Treść opublikowana przez VPLD
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
to w drzwiach? obok otwierania klapy bagażnika ? Jeśli to ASR to staje się aktywne tylko przy otwartych drzwiach zapala sie na przycisku czerwona lampeczka. A kiedy powinno mi zadziałać ESP , dopiero ruszając na asfalcie z poślizgiem czy jak? kiedy powinien się załączyć i zadziałaś ESP?
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
jak sie przyciska ESP to się pali i na odwrót gaśnie abs działa. Jeśli nic nie pali sie na zegarach czyli formalnie jest włączone ESP to ruszając na lodzie nie miga esp jaka jest tego przyczyna że komputer nie pokazuje żadnych błędów a ESP nie działa?
-
[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?
Witam jaka może być przyczyna że działa ABS a ESP nie a nie świecą się żadne kontrolki i nie ma żadnych błędów w kompie? AMB 1.8 T
- A4 b7 1.8t
-
A4 b7 1.8t
Witam zakodowalem sterownik abs nowy i wyskakuja mi takie błedy, błąd prawego czujnika mogę wykasować a lewego nie może wiecie jaka może być przyczyna i jak to naprawić i wykasować? Błędy: 283 Czujnik liczby obrotów przedni lewy-G47 przerwa lub zwarcie do plusa 285 Czujnik liczby obrotów przód prawy-G45 nieprawidłowy sygnał[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 14:35_________________________________________________Może mi ktoś pomoc? kiedy odczytuje predkość czujnikow abs Vagiem to na 3 podaje prędkość a na tym lewym przednim cuzjniku nie? odłączyłem dwa przednie czujniki od wtyczek w nad kolu i lewy pokazuje przerwe lub zwarcie do plusa a prawy że nie prawidłowy odczyt jak to rozumieć? Że lewy ma gdzieś przerwe na przewodzie czy to przekaźnik się przepalił na lewe koło? Proszę o pomoc w których miejscach są poukrywane przekaźniki od abs i jakie maja numery?? już mnie cholera bierze męcze sie z tym[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 17:54_________________________________________________KILKA [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 17:24_________________________________________________Sprzedam:) http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-usa-obrysowki-i2070643977.html?source=oo
-
[B6 AMB] Przekaźniki
Witam czy możecie mi państwo napisać gdzie w audi a4 b6 znajdują się przekaźniki od układu elektrycznego abs?? gdzie są umiejscowione bo raczej pod kierownicą ich nie ma , czekam na odpowiedz
-
[B6 AMB] Problem z czujnikami abs
Witam zakodowalem sterownik abs nowy i wyskakuja mi takie błedy, błąd prawego czujnika mogę wykasować a lewego nie może wiecie jaka może być przyczyna i jak to naprawić i wykasować? Błędy: 283 Czujnik liczby obrotów przedni lewy-G47 przerwa lub zwarcie do plusa 285 Czujnik liczby obrotów przód prawy-G45 nieprawidłowy sygnał
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
czemu masz wersje auta Europa a zegary od USA?
-
A4 b7 1.8t
tak sobie z nudów malowałem bo akurat mi został żółty do założenia wędrują obrysy USA
-
A4 b7 1.8t
to z tylu tylko z lewej strony przeciwmgielne swieci? dziwne:D[br]Dopisany: 07 Grudzień 2011, 21:08_________________________________________________Pierwsze mody wymiana zaśnieniałych kloszy na nowe z lamp EU :gwizdanie: FOTO:
-
A4 b7 1.8t
tak tylko ta jedna żarówka się nie pali z tyłu w prawej lampie
-
A4 b7 1.8t
ok dzieki kolego jutro bede dzialal[br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:07_________________________________________________WITAM no niesety nie pomógł ten zabieg, przyczyna tkwi gdzieś indziej tylko gdzie?
-
A4 b7 1.8t
do przeciw mgielnych jest jeden beziecznik 19. 15A ??
-
A4 b7 1.8t
podmieniałem z drugiej strony i nie pali sie bezpiecznik?
-
A4 b7 1.8t
Jak coś panowie to będe miał obrysówki do sprzedania:) [br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 11:41_________________________________________________witam mam pytanko jaka może być przyczyna że nie pali mi się żarówka z prawej strony przeciwmgielna?
-
A4 b7 1.8t
nom też szukałem takiego koloru;p
-
A4 b7 1.8t
już to miałem jak kupiłem
-
A4 b7 1.8t
wyłączyć sie tego nie da tym pokretłem [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 16:55_________________________________________________jak to rozumieć??? http://forums.vwvortex.com/showthread.php?3207219-Freedom-Design-Turbo-Boost-Control
-
A4 b7 1.8t
moze kolejność zamienie wyposażenia lol bez przesady, z byle czego robisz problem [br]Dopisany: 19 Listopad 2011, 12:35_________________________________________________Witam was mam pytanko mam zamontowane coś takiego w aucie już przyjechało to ze stanów, wiem mniej wiecej że jest to typowy BOOST pokazujący ciśnienie tylko nie wiem po co jest to pokrętło?
-
A4 b7 1.8t
jaki plagiat jak mam takie wyposażenie jak ty , przez przesady
-
A4 b7 1.8t
no jakoś niedługo dam więcej fotek
- A4 b7 1.8t
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Jest KOSAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LBN
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Proste że robi robotę w choojj, projekt czerń
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
chcesz wszystko na czarno, przecież lampy już miałeś