Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seski

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seski

  1. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Generalnie to mnie to jebie :kox: ciebie jebie a ja żyje w strachu... nie ładnie wow... a wykąpiemy się razem...? ja mam własny ale możesz sie wykąpać jako i Kędzior sie kąpał to z bulczasem się wykąpie... :gwizdanie: ale jak wszyscy sie wpierdolimy do garażu , to na bank pęknie flacha , a potem sie zacznie :polew:także w większym gronie możemy grzebać przy jakimś malaczu czy coś :polew: a tam flacha... kratę postawisz i robimy zupełnie bezinteresownie do opróżnienia... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________żeby wszyscy zauważyli jak się staram i tylko w 1 poście napisałem tyle rzeczy to zwracam na to uwagę... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:32_________________________________________________a ty keżor mówisz o flaszcze jak ty wódki nie pijesz... a przynajmniej nigdy cię przy tym niecnym procederze opróżniania flaszki nie widziałem... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:33_________________________________________________to ja już chyba będę szedł spać... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:34_________________________________________________browarek się kończy nie będę otwierał kolejnego... wytrzymam... i zbieram się w becik...[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________trzymajcie się i do z klikania i zobaczenia i w ogóle... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:35_________________________________________________a jeszcze tylko jedno... nie wybaczę wam że nie chcieliście zemną pojechać do maca...[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:36_________________________________________________obraziłem się... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________i koniec tego już bo na sucho tu nie wysiedzę... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:37_________________________________________________to narazie do zobaczenia i w ogóle...
  3. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wow... a wykąpiemy się razem...?
  4. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siedziałem w aucie i słuchałem płytki od Keżora Jeszcze jest trochę oleju w dolocie A j**any h*j jak mi zajechał drogę pojeb no troszkę ci zajechał... przy 210 mogło to być niebezpieczne... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:09_________________________________________________a apropos Ani to keżor gratuluje bardzo miła dziołszka i nie sztywna jak niektóre... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:12_________________________________________________a keżor jak będziesz potrzebował pomocy przy golfie to powiedz ja chętnie się poświęcę... [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 22:14_________________________________________________a bulczas właśnie chwyć sobie osłonę silnika bo strasznie ci lata... bałem się za tobą jechać żeby przypadkiem nią nie oberwać...
  5. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stan coś ty tak szybko uciekl...? i co bulczas... pomimo twojej zasłony dymnej jestem pierwszy... :]
  6. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no monika miała coś zorganizować i co... i dała ciała... [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:47_________________________________________________a tak się z Magdą intensywnie dogadywały... [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:48_________________________________________________ romantyków i koksów już nie witasz? oni się nie liczą... [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:48_________________________________________________dobra... łazienka się zwolniła to spadam...
  8. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    noi się zaczelo :polew: Fajfun w akcji :polew: no kurde nie moja wina że tu taka cisza... :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:39_________________________________________________a dzisiaj gdzieś idziemy... [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:40_________________________________________________tak, tak... teraz będę czekał aż ktoś mi odpowie...
  9. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe to luzz... dopiero o 11 mam wyjechać... [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a już miałem się spieszyć... :D[br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________a tak nawiasem co tam u ciebie dziadziuś...? [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:33_________________________________________________dawno cię nie widziałem
  10. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty rezaczu... jednak nie przepuściłeś... [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:29_________________________________________________ eee to która w końcu jest...?
  11. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja nie mam talentu żadnego za to Ty możesz pójść bo wykąpać sie najebanym po imprezie to jest wc**j wyczyn jak to nie masz też masz... nikt nie upala audika tak jak ty... [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 10:27_________________________________________________i w ogóle to z rana...
  12. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tam z głową... z ręką to tak... :gwizdanie:Chwila spokoju była jak jadł pizzę... :gwizdanie: oj akjam... pogniewamy się ja ci nie mówię że chwila spokoju jest jak przymujesz zażalenie od klienta... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:34_________________________________________________ tylko nie zastawiaj wejścia znowu... Nic się nie starasz... staram się naprawdę... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:38_________________________________________________no i ile jeszcze mam czekać... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:40_________________________________________________no i co... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:44_________________________________________________dobra koniec tego... idę spać... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:45_________________________________________________narazie 3 mejcie się do wtorku (no chyba że mi się tu uda wcześniej zajrzeć...)
  13. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tam z głową... z ręką to tak... :gwizdanie:Chwila spokoju była jak jadł pizzę... :gwizdanie: oj akjam... pogniewamy się ja ci nie mówię że chwila spokoju jest jak przymujesz zażalenie od klienta... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:34_________________________________________________ tylko nie zastawiaj wejścia znowu...
  14. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Rejony Puckowe ciekawe czy ją zna ? wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:25_________________________________________________bulczas a jak tam spryski...? Jeszcze nie gotowe. I zbiorniczek nie pasuje bo jest za duży. Trzeba przenieś cooler na środek ehh ty kombinatorze...
  15. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Rejony Puckowe ciekawe czy ją zna ? wątpię żeby soboty spędzała pod ziemią... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:25_________________________________________________bulczas a jak tam spryski...?
  16. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co ty piszesz/czytasz* *skreślić niepotrzebne...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:59_________________________________________________ej stan przestań się tam zabawiać tylko napisz coś sexownego... Co ty bierzesz? Wreszcie! Zajmij się jedzeniem! akjam... jesteś niemiły... Parking zielony. jaki zielony żólty.... zółty! ja już dzisiaj jadłem pizze I bandzior rośnie... bardziej nie może bo go rozwerwie... ja już dzisiaj jadłem pizze I bandzior rośnie... no co ty stała waga stała waga powyżej 100kg nie pokazuje... :polew: :polew: dobra jest... i ze śląska... :naughty:
  17. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra z/w PIZZA przyszła...
  18. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    znaczy sensownego... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 21:01_________________________________________________ zgadnij...
  19. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co ty piszesz/czytasz* *skreślić niepotrzebne...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:59_________________________________________________ej stan przestań się tam zabawiać tylko napisz coś sexownego...
  20. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cholera zrobiła ją bezemnie, znowu będzie opierdziel... Zmień pracę... no właśnie się staram... podaj adres, termin i godzinę adres nieznany... termin dzisiaj... godzina 23:00... tylko niech ktoś po mnie przyjedzie bo już 3 browar idzie... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:55_________________________________________________ podaj adres, termin i godzinę u nas na razie spalona miejscówka dobra niech stracę... przyjeżdzajcie... tylko dla kendziora weźcie baśka tą waszą kulkę co zatyka buźkę na tych skórzanych sznureczkach...
  21. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    o kurde z/w miałem jej pomóc... dzięki Pucek...[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:50_________________________________________________ no kur** cały czas o tym mówie...
  22. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ej... cały czas mam zamkniętą... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:49_________________________________________________otworzę dopiero jak Magda skończy pizze...
  23. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oglądam Rocco Ravishes Praque ... w Polsce jeszcze obejrzyj... w PL był mój pierwszy raz a z kim... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:46_________________________________________________tylko nie mów że z Rocco... [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 20:46_________________________________________________ oglądam Rocco Ravishes Praque o kurde nie pogadasz... widziałem linki na własne oczy, nigdy oto nie podejrzałem kolego Artura Artur waryjot! oglądam Rocco Ravishes Praque :gwizdanie: ej no przepraszam... Popraw się. no staram się... ale to chyba przez pracę jestem ostatnio taki podkur**iony że nie mogę...
  24. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oglądam Rocco Ravishes Praque o kurde nie pogadasz... widziałem linki na własne oczy, nigdy oto nie podejrzałem kolego Artura po stanie można spodziewać się wieluu rzeczy... różnych rzeczyyy
  25. Seski odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oglądam Rocco Ravishes Praque :gwizdanie: ej no przepraszam...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.