Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Termin rozprawy
Moja sprawa o odszkodowanie 3 rok się buja :facepalm:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No Pany bo nam wątek zamiera całkiem już coś trzeba gadać bo lipa straszna jest . Na te Święta wszystkiego naj Wam życzę i żeby nasze auta nie dokuczały naszym portfelom i woziły Nas bezpiecznie i zawsze do celu bez żadnych przygód
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Targi w Genewie: niezadowolony klient ośmiesza BMW Marcin kupuj bmw :polew:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Co dziura w wydechy się zrobiła że do specjalisty jechałeś :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A nogi odlecą:decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba mleka :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będzie rowerem jeździł :polew::polew: Spocimy w czwartek ???bo ja będę koło 17.30 w ostr
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co pociecha nie daje spać czy żona ???:decayed: Kiedyś się trzeba zebrać na tego spota bo wstyd na ryj żeby nie spocić .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty śpiący Królewiczu nie obudziłeś się na spota:whip2::whip2:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Za rączkę i do baru :naughty: Za tą pomoc co dostajemy od Ciebie to trzeba kiedyś na %%% ugadać .
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Jak te wszystkie graty zapakujesz to auto się nie uciągnie :grin:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Przchodziłem obok
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Mamy nowe miejsce soptów tesco :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale w budzie B6 czy B5????EEEE tam pewnie B7 a co Prezesa stać :naughty:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin Król szufladek :decayed:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak nie założysz nowych cewek i wtrysków to się tak będzie działo ,szkoda nerwów i pieniędzy na paliwo bo już dawno mówiłem wymień na nowe .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wypadł mi nie spodziewany wyjazd i zapomniałem napisać że nie dam rady przyjechać
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak coś to będę pisał czy będę
-
Nóż kuchenny na prezent
Fiskars mogę polecić, jak masz supermarket jula gdzieś blisko to są w fajnej cenie
-
Co po poczciwej B5 ?
B6 1.8T 190 km pod maską ,6 skrzynia ,po zmianie z b5 duża różnica na plus
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
60 km z cylindra czyli 240km teraz mam 50 km z cylindra
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
zielone a będą niebieskie jak się dogadam z gazownikiem co do ceny za moje
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Nr konta znasz :grin:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Graty kupujesz to pewnie Twoja robota z wysadzeniem bankomatów :decayed:
-
może być? stag 4 , hany zielone , antarctic , 8mm
Dziwne że nie poleci więcej niż 200na lpg ,ja swojego na starym parowniku do 235 pogoniłem a na nowym jeszcze nie testowany bo nie ma gdzie