Treść opublikowana przez Plugibugi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tez jestem w poszukiwaniu i nic
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Hetmańska rzeszów
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
o tej godzinie wszyscy już śpią hi :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj ok 19 a 20 RBR B5 Avancik Granatowy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tani troszkę ale coś za coś prawda /// ale Grzesiu spokojnie pomału a do celu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to co jeszcze robisz na forum :gwizdanie: śmigaj się szykować :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
slaweq dawaj foty tego AMG63 :naughty:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Spania nie ma czy co dziś podobnie tylko ok 6.40 [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 01:02_________________________________________________widziany miro_x w real to zapakowałeś avancika dziś po dach :cool1:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kiedy nowe foty Grzesiu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: dobre slimaczek89rz a wiesz co w ogóle robiłeś hhe
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wrclaguna z rańca ok 6 przed rondem na lwowskiej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No co ty nie mozesz odtwarzac , musisz miec osobno DVD oraz modul i kilka kabli http://www.naviservice.com.pl/?item=209&t=1305953696 dzięki wrclaguna za odpowiedz//[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:53_________________________________________________ raczej nie chyba ale klubowiczów przybywa ..[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:57_________________________________________________
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
furka się ładniusio prezentuje
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema ma \takie pytanie może głupie ale spytam czy można odtwarzać filmy dvd na rns-e , jak się zamiast płyty dvd z navi załaduje z filmem bo kiedyś próbowałem ale może był źle nagrany czy tylko będzie chodziła navi?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widziany Prezes dziś na w okolicach deptaka na rofferku ale zapatrzony he
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
niom to mnie omineło R8 szkoda .... dzięki za podpowiedzi za kontakt z częściami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pewnie kolega co widzieliśmy się na parkinku pod sądem nick chyba na a[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:59_________________________________________________małe pytanko gdzie najlepiej kupić części chodzi mi o klocki tarcze przegub itp. sprawy w rzeszowie lub okolicy może jakaś hurtownia lub sklep nie w kolosalnych cenach tylko dobra rzecz w odpowiedniej cenie ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemka ja bym przyjechał ale mam komunie przy okazji dziś na bp myjnia czarny B6 Avant blachy LBL ramka klubowa ktoś od nas z rz kupił furmankę ... czy zwiedza rzeszów hi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://mr-fix.pl/2011/01/audi-a8-d3-zmiana-ekranu-powitalnego-mmi-2g/ [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:52_________________________________________________tylko w a8 ciekaweee
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema pytanko z innej beczki czeka mnie wizyta w serwisie co dodatkowego warto sprawdzić lub wymienić przy 200 tys. km
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema ja mam komunie i lipa chyba ze się urwie to zaglądnę a jak nie to miłej zabawy .....
-
[ALL B6] Klocki + tarcze przod 1.9 TDI
hmm czytam i mam dylemat jakie klocki na przód i tarcze polecacie ? do B6 131 kucy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jak na przód to klocki TRW i tarcze ATE a co to tarcz to zwykłe czy nawiercane (nacinane)???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
pytanko jakiej firmy polecacie klocki hamulcowe i tarcze dzięki do B6 za info
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Umyj jajka, upiecz babkę Złap królika, kup sikawkę Bo Wielkanoc już nadchodzi Więc się bawić nie zaszkodzi Lecz uważaj też na kaca Bo we wtorek czeka praca. :polew: