Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No i będą zakwasy jak licho po tej halówce :gwizdanie:
-
[B6 ASN] Jakie Świece
Kolego popraw sobie model auta bo masz B5 ustawione a wątek założyłeś dla B6 , co do świec to kup platyny a będziesz zadowolony i masz spokój ze świecami na długi czas ,ja za platyny płaciłem ok 120zl za 4szt
-
[B6 BBK] eSencja cabrio
Robi wrażenie nie ma co :kox: dużo frajdy z jazdy życzę.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
dobrze że tylko warczysz a nie jeszcze gryziesz kierownice :polew:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
oj tam oj tam
-
[B5 ACK] Problem przy zarejestrowaniu auta z LPG
Oszczędności tyle że przy przeglądzie 60zl płaci mniej a jak go psy złapią to dowodzik pa pa będzie .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Hehe prezes jaki Ty dowcipny jesteś :>,
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja sobie hale w tym tyg odpuszczę bo nie chce mieć zakwasów na imprezie sobotniej
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W ostr chyba nie ma dobrego speca od tej roboty ,pytaj Michała lub Jacka gdzie przyciemniali bo maja zrobioną ściemę profesjonalnie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes Ciebie postrzelę bo jak jedziesz to kolegów nie widzisz widziałem że wyprzedzanie wszystkich Ci się podoba bardzo bo śmigałeś do każdego :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to mnie przekonałeś wpisz mnie na listę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kurde nie dało się dziś wyrobić na spota ;( Grześ kurde nie mogę się zdecydować czy się wybrać na to strzelanie czy nie mam dylemat A powiedz mi od której się zaczyna ta impreza ???
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to niech może rezerwuje na 18-19 ,ja bym sobie pobiegał za gałą tylko że jeszcze nie teraz ale za jakiś czas jak najbardziej
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ile amunicji przypada do wystrzelania za taką cenę ????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Muszą ponieść kare za słabą obsługę .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
To już wiem dla czego pada deszcz ja dziś nie obiecuje bo pozbywam się powoli %%% z organizmu
-
[B5 ACK] Wtryskiwacze Valtek-zmiana na jakie?...
Potwierdzam hana 2000 cena ok 500zl ale się opłaca
-
[ALL B6]NOWA LISTWA WTRYSKOWA MAGIC JET 4 CYL
Moje mj wytrzymały 18 tyś i padły :gwizdanie: tłoczki się zatarły objawy były takie jak przy padniętej cewce , teraz mam hany 2000 i zapomniałem co to znaczy listwa wtryskowa od lpg .
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale cisza :gwizdanie:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co to za ciche interesy panowie robicie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Czuję się zaproszony :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale wizytownik i uchwyt na kubek Ci naprawiłem
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tomciu tak ale oprócz lpg mamy jeszcze Pb wiec podwójna opcja paliwa jest a co do On to się do ciągnika nadaje a nie do osobówki :>, ale kończmy ten temat już. Audi z ogłoszenia widziałem na żywo ,wyposażenie szału nie robi i te listwy są okropne , to tylko motor i Q co ma fajne. Jak mi się uda to zjawie się na spocie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dziadki to tylko TDI jeżdżą :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty się uspokój z leonem masz oooo a nie wymyślaj jakiegoś leona