Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrikos28

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrikos28

  1. to troche cienko :gwizdanie: ja tam wolę większą moc
  2. fajnie taka drobna rzecz a cieszy a co tam pelexa upomnieli ja ta ochrona? tak powiedzieli mu ze to jest nagrywane [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:13_________________________________________________dzieki Rudi za piwko wlasnie je teraz pije dopije i zmykam bo jutro do roboty trzeba zbierac na chipsa zbieraj Egon to skoczymy sobie razem bo ja już też napalony
  3. fajnie taka drobna rzecz a cieszy a co tam pelexa upomnieli ja ta ochrona? co tam sie działo :gwizdanie: ??
  4. fajnie taka drobna rzecz a cieszy drobne rzeczy zawsze najbardziej cieszą
  5. [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 23:05_________________________________________________ poczytaj ile redds ma procent a ile tyski sikacz :gwizdanie: to ile ma procent ten zielony? bo coś nie kojarzę :gwizdanie: tyskie jak dobrze pamiętam ma 5.7%
  6. Avancik ładniutki wiec udanych dalszych modów
  7. Pucek to lepiej było się mleka napić
  8. piwko dla różowych... reedsa :polew:
  9. co tu taka cisza :gwizdanie: czyżby spot się przedłużył
  10. no nic trzeba się do roboty zbierać :gwizdanie: wiec pisac ostro tak ,żeby było co czytać wieczorem [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 13:04_________________________________________________
  11. A Ty co tu robisz pewnie nic do roboty nie masz :polew: [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 12:56_________________________________________________Miron kazał wiec spamujemy
  12. było trzeba nie lansowac się do pózna po mieście Knurowie a nie mieście Knurów tez miasto :gwizdanie: chociaż moze nie wyglada
  13. było trzeba nie lansowac się do pózna po mieście
  14. kupujesz gwint od niego ? nie lepiej kupić nowy
  15. Ty i Rudi ktoś tam pewnie jeszcze przyjedzie
  16. Tak poważnie mnie tez dzisiaj nie będzie bo mam na 14 do roboty [br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 12:24_________________________________________________wiec Guru możesz wypić moje piwo :gwizdanie:
  17. Bierz urlop i wpadaj na spota nie bo wolę mieć dupsko całe :gwizdanie: a po za tym słyszałem że Rudi przygotowała jakiś specyfik w piwie, macie dostać sraczki i rzygać dlatego mnie tez dzisiaj nie bedzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.