Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Pirat Drogowy Tychy
Zero myślenia , zabrać prawko i tyle niech piechotą chodzi .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes nabiłeś klime już ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wesołych ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
klucz 13 i trzy śruby do odkręcenia tyle jest roboty z wymianą napinacza
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ten napinacz od paska wielorowkowego ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tylko żeby Ci pól samochodu nie zmienili :D:D:D a co do zderzaka to na razie mam dużo roboty i nie dam rady ze zderzakiem a pasek to 5min roboty jest
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
rób wywiad bo i ja mam klimę do nabicia ,zderzak przedni czy tylny???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Takie zimno a ten jeszcze chce się chłodzić ,dobrze nabijają za starym da grasso w klimie a ceny nie powiem Ci
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i lipa z wyjazdu na spota ,nie wyrobiłem się z robotą :-(
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja mi się uda ogarną to może i ja się zjawie ale dopiero koło 20
-
instalacja gazowa, jaka i gdzie na podkarpaciu lub malopolsce/lubelskim
słyszałem że 8mm ciężko jest przeprowadzić przy Q a jak kolega zrobi sobie program to 13mm może się przydać
-
instalacja gazowa, jaka i gdzie na podkarpaciu lub malopolsce/lubelskim
to kiedy montaż ,graty dobre ,ja mam hany u siebie a reduktor też mam zamiar taki wsadzić
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes dziś pogoda jest odpowiednia do wymiany amorków :D:D
-
instalacja gazowa, jaka i gdzie na podkarpaciu lub malopolsce/lubelskim
cewki to koszt około 150zl/szt ,kolega pablosan dobrze mówi bo ja przerabiałem temat kiepskich wtrysków i reduktora wiem co się dzieje jak są kiepskie graty wsadzone ,co chwila się coś dzieje ,spalanie duże ,mulaste wkręcanie się w obroty ,brak mocy itd
-
instalacja gazowa, jaka i gdzie na podkarpaciu lub malopolsce/lubelskim
zestaw masz dobry ,zakładaj i będziesz się cieszył z jazdy ,a 10l da się osiągnąć ,tylko masz ośke czy q??? ja mam butle 55l a tankuje w nią 45l gazu i na trasie tak do 120km/h robię 500km a na miejscu jeżdżąc po 10 km i po mieście to 12 trzeba liczyć. A jak założysz lpg to spodziewaj się że cewki mogą padać jeżeli nie zmieniałeś jeszcze
-
Rozrząd, jaki koszt?
Mój BEX maił wymieniony przy 135tyś czyli po 5 latach od wyprodukowania
-
instalacja gazowa, jaka i gdzie na podkarpaciu lub malopolsce/lubelskim
dobra instalacja i ogarnięty gazownik da efekt ,butla 55l ,wlew wkręcany pod klapką da się zrobić , 10l do osiągnięcia a na trasie nawet poniżej
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak Ty auto umyłeś to już wielkie święto było
-
Jakie tarcze pod taki zacisk
jak masz nr 716 na mocowaniu to masz 320 a co do tarcz do pisz do kolegi Pikusia on w dobrej kasie sprzeda ci nowe tarcze , ps ja wczoraj założyłem do siebie właśnie 320 :-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja odpadam bo ku**a jakiś wirus mnie dopadł nie nadaje się na spotowanie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co Ty Marcinie powiesz mi się szybko udało przejechać jakoś :-)
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja się przyznaje do lenistwa dziś
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes wahacze to się samemu robi bo to jest proste . Pikuś dzięki za info jak się zdecyduje to dam znać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
do zimy daleko to coś znajdziesz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Było się nie bawić :D:D Pikuś co zakładasz do siebie 312??? No jak nowe 25 to się nie opłacało