.8T problemy z nową instalacją lpg (kontrolka silnika)
Te wtryski się nie nadają do tego silnika wiem bo już to przerabiałem u siebie ,są za wolne i za mało precyzyjne ,zakładaj hany i będzie ok
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to Panowie będziemy mieli blisko żeby sobie jeździć gokartami Pikuś czujnik pasuje i klima ożyła
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja kota 5km woziłem na silniku :D:D
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Stawiasz dobrą flache i działamy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zatkaj tą dziurę bo ptaki Ci tam zamieszkają
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Się pracuje a nie opir...la , będzie zima będą spoty .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widać komu się powodzi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Skleroza !!!!!!!!!!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pikuś jak będzie Ci pasowało to możesz np jutro podjechać jak coś to pisz na tel
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
stal mam ale na 320 nie da się upchać wiec ładne alu mile widziane ,robota powoli jeden dział kolo środy kończę i zaczynam nowy wiec roboty po pachy jest
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes patrz za 2 kompletami bo mi też potrzebne będą ,heble dobrze tylko nie ma się czym rozpędzać bo zle lpg ustawione i błąd sondy pierwszej wywala a nie mam kiedy na ustawienie jechać teraz . Dudi brak czasu na spoty jest ,przyjdzie zima będziemy spotować marcinowi q zapierdzielimy i na rondo :D:D
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja zarobiony jestem
-
Audi A4 B6 avant - jakie wymiary butli toroidalnej w koło?
Ja mam 55l i jest jeszcze trochę miejsca ,pokrywa od koła zapasowego przykrywa butla ale słyszałem że nawet większa się mieści na styk
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
będzie ktoś dziś czy nic się nie będzie działo ??? ---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- Też bym chciał taką promocje !!!!Paliwo za 3 zł! Bez podatków i legalnie - Finanse - WP.PL
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja Cię nie znam nic a nic
-
Kontrolka EPC
Było dzwonić to vag by prawdę powiedział w piątek :-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
co tu taka cisza ??????nie spać!!!!!!!!!!! tomku gdzie tak dziś goniłeś ????/
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pany potrzebuje czujnik ciśnienia do klimy ma ktoś może???