Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
[B6 AVF]Olej do wspomagania
Żółty czy bardziej brązowy ????wymień na zielony bo taki właśnie jest zalecany do b6 a i przepłukaj układ sobie
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
Ja mam tak samo jak kolega pokazał na zdjęciu ,wiec montuj tak i będziesz miał wygodny dostęp do tankowania czy lpg czy pb
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ja w hondzie mam dwa doły i już 5 rok się nie dzieje
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co kamykiem dostałeś ????nie wiem czy ktoś takie rzeczy ale mało kiedy udają się zrobić żeby szyba nie pękła
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Drogo Cie będzie kosztować ta przymiarka :decayed::decayed: Drogowców zaskoczyła zima:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4::tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:decayed::decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
U mnie leżą ale Ty takich nie chcesz :whistling:
-
Zmiana hamulców w A4 B6
http://a4-klub.pl/uklad-hamulcowy-96/tarcze-1-8t-163km-248058/ Poczytaj i będziesz wiedział co i jak
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes Tobie zimowe żebyś mógł skręcać :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To kogo zima zaskoczy na letnich kapciach:decayed::decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja Ci dam nalewki :bicz::bicz: :decayed::decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ta 14:decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Szukaj mi felg bo na tym durnym ostr nic nie ma:thumbdown::thumbdown: ---------- Post dopisany 21-10-2012 at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 13:05 ---------- Zima może już być :decayed: <br /><br />
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kupujesz ??????:decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
<br /><br /> Panowie przestroga dla Was żeby zaglądać do opon ,dla nie wtajemniczonych tak wyglądają moje opony letnie 3szt bo jedna tylko cała była :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Może i mi się wreszcie uda zawitać bo dawno nie byłem :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
kupił kombi:decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Był spot czy nie bo mi się nie udało dotrzeć Prezes jak temat ramek??????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale cisza tu zapadła :thumbdown:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes mnie to już foty nie zrobiłeś :bicz::bicz:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes musi koła zmienić na zimę bo druga zima a ja bokiem w q nie latałem :wink:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
w starachowicach jakiś kolo zakłada dobrze bo mi zakładał ale nie wiem kto to był bo przez pośrednika to miałem załatwiane ,NordGlass - Usługi zadzwoń i zapytaj
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie polecam tych panów bo mi w b5 jak wymieniali szybę to uszczelkę dali za krótką i podrapali oba błotniki :facepalm::thumbdown: Dzięki Bolek
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi gdzie się Ty podziewasz że nic Cie nie widać