Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VPLD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VPLD

  1. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Witam No to zawitały S line , pochwale się że sam malowałem, wyszło zacnie , jak wam się podoba ?
  2. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    hehe tak pod Cream to moja ulubiona prosta ESP OFF i ogień
  3. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    szcxzerze? nie potrzebuje zmian w aucie , jedyne co zrobie to nowe kolo wpadnie, nie mam cisnienia na mody mowiac szczerze podoba mi sie tak jak jest i to chyba najwazniejsze
  4. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    o no to tak to czasem bywa można się ustawić przy którymś piątku czy niedzieli pogadać ---------- Post dopisany 17-06-2014 at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany 31-05-2014 at 09:30 ---------- https://www.facebook.com/pages/Tuning-Detailing-samochodowy-Mechanika-Diagnostyka-VAG/242668605885644?fref=ts ---------- Post dopisany 21-06-2014 at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 00:05 ---------- ---------- Post dopisany 22-06-2014 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2014 at 16:20 ---------- Jak wam się podoba nowa sesja ?
  5. fajny ten s line nie w kolorze :naughty::naughty:
  6. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    no wciąż to samo bo mało czasu było na zmiany, dwa że koło chcialem sobie zostawić jeszcze bo w tamtym sezonie mało się pokazałem, myślę że bliżej lipca wleci nowe koło i s line na przód
  7. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
  8. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    dlatego będę rzezbil i tylko dokladke samą zmienię ---------- Post dopisany 15-05-2014 at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 19:28 ---------- Targi Lublin Moto Event East 2014
  9. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    a mysle powaznie nad s line z przodu bo mega mi sie podoba, dodaje charakteru:naughty:
  10. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------
  11. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5? ---------- Post dopisany at 02:25 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ---------- Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5? ---------- Post dopisany at 02:25 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ---------- Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5?
  12. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Witam ;-) pomału ruszamy z letnim projektem, mam takie pytanko cobpowiecie na polerke moich felg od X5?
  13. Witam dużo jest roboty z wymianą?
  14. jak to od BEX nie podchodzi? slyszalem ze podchodzi od BFB I BEX mam z LUKA zestaw
  15. ktos sie orientuje czy dwumas od 150 konnej wersji 1.8 T podejdzie do mocniejszych 163 170 190 ? ---------- Post dopisany 24-01-2014 at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 18:33 ---------- ??
  16. a ktos sie orientuje czy dwumas od 150 konnej wersji podejdzie do mocniejszych 163 170 190 ?
  17. ta dwumasa ma przejechanie 150 tys ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ---------- a dwumasa od 150 konnej wersji podejdzie do tych mocniejszych silnikow ?
  18. chce je kupić dwumasa podobno wporządku jest, zastanawiały mnie te białe kropki na traczy dwumasy, mowisz ze jak dwumasa nie ma luzow to polata to jeszcze ?
  19. a jesli chodzi o tarcze dwumasy i docisku jak oceniasz?
  20. a jesli chodzi o tarcze dwumasy i docisku?
  21. Witam jak ocenicie stan tego sprzęgła około 140 tyś przejechane
  22. witam mam takie pytanie może mi ktoś powiedzieć jakie sprzęgło kupić do A4 B6 1.8 T 2002 rok silnik AMB 170 km USA o numerze VIN: WAUJC68E82A119522 ?
  23. dawaj panie s4 ---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ---------- a i po co sprzedałeś cały zderzak ? jak to podchodz i pod zwykły były artykuły o tym nawet bez sensu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.