Treść opublikowana przez VPLD
-
A4 b7 1.8t
ważne że mi się podobają
-
A4 b7 1.8t
http://s22.postimg.org/cjvqhs02l/image.jpghttp://s22.postimg.org/lzg78q7h9/image.jpg http://s22.postimg.org/etjusj90d/image.jpghttp://s22.postimg.org/e1h6tc4t9/image.jpg http://s22.postimg.org/v9npyist9/image.jpghttp://s22.postimg.org/ao8y6mb8d/image.jpg ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 15:21 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 23:13 ---------- taki fil
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to gdzie ten spot ?
- A4 b7 1.8t
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
jak coś to ja sprzedaje swoje fele 4 razy 9J
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
też tak mysle ze slabo wygladaja, siedzialy chyba u mapeta
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nadal nie wiem gdzie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
co to MOP ?
-
A4 b7 1.8t
myślalem jakiś czas temu o tym chyba podjade bo niedługo zima i wszystko rozbieram
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
za ile poszło koło
-
A4 b7 1.8t
---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:30 ---------- gdzie sie przykleilo co i jak bo nie ogarniam ---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2013 at 15:56 ---------- Poproszę o ocenę jak się podoba
- A4 b7 1.8t
-
A4 b7 1.8t
Proszę o komentarze jak się podoba
-
A4 b7 1.8t
końcówki dla mnie są ok a kierunki oklejałem folią
-
A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
lepiej było poszukać lamp USA ori, co jakiś czas mam takie na sprzedaż- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
Fajne autko ten sam kolor- A4 b7 1.8t
jezdze bez tablicy z przodu juz 2 lata kwestia szczęścia- A4 b7 1.8t
nie chce mi się z wami kłócić bo ja swoje wy swoje umiem to sobie zrobiłem i nie uważam aby źle to wygadało i nie tylko ja:banan:- A4 b7 1.8t
wolę mieć unikatowy zderzak za 100 zł niż za 1500 zł od eski a pod maską 1.9... :facepalm:- A4 b7 1.8t
hejterom dziękuję za komenty.. każdy ma swój styl i tyle a o gustach się nie dyskutuje, nikt nikomu nie broni zakłądania dużego koła i aira tym bardziej że wszystko sam robię pozdr:banan:- A4 b7 1.8t
Co kto woli każdy ma inne gusta ma być seria, a nie jakieś drutowanie- A4 b7 1.8t
---------- Post dopisany 11-09-2013 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2013 at 15:41 ---------- Kilka fotek ---------- Post dopisany 24-09-2013 at 10:41 ---------- Poprzedni post napisany 11-09-2013 at 13:09 ---------- ---------- Post dopisany 27-09-2013 at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 10:41 ---------- miasto nocą..- Wyjęcie pompy i Serwa pomoc
ma ktos foto gdzie sa te sroby torx ktore trzymaja serwo?