Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Żółty czy bardziej brązowy ????wymień na zielony bo taki właśnie jest zalecany do b6 a i przepłukaj układ sobie
  2. Ja mam tak samo jak kolega pokazał na zdjęciu ,wiec montuj tak i będziesz miał wygodny dostęp do tankowania czy lpg czy pb
  3. ja w hondzie mam dwa doły i już 5 rok się nie dzieje
  4. Co kamykiem dostałeś ????nie wiem czy ktoś takie rzeczy ale mało kiedy udają się zrobić żeby szyba nie pękła
  5. Drogo Cie będzie kosztować ta przymiarka :decayed::decayed: Drogowców zaskoczyła zima:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  6. :tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:
  7. :decayed::decayed::decayed:
  8. U mnie leżą ale Ty takich nie chcesz :whistling:
  9. http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/tarcze-1-8t-163km-248058/ Poczytaj i będziesz wiedział co i jak
  10. Prezes Tobie zimowe żebyś mógł skręcać :decayed:
  11. To kogo zima zaskoczy na letnich kapciach:decayed::decayed::decayed:
  12. Ja Ci dam nalewki :bicz::bicz: :decayed::decayed::decayed:
  13. Ta 14:decayed::decayed:
  14. Szukaj mi felg bo na tym durnym ostr nic nie ma:thumbdown::thumbdown: ---------- Post dopisany 21-10-2012 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 13:05 ---------- Zima może już być :decayed: <br /><br />
  15. Kupujesz ??????:decayed:
  16. <br /><br /> Panowie przestroga dla Was żeby zaglądać do opon ,dla nie wtajemniczonych tak wyglądają moje opony letnie 3szt bo jedna tylko cała była :facepalm:
  17. Może i mi się wreszcie uda zawitać bo dawno nie byłem :facepalm:
  18. kupił kombi:decayed::decayed:
  19. Był spot czy nie bo mi się nie udało dotrzeć Prezes jak temat ramek??????
  20. Ale cisza tu zapadła :thumbdown:
  21. Prezes mnie to już foty nie zrobiłeś :bicz::bicz:
  22. Prezes musi koła zmienić na zimę bo druga zima a ja bokiem w q nie latałem :wink:
  23. w starachowicach jakiś kolo zakłada dobrze bo mi zakładał ale nie wiem kto to był bo przez pośrednika to miałem załatwiane ,NordGlass - Usługi zadzwoń i zapytaj
  24. Nie polecam tych panów bo mi w b5 jak wymieniali szybę to uszczelkę dali za krótką i podrapali oba błotniki :facepalm::thumbdown: Dzięki Bolek
  25. Dudi gdzie się Ty podziewasz że nic Cie nie widać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.