Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz 23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Łukasz 23

  1. popieram skórę u siebie mam skórę i materiał speed i jestem zadowolony wielce zarówno latem jak i zimą nie mam jakiś ale , a co do utrzymania to jak kolega napisał łatwiej utrzymać ją w czystości niż welur wiem bo miałem i nie tensknie za nim wcale
  2. na temat usa ja ci kolego nic nie pomogę niestety , wiem ze u nas też sa silniki 1.8 T o mocy 170 i 180 koni wiec chyba zbytnio dużej różnincy nie ma pod względem silników
  3. prawdopodobnie końcówka 2002 r ale te silniki z mocą 190 są mało spotykane na naszym rynku
  4. To jest kupowanie kota w worku
  5. odnośnie kontrolki od hamulców to może poziom płynu jest za niski ???ja miałem taki przypadek właśnie przy dużych mrozach
  6. dobre jest ale to nie
  7. przyjedziesz to zobaczysz
  8. zakład zakładem a sam dobrze wiesz że mechaników mamy różnych i nie zawsze wykonujących solidnie swoją prace
  9. a założone są poprawnie zgodnie z kierunkami???
  10. ja się nie przyznaje :gwizdanie:
  11. no proszę nowi przybyli a co do strzelania to ja też chętny a co jak się bawić to się bawić
  12. dudi to kasował przystanki na ręcznym jak wracał
  13. No to szczęśliwego nowego 2010 roku ni i żeby był lepszy dla wszystkich niż ten co się kończy :> :>
  14. a pewnie i śmigać za polowe ceny dizla
  15. autko super, dzięki max za prezentacje i możliwość jazdy testowej tym prawie nowym audi [br]Dopisany: 29 Grudzień 2009, 23:35_________________________________________________benzyna dobra jest
  16. ja mam 1.6 ADP i takie same objawy ale wydaje mi się że to normalne jest a autko ma instalacje gazową
  17. jaka tajemniczość :> max czy mógłbyś zabrać głoś w tej dyskusji http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_18t_140kw_190km_przeglad_serwisowy-t108484.0.html i wyjaśnić temat z tym przebiegiem
  18. śnieg mamy już niespodziewanie się zjawił :> może być i wtorek czemu nie
  19. pierwsza wymiana rozrządu w tym motorku jest przy max 180tyś km
  20. Udanego świętowania dla wszystkich życzę !!!!!!
  21. Latanie bokami a zwłaszcza z Q to jest frajda a Jacek dałeś popis wczoraj dobrej jazdy , moje autko też już w 100% sprawne bezpiecznik się zjarał i tu był problem cały
  22. Może filtr paliw jest zatkany ???
  23. tak zgadza się a jak się trafi taka sztukę to jest frajda z jazdy :>
  24. BEX ma 190 kucy ale jest go trudno spotkać na naszym rynku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.