Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. DEKRA 2013 - Strona 8 - Moto - WP.PL :naughty:
  2. :decayed::decayed::decayed:
  3. Prezes Junior kropka w kropkę:naughty:
  4. Nie posiadam haka
  5. Wybiera się ktoś dziś ??Marcin będziesz czy do kc jedziesz ???
  6. No proszę nowy klubowicz nam przybył:banan: Gratulacje:naughty::naughty:
  7. On się tylko chciał w maszynistę pobawić ale mu nie wyszło :polew::polew:
  8. Do Starej Słupi jest ok suchy asfalt a dalej :facepalm:
  9. To sobie trochę czasu poczekasz :decayed:
  10. Jakim towarem chanel kwitnie :naughty:
  11. Nie bo siedzę w domu i browara piłem ---------- Post dopisany 07-02-2013 at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2013 at 21:07 ---------- Prezes już zostałeś ojcem czy jeszcze ???
  12. Ja cały czas myślę po kiego ci takie heble jak Ty tak wolno jezdzisz. Jak emeryt :decayed::decayed:
  13. coś koło marca bo grałem w halówkę jeszcze ale dokładnej daty nie pamiętam:facepalm:
  14. Marcin za firmę kurierską ostatnio działasz :wink:
  15. Ty prądożerco :polew::polew::polew:
  16. Co taka cisza się tu zrobiła??? w sen zimowo-letni zapadli wszyscy chyba:grin::grin:
  17. Mi za długo zeszło w ostr bo w domu byłem przed 19 i nie miałem siły na spota
  18. Jak Ty i Prezes zaczniecie jeść to będzie dopiero spot:grin::grin:
  19. I Ty lata wyglądasz jak masz Q i śnieg jest i można szaleć bokami a w lato co tylko ciepło jest
  20. Pozdrowienia dla Klubowiczów z Brennej (jak ktoś będzie widział kombi na TOS to trąbić )
  21. Pozdrowienia z urlopu :decayed:
  22. Jak swojego bym za 45tyś sprzedał to bym się nawet chwili nie zastanawiał :decayed: i nawet kolor ten sam byłby
  23. Ty masz zawsze pierwsze wieści z porodówki :decayed::decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.