Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
DEKRA 2013 - Strona 8 - Moto - WP.PL :naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
:decayed::decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes Junior kropka w kropkę:naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie posiadam haka
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wybiera się ktoś dziś ??Marcin będziesz czy do kc jedziesz ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No proszę nowy klubowicz nam przybył:banan: Gratulacje:naughty::naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
On się tylko chciał w maszynistę pobawić ale mu nie wyszło :polew::polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Do Starej Słupi jest ok suchy asfalt a dalej :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To sobie trochę czasu poczekasz :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jakim towarem chanel kwitnie :naughty:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie bo siedzę w domu i browara piłem ---------- Post dopisany 07-02-2013 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 21:07 ---------- Prezes już zostałeś ojcem czy jeszcze ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja cały czas myślę po kiego ci takie heble jak Ty tak wolno jezdzisz. Jak emeryt :decayed::decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
2012r
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
coś koło marca bo grałem w halówkę jeszcze ale dokładnej daty nie pamiętam:facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin za firmę kurierską ostatnio działasz :wink:
-
A4 Klub Polska proszę was o głosy na Kacpra FANA AUDI :D
Poszło:wink:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty prądożerco :polew::polew::polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co taka cisza się tu zrobiła??? w sen zimowo-letni zapadli wszyscy chyba:grin::grin:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mi za długo zeszło w ostr bo w domu byłem przed 19 i nie miałem siły na spota
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak Ty i Prezes zaczniecie jeść to będzie dopiero spot:grin::grin:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
I Ty lata wyglądasz jak masz Q i śnieg jest i można szaleć bokami a w lato co tylko ciepło jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pozdrowienia dla Klubowiczów z Brennej (jak ktoś będzie widział kombi na TOS to trąbić )
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pozdrowienia z urlopu :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak swojego bym za 45tyś sprzedał to bym się nawet chwili nie zastanawiał :decayed: i nawet kolor ten sam byłby
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty masz zawsze pierwsze wieści z porodówki :decayed::decayed: