Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. Zero myślenia , zabrać prawko i tyle niech piechotą chodzi .
  2. Prezes nabiłeś klime już ????
  3. Wesołych ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH
  4. klucz 13 i trzy śruby do odkręcenia tyle jest roboty z wymianą napinacza
  5. ten napinacz od paska wielorowkowego ???
  6. Tylko żeby Ci pól samochodu nie zmienili :D:D:D a co do zderzaka to na razie mam dużo roboty i nie dam rady ze zderzakiem a pasek to 5min roboty jest
  7. rób wywiad bo i ja mam klimę do nabicia ,zderzak przedni czy tylny???
  8. Takie zimno a ten jeszcze chce się chłodzić ,dobrze nabijają za starym da grasso w klimie a ceny nie powiem Ci
  9. No i lipa z wyjazdu na spota ,nie wyrobiłem się z robotą :-(
  10. Ja mi się uda ogarną to może i ja się zjawie ale dopiero koło 20
  11. słyszałem że 8mm ciężko jest przeprowadzić przy Q a jak kolega zrobi sobie program to 13mm może się przydać
  12. to kiedy montaż ,graty dobre ,ja mam hany u siebie a reduktor też mam zamiar taki wsadzić
  13. Prezes dziś pogoda jest odpowiednia do wymiany amorków :D:D
  14. cewki to koszt około 150zl/szt ,kolega pablosan dobrze mówi bo ja przerabiałem temat kiepskich wtrysków i reduktora wiem co się dzieje jak są kiepskie graty wsadzone ,co chwila się coś dzieje ,spalanie duże ,mulaste wkręcanie się w obroty ,brak mocy itd
  15. zestaw masz dobry ,zakładaj i będziesz się cieszył z jazdy ,a 10l da się osiągnąć ,tylko masz ośke czy q??? ja mam butle 55l a tankuje w nią 45l gazu i na trasie tak do 120km/h robię 500km a na miejscu jeżdżąc po 10 km i po mieście to 12 trzeba liczyć. A jak założysz lpg to spodziewaj się że cewki mogą padać jeżeli nie zmieniałeś jeszcze
  16. Mój BEX maił wymieniony przy 135tyś czyli po 5 latach od wyprodukowania
  17. dobra instalacja i ogarnięty gazownik da efekt ,butla 55l ,wlew wkręcany pod klapką da się zrobić , 10l do osiągnięcia a na trasie nawet poniżej
  18. Jak Ty auto umyłeś to już wielkie święto było
  19. jak masz nr 716 na mocowaniu to masz 320 a co do tarcz do pisz do kolegi Pikusia on w dobrej kasie sprzeda ci nowe tarcze , ps ja wczoraj założyłem do siebie właśnie 320 :-)
  20. Ja odpadam bo ku**a jakiś wirus mnie dopadł nie nadaje się na spotowanie
  21. Co Ty Marcinie powiesz mi się szybko udało przejechać jakoś :-)
  22. Ja się przyznaje do lenistwa dziś
  23. Prezes wahacze to się samemu robi bo to jest proste . Pikuś dzięki za info jak się zdecyduje to dam znać
  24. do zimy daleko to coś znajdziesz
  25. Było się nie bawić :D:D Pikuś co zakładasz do siebie 312??? No jak nowe 25 to się nie opłacało

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.