Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plugibugi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Plugibugi

  1. Super fura [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:07_________________________________________________ musze zadzwonic do znajomych prowadza tor gokartowy po calej pl :>
  2. przedwczoraj dostał mandat od Miejskich . jeździł SE po Grunwaldzkiej i Go capnęli ...ja bym obstawiał że Go mech15 zakapował ... :gwizdanie: raczej nie bo to lambo to cał¶y czas po grunwaldzkiej lata i stoiiiii jakaś szyszka he
  3. Ty lepiej zaglądnij na nasz spot a nie Bmw hi :polew:
  4. dobra dobra kto wracał z imprezy to wracał. PS. Grzesiu to się kierunków nie używa jak się zmienia pas ruchu na ul lwowskiej i z pasa na pas i sie po mieście śmiga 50km/h a nie 150km/h gdzie z rańca tak pędziłeś hmm ps. wczoraj tam z rańca stał radar w okolicy młyna .mam nadzieje że z tyłu cię nie złapało . pozdro Szpiegu .[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:14_________________________________________________ostatnio mnie śledzisz ja dzwonie do zajomego na mylicje[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:19_________________________________________________
  5. Cisza jak na kazaniu he :polew: [br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 21:26_________________________________________________PS .ma ktoś namiary na amorki sprężynki (zawieszenie ) do A6 2,4 benzynka 1999 rok (komplet) itp.
  6. Ty szpieguuuuuuuuuuuuu hhe ale pizza była nie taka dobra pozdro
  7. Super Sprawa hhe ty jak coś wyszukasz to uśmiech od ucha do ucha a na spota nie zawitałem bo pogoda do
  8. :hi:SIXU dzięki za przepuszczenie wczoraj obok warszawskiej .. pozdrawiam ... :> :>
  9. he niom ja machałem ale nic nie widziałeś musze naklejkę jeszcze poprawić to od tej prędkości sie przechyliła
  10. P I L N E Witam Czy ma ktoś oponki do sprzedania najlepiej continental 205/55/R16 Dwie lub Cztery bardzo pilne . Potrzeba mi dla Kolegi Do A6
  11. W niedzielę w okolicy mostu zamkowego widziany sixu he i na obwodnicy dużej w okolicach TESCO ok godzi 18
  12. a dzięki a czemu to nie wpadłeś na spota też pozdrówka [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2010, 22:53_________________________________________________gdzie dobrze a tanio robią przegląd klimy (komplecik) wszystko dzięki
  13. ogladać opelka i bmw jak latalo bokiem hi a opelek sie dymił ps. zapodaj filma ...
  14. he dobre dawno minie tu nie było ,to Tygrysiczka masz weselem za weselem hi wytańcujesz
  15. mam pytanko gdzie dobrze i sprawnie regenerują turbinki dziękuje za podpowiedzi
  16. supcio foty GM a opisek czadowy mało autek ale zawsze coś prawda... pozdro
  17. spoko furka widziałęm go na live... cool .. ps. a gdzie spocik będzię jak tam pełno mułu ?
  18. Spocik udany rewelka i grill na lisiej malina ... Specjalne ukłony dla Wrclaguna (Grzesiu pokazałeś klasę ) ... brawoo...
  19. slaweq super sprawa jaki klimat i ful wypas... jestem za .....
  20. ale wrclaguna nie ma bynajmniej nie widziałem a marcin pewnie był wolniejszy ,,,
  21. wrclaguna polecam zakup Cb na trasie przydatne jest bardzo ....
  22. Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, koszyczka pełnego, śniadania smacznego, pisanek kolorowych, świąt wesołych i zdrowych, palemki ozdobnej, owieczki modnej. Wesołych Świąt :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.