Treść opublikowana przez Seski
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
od romantyków to ty się odpier**l bo nas jeszcze zranisz a my wrażliwi jesteśmy :polew: :polew: przemek ty jesteś tak wrażliwy jak ja obudzony o północy przez Magdę z głupim pytaniem lub po to żebym się przesunął... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:36_________________________________________________ taaa... jak to kurde działa... jak ja to jutro założe... i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić... :polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle... Najgorsze dla mnie będzie podłączenie elektroniki bo z tego jestem zielony :gwizdanie: kurde przecież to tylko + i -...- Spoty Katowice i okolice
buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no nie strzymam... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew: tyś chyba dzisiaj pomieszał dwa różne dopalacze ja...? a romantycy to co...? [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:32_________________________________________________i w ogóle nie zagadujcie mnie i puśćcie mnie już...- Spoty Katowice i okolice
to do zobaczenia jutro...- Spoty Katowice i okolice
taaa... jak to kurde działa... jak ja to jutro założe... i jeszcze kur** zderzak mam dziurawić... :polew: [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:30_________________________________________________nie no koniec spadam bo mi tu grożą i w ogóle...- Spoty Katowice i okolice
buhahahahahah no to teraz żeś doj**ał już całkowicie, tosz to ja jestem bardziej romantykiem niż ty :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no nie strzymam... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dwóch naczelnych romantyków co dziennie oglądają pornole i walą w kaloryfer... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: a potem uczulenie mam... migdałki mnie bolą... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: romantycy... :polew: :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
niepierwszy raz człowieku pralko ostrzegam, odpier**l się od amiki a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie: przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia toś chociaż raz prawdę powiedział Tyyyyy kaskader zawsze jestem szczery, ale pamiętajcie, jestem romantykiem taaa romantykiem... :polew: :polew: :polew: z p do b[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:25_________________________________________________ nie ma to jak sobie spuścić z krzyża pod drzewo i kto to mówi... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
to ja miałem zbijać... więc idę na spacer i spać...- Spoty Katowice i okolice
niepierwszy raz człowieku pralko pralko... :polew: :polew: wpadnij na Mayday, zobaczysz jak popierdalam w białej amice nie mogę bo rękawiczki mam w praniu mówiłem ci już... czy ja zobaczyłem słowo KLUCZ - impreza - gdzie kiedy słowo klucz padło... jutro gdzieś uderzamy a pewnie skończy się na tym że kobity się dogadają a my pójdziemy grzecznie za nimi... chodź aż jakoś mi się nie chce jak sobie pomyśle o tych tłumach.... ale jak trzeba... :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:22_________________________________________________ niepierwszy raz człowieku pralko ostrzegam, odpier**l się od amiki a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie: przy mnie ludzie też mają złe wspomnienia jak miło że ostrzegasz... tylko czemu tak późno... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:23_________________________________________________a co to stan i bulczas odpadli...? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
niepierwszy raz człowieku pralko ostrzegam, odpier**l się od amiki a co do amici to mam złe wspomnienia... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
niepierwszy raz człowieku pralko pralko... :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:19_________________________________________________pralka mi się kojarzy tylko z tico...- Spoty Katowice i okolice
idź se synek spuść z krzyża bo Ci się zator w mosznie zrobił ej ja nie mam tyle lat co ty więc nie bój się... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
bo jutro impreza... trza mieć siły...- Spoty Katowice i okolice
dobra to ja spadam spać...- Spoty Katowice i okolice
jak skończe to może wpadnę do ciebie bulczas... prawie po drodze mam- Spoty Katowice i okolice
a poza tym można zamówić przez neta jeszcze... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:14_________________________________________________a w ogóle to zmęczony jestem i chyba ide spać...[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:15_________________________________________________jutro muszę zakonserować auto na zimę...- Spoty Katowice i okolice
nie zamkneli wszędzie zamkneli... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:13_________________________________________________tylko że ja mam zapas...- Spoty Katowice i okolice
wspaniały monolog wiem bo mój...- Spoty Katowice i okolice
ja już czatuje na niego... [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________ja mam takie nawet ze spryskami tylko nie zakładałem bo szkoda było mi go malować [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:02_________________________________________________to jutro u siebie robisz te spryski?- Spoty Katowice i okolice
chcę tylko pomóc oj "kolego" ja ci pomogę kiedyś...- Spoty Katowice i okolice
kuurfa [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:45_________________________________________________ To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? Spryski lamp ori... też chcę... sprzedam Ci jak chcesz zbiorniczek, pompki, wężyki i same spryski, powiedzmy za 5 stówek a na ile rat...? :gwizdanie: na jedną albo 10 z oprocentowaniem 50% nie ciebie pytam adwokacie diabła...- Spoty Katowice i okolice
kuurfa [br]Dopisany: 29 Październik 2010, 19:45_________________________________________________ To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? Spryski lamp ori... też chcę... sprzedam Ci jak chcesz zbiorniczek, pompki, wężyki i same spryski, powiedzmy za 5 stówek a na ile rat...? :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...? Spryski lamp ori... też chcę...- Spoty Katowice i okolice
To co? Jutro rezanko? :gwizdanie: No rezanko Zaraz jadę do Taliba po tajl a co ty znowu kombinujesz bulczasie...?- Spoty Katowice i okolice
szczęść boże... - Spoty Katowice i okolice