-
włączenie kompa bez hasła
Chodzi o to, że jeśli nie miałbyś dowodu zakupu, to mogą podejrzewać, że sprzęt kradziony i nie pomogą. A w tej sytuacji polecam zadzwonić na infolinię Samsunga. I napisz o postępach
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
bediks, podaj parametry swojego laptopa, to zobaczymy jaki system najlepiej na nim poleci. Co do zakupu nowego, to od jakiegoś czasu nie jest to takie drogie, bo 100-200zł. http://allegro.pl/oprogramowanie-systemy-microsoft-4654 Tak jak samochód, tak również system można odsprzedać. Microsoft się z tym nie zgadza, ale nas obowiązuje prawo europejskie.
-
Jaki monitor z TV do 27'
Też niedawno kupiłem nowy. Planowałem wydać ok. 1500-2000 zł, ale jak się okazało wydałem 900zł (wzięty na firmę, więc jeszcze minus 23%). Może komuś się przyda: http://allegro.pl/telewizor-monitor-lg-m2252d-led-ips-mpeg4-full-hd-i5071476831.html http://allegro.pl/monitor-led-lg-m2752-ips-i5068587115.html
-
Mobilny internet
Jeśli wystarczy Wam prędkość 0,5 Mb/s, brak limitów pobieranych danych i chcecie wydać jednorazowo do 150zł i żadnych abonamentów, to polecam Aero2. Działa do 21. grudnia 2016 r., więc jeszcze prawie 2 lata. Minus: co godzinę trzeba przepisać CAPTCHA http://mvno-gsm.pl/wp-content/uploads/2014/05/Aero2-nowe-kody-CAPTCHA.png Miesięcznie taki internet wychodzi ok. 7 zł brutto.
-
włączenie kompa bez hasła
Jeżeli masz dowód zakupu, to zgłoś się do producenta - powinni pomóc.
-
adapter wifi xbox 360 arcade
Firma: TP-LINK Router koniecznie z funkcją AP CLIENT. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=qd&string=client&search_scope=category-77980&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-e-0113 bediks, jeśli Twój router ma taką funkcję, to się nada. Działa to na takiej zasadzie: http://static.dipol.com.pl/images/images/info/000582+++.gif
-
komputer przenośny ? Proszę o pomoc.
Nie wiem czy już zakupiłeś tego lapka, ale w tych pieniądzach zdecydowanie bym Lenovo polecał, już kilka sztuk załatwiłem paru osobom i gdyby nie to, ze mi potrzebna jest 17, to bym smialo brał Lenovo. To jest to samo, co IBM, a uwierz mi, że to są cholernie wytrzymałe sprzęty. Sama obudowa odporna na zarysowania powinna wiele mówić A co do neta, to jak na razie najbardziej opłacalny jest Orange, jeszcze tylko kwestia zasięgu No i starter z Allegro naturalnie, bo najlepiej wychodzi
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
W cyklu mieszanym chleje mi 9l benzyny, zaś 11-12 l gazu. Ale mam jeszcze odmę do wymiany, więc może będzie jeszcze mniej A gaz polecam
-
[ALL B5] Naprawa uchwytu na napoje
Temat zdublowany. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=74293.0 Proszę o usunięcie tematu, który właśnie czytacie. A ten z linka powyżej zostawić
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Łukasz 23, oczywiście, że na oryginalnych i z 36% rabatem na koleżankę, która pracuje w Inter Cars Jedynie filtr paliwa miałem wkręcany, a ona mi dała wciskany, ale się wymieniło i po sprawie A co do problemu z otwieraniem z kluczyka- wymieniłem baterię, zsynchronizowałem (otworzyłem auto ręcznie) i śmiga A baterie 2x5zł
-
Transimiter car audio - ma ktoś doświadczenie ???
Mam nadzieję, że jeszcze szukasz tego radyjka, bo jakiś czas temu zakupiłem cuś takiego: http://www.xcaraudio.pl/userdata/gfx/c6f15cce89780b2bbde486001a7f09bb.jpg I mam zamiar dziś (jeśli przejściówka kostki i anteny dotrze pocztą) je założyć w miejsce oryginalnego. Jak będzie zainteresowanie tematem, to chętnie zrobię foty
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Łukasz 23 no właśnie już rozbroiłem kluczyk i mam nawet baterie gotowe do wybrania się z nimi do sklepu. Dziś już sobie chyba daruje, bo nie chce mi się szukać po marketach, może nawet ich tam nie być... Jutro do jakiegoś elektrycznego/ oświetleniowego/ zegarmistrza (w ostateczności) zajrzę. CR1620 3V - 2 sztuki jakby ktoś szukał do B5 1997r. [br]Dopisany: 03 Luty 2011, 19:47_________________________________________________A tak w ogóle to za taką przyjemność kosztowała mnie 2500 gaz+150 za wymianę rozrządów, pompy wody, filtrów, pasków, oleju. Oczywiście graty były moje (920zł).
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
Łukasz 23 po Twoim poście poszedłem sprawdzić i chyba niestety nie masz racji :/ Otworzyłem za pomocą kluczyka, odpaliłem i próbowałem naciskać podczas pracy silnika przyciski na pilocie. Potem wyjąłem kluczyk i niestety brak reakcji. Próbowałem kilkakrotnie i albo robiłem to źle, albo bateria faktycznie padła, bo drugi śmiga bez zająknięcia...
-
[B5 AEB] A4 1.8T Quattro AEB 150KM - jaka instalacja i za ile? :)
No więc Panie i Panowie nadejszla wiekopomna chwila Autko odebrane, wszystko śmiga malinowo, zbiornik może minimalnie wystaje ponad koło zapasowe, ale podłoga praktycznie równa. Zatankowałem dziś do pełna, zobaczymy spalanie za kilka dni :] Silnik chodzi jak chodził, czyli malinowo. Wlew paliwa ogarnięty pierwsza klasa, nawet nie widać na pierwszy rzut oka, że mam instalację gazową Dopiero bo zajrzeniu do kabiny, z lewej strony od kierownicy jest malutki pstryczek i wskaźnik poziomu gazu. Niestety po odebraniu auta nie otwierał się i nie zamykał z pilota, ale ręcznie z kluczyka. Na szczęście mam drugi i to tylko zbieg okoliczności- baterie padły Jeszcze zamierzam jutro zmienić radio na mojego ślicznego Kenwooda i lada dzień założyć aluminiowe ramki na zegary i to by było chyba na tyle A przy okazji, wiecie może czy jest gdzieś na forum wątek jak wymienić padnięte baterie w kluczyku? ;> Rozpisałem się na temat, więc to w sumie nawet nie będzie OT.
-
[Plextor 740A] nie widzis płyt potrzebna pomoc
No to udaj się do sklepu komputerowego- sam nie wywróżysz
jasio85
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta