Treść opublikowana przez Łukasz 23
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie gadaj i to szybko jaką furę kupiłeś bo jestem ciekaw !!!
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja wiem ale nie powiem :tongue4:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kolego spot prawdopodobnie w poniedziałek
-
[ALL] Zasada działania podgrzewanych sprysków
Jak włączysz ogrzewanie tylnej szyby to grzeją spryski i lusterka o ile są grzane
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Drobiazg :)nie ma za co dziękować
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie ważne czy po wypadkowy czy nie, jak będzie dobrze zrobiony to będzie jeździł aż milo ,ważne żeby właściciel był zadowolony ze swojego auta bo on nim będzie się poruszał na co dzień a nie tzw osoby trzecie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tak zgadza się byłem tam
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Co taka cisza się zrobiła ?????? nikt już tu nie zagląda???
-
[B6 BEX] Błąd czujnika przepływu masy powietrza
Jak będę już po podpięciu vag-a to napisze co go boli
-
[B6 BEX] Błąd czujnika przepływu masy powietrza
Witam wszystkich, borykam się od jakiegoś czasu z takim problemem iż występuje błąd czujnika przepływu masy powietrza i auto nie wkręca się tak w obroty jak powinno ale jest pewien szkopuł iż czasem pomimo świecenia się kontrolki na desce check to auto wkręca się w obroty i przyspiesza jak powinno , ostatnio podmieniłem przepływkę żeby się upewnić czy to jest jej wina ,dodam że nie miałem vag-a żeby skasować błąd więc odpiąłem aku , ale po tej podmianie auto jechało trochę lepiej lecz nie jak wcześniej przed wystąpieniem tych dolegliwości i co najciekawsze jak założyłem swoją przepływkę to auto jak szalone jechało do przodu ale nie trwało to długo bo po jakiś 15km znów zamóła złapało :-( brak mi już pomysłów co robić dalej z tą dolegliwością . pozdrawiam Łukasz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kurtka musi byś :tongue4:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 23:14_________________________________________________a już dziś mówię że nie będę na spocie z powodu wyjazdu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nareszcie klima działa :> a tak dla innych klubowiczów którzy chcą nabić klime to znalazłem kolesia który nabija po bardzo bardzo kaonkuręcyjnych cenach ,tel do niego 514-825-769 adres szewna ul.kielecka 141
-
[ALL B7] Cieknie płyn ze zbiornika spryskiwacza
Obstawiam że będzie Ci się lało z pompki od spryskiwaczy szyb ,wymienisz uszczelniacz i po sprawie będzie
-
[ALL B6] Moduł haka
Zobacz gdzie kable idą od gniazda przy haku i będziesz wiedział po której stronie masz moduł
-
[B6 BEX] Filtr paliwa
Dzięki z kolego za wyjaśnienie różnicy
-
[B6 BEX] Filtr paliwa
Witam Klubowiczów , ma taką sprawę tzn. prośbę o porównanie nr filtra paliwa i powiedzenie czym się różnią 8E0 201 511L a 8E0 201 511G
-
[B6 BEX] Dziwnie się uzbraja
Może coś więcej tych szczegółów napiszesz????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Z naszego składu nikt takowego auta nie posiada ,jakiś wolny strzelec nie zrzeszony się nim porusza widocznie
-
[B5 AHL] Brak kompresji w jednym cylindrze.
Jeżeli przy mierzeniu ciśnienia wyszło 0 to wina zaworu będzie np.wyłupanie się lub wytarcie , miałem dwa takie przypadki w hondzie i fordzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No jeden już pod pantoflem jest i następni się już szykują :tongue4:
-
[B5 ARG] Jeszcze nie do końca rozwiązany problem
Kolego nie przepływke tylko przepustnice wyczyść
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
bede po 19
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jest coś dziś ????? max vag dał się naprawić ???
-
[ALL B6] Elektronika silnika
Trzeba podpiąć vag-a i wtedy będzie wiadomo co to za usterka jest
-
[ALL B6] Sterowane szybą elektryczną w B6 z 2004 roku
cena tej lampki to 35zł za szt w aso