Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
Cała ta sytuacja jest chora :wallbash: a wszystko przez to że jak stawili bloki to nikt nie myślał o miejscach parkingowych bo po co i teraz są takie zajścia i to się nie zmieni .
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
- [B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Jestem ciekaw jak autko będzie się spisywało na lpg , obawiam się tylko o ten reduktor bo kumpel w B6 miał problemy z tym reduktorem ale to może pojedynczy przypadek tylko- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Zadowolenie z przyciągania ziemskiego :polew:- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcinie 130zł w łapkę i po nowe świece NGK platynowe :> jak chcesz to nawet ja Ci je mogę zmienić [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 13:26_________________________________________________ widzę że cena jeszcze bardziej przystępna wiec prezesie kupuj- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Końcówka jest mocna nie ma co :> :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
R1 taka z chęcią bym pośmigał taką maszynką :> :> a tu coś do oglądnięcia- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja dziś odpadam niestety z przyczyn zdrowotnych jeszcze ;(- [B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Rozmawiałem dziś z gazownikiem i zaproponował mi: - kontroler wtrysku gazu STAG 300 4 Plus - reduktor Zavoli Zeta S - wtryskiwacze Hana 2000 Co o tym sądzicie? Może jakieś zmiany? ;> To jakiś tam mój znajomy, więc raczej kitu nie wciśnie :] Jeszcze pozostały 2 kwestie niewyjaśnione: 1. chciałbym wlew gazu mieć pod klapką wlewu paliwa, ale on twierdzi, że do Audi koniecznie musi być przejściówka/ wkrętka, bo inaczej klapka będzie wystawać lub coś tam będzie korodować po jakimś czasie/ ewentualnie facet na stacji LPG może porysować mi auto jak się rozpędzi :] 2. twierdzi, że wystarczy 6mm miedzi, bo 8mm to nie będzie do czegoś tam pasować. Proszę o podsumowanie redukor dałbym inny a reszta jak najbardziej ok co do wlewu to montaż pod klapką jest fany i wygodny ,wkręcasz przejściówkę i tankujesz sobie bez żadnego problemu i to że kest tankowanie w wygodnym miejscu- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Widzę że spot jak najbardziej udany był i ciekawe tematy poruszone były- [B6 BEX] Który bardziej skuteczny filtr lpg
Czy jeśli zmienię na ten puszkowy to zmienią się ustawienia instalki czy nic się nie zmieni w ustawieniach ???- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
I to z głupim uśmiechem na twarzy wlepiają mandaty za nie wiedzę kierowców i sobie poprawiają wyniki w pracy ,jak dla mnie to powinien być postawiony znak zakaz zawracania a nie tam strzałka oznaczała zakaz paranoja jakaś !!!- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja dziś odpadam bo nie chce nikogo zarazić [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 19:08_________________________________________________Zobaczcie jak dudi myje auto :polew:- [B6 BEX] Który bardziej skuteczny filtr lpg
Witam, przeglądając allegro zobaczyłem taki filtr http://allegro.pl/filtr-puszkowy-czaja-brc-fl02-fl-02-sq-podstawa-i1410717477.html i tu moje pytanie czy ten jest skuteczniejszy od takiego zwykłego http://allegro.pl/f48-metalowy-filtr-fazy-lotnej-czaja-fls-12mm-i1417862423.html ,proszę o opinie- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty na spota przyjedź, a nie będziesz do alkoholizmu namawiał ja kompana szukam a nie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak wyzdrowieje to jakieś %% można spożyć :> coś dla panów http://facet.onet.pl/foto/dziewczyny-nhl,4116354,0,foto-male.html :naughty:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Czosnek, cebulka, tego typu używki. Zapodaj sobie wieczorem ząbek czosnku, popraw gripexem czy rutinoscorbinem (x2). I pij dużo wody, bo katar bardzo odwadnia. Nie stroń też od soku pomarańczowego. A w razie potrzeby zapodaj sobie sposób, który polecił mi znajomy Kanadyjczyk. Bierzesz miarkę ginu, miarkę gorącej wody, do tego trochę miodu i soku z pomarańczy albo cytryny. Po kilku dawkach zapominasz o chorobie :> biorę garść medykamentów a tak mnie rozłożyło że nie pamiętam czy kiedyś tak chory byłem, masakra jakaś z tym chorowaniem :wallbash:- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
na razie to mam syropik na %%%%- [ALL B5] Jaką instalację wybrać
MJ nie polecam ,miałem u siebie i po 18tyś szmelc- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jaka cisza jak makiem zasiał :gwizdanie: dawać jakieś sprawdzone sposoby na ciężką grypę bo mnie wykończyć chce ta choroba już- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja też się melduję dziś- [B5 AJG] Co sądzicie o tej instalacji - potrzebne mapy gazowe.
Może napisz co było przyczyną takiego spalania ,będzie dla innych przydatne- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jestem zawiedziony że nie udało mi się dotrzeć na gokarty :wallbash: ale następnym razem się piszę na wyjazd już obowiązkowo bo mi brak tych emocji z jazdy małym samochodzikiem :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ale się nakręcił na te gokarty :>- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
autokar będzie śpiący bo o 6 wyjazd ,a jadę z obstawą więc nie będzie tak źle- Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
ok jak ogarnę temat z noclegiem i planami wieczornymi to zadzwonię - [B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)