Treść opublikowana przez tovisto
-
[ALL B5] Jakie wtryskiwacze ? Valteki ?
a nie lepiej reduktor KME ?
-
[ALL B5] Jakie wtryskiwacze ? Valteki ?
Witam Polecono mi warsztat który bardzo dobrze montuje instalacje lpg i dziś dzowniłem koleś bardzo konkretny, zaproponował mi taki zestaw do mojej audicy w cenie 2300zł : Elektornika/komputer : KME reduktor : KME lub Tomasseto Alaska Wtryskiwacze : Valtek lub Apacze Co wybrać redukotra i wtryskiwaczy sposród tych dwóch? Koleś powiedział że Valteki mimo złej opini w internecie nie są takie złe a gdyby klękły to regeneracja kosztuje jedyne 100zł i w tej cenie 2300 mowi ze bardziej by polecil valteki niz apacze. A jak Wy myslicie ? co polecicie ?
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Witam Polecono mi warsztat który bardzo dobrze montuje instalacje lpg i dziś dzowniłem koleś bardzo konkretny, zaproponował mi taki zestaw do mojej audicy w cenie 2300zł : Elektornika/komputer : KME reduktor : KME lub Tomasseto Alaska Wtryskiwacze : Valtek lub Apacze Co wybrać redukotra i wtryskiwaczy sposród tych dwóch? Koleś powiedział że Valteki mimo złej opini w internecie nie są takie złe a gdyby klękły to regeneracja kosztuje jedyne 100zł i w tej cenie 2300 mowi ze bardziej by polecil valteki niz apacze. A jak Wy myslicie ? co polecicie ?
-
[ALL] ADP jednpunktowy czy wielopunktowy?
ale byly produkowane w ogóle jednopunktowe w a4?
-
[ALL] ADP jednpunktowy czy wielopunktowy?
WItam Mam audi a4 1.6 ADP rok 95 Chce zalozyc do niego gaz Moje pytanie brzmi czy mam wtrysk jednopunktowy czy wielopunktowy ?
-
[B5 ADR] Wymiana wszystkich wahaczy ?
ostatnio wymieniałem u siebie.Wymieniałem tylko dolne Więc tak: Przykreciłem je lekko(wszystkie na raz) Opuscilem auto(na koła) i dokręciłem na maxa I autko wyjechało. Rób tak i się nie czaj
-
Najlepsze wtryski - jakie polecacie lub nie polecacie?
mi proponowali wtryskiwacze valtek ale to w cenie instalacji 2300 pozniej czym drozej to lepsze. Ale koles mowil ze narazie problemow nie ma z nimi... Lepiej byłoby jakby ktoś się wypowiedział na ten temat co ma taki sprzęcior... [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 13:03_________________________________________________Moje audi a4 z silniczkiem 1.6 95r <- więc u mnie powinno to śmigac Podaj swoje dane bo to jest ważne
-
Założenie instalacji kupionej samodzielnie
witam:) chcialbym zalozyc gaz do swojej audi a4 1.6 w granicach 2300plnów, ale w moim miescie oraz poblizu zakladaja w tej cenie V-teki(valteki?) Z oprogramowaniem kme. Czy zrobil ktos tak ze kupil ze sklepu kompletna instalacje i zalozyl ja u jakiegos gaziarza? jaki jest koszt samego zalozenia?czy gaziarze sie zgadzaja na takie cos?
-
[ALL B5] LPG sekwencja V-tec ? KME ? ma ktoś?
to bede zmuszony poszukac w wiekszym miescie bo w moim i w poblizu montują jak widac samą tanioche żeby zarobić :/
-
[ALL B5] LPG sekwencja V-tec ? KME ? ma ktoś?
Znalazlem firme ktorą mi polecilo kilka osob..ale zakładają w cenie 2300 : reduktor : Alaska Wtryskiwacze : V-tec oprogramowanie Diego g3 (KME) Lub inna firma : Wtryski : V-tec Elektronika : V-tec Reduktor : Maestro? cos takiego (nie wiedzialem jak to sie pisze ) Ta sama cena wiec juz sam nie wiem...
-
[ALL B5] LPG sekwencja V-tec ? KME ? ma ktoś?
Witam Chce zalozyc sobie w najblizszym czasi gaz... Sekwencje oczywiscie do swojej a4 1.6 Dzis sie pytalem jednego gazownika ile kosztuje itp...Powiedział, że 2300zł Zapytalem rowniez o wtryski itd więc tak: Wtryski : V-tec Elektronika : V-tec Reduktor : Maestro? cos takiego (nie wiedzialem jak to sie pisze ) Ma ktoś taki komplecik? Nie mam pojecia co to jest bo slyszalem do tej pory o stagach, zavoli itd ale o Vtecu jeszcze nie W innym miescie za ta samą cene mam KME Co wybrac? Plusy minusy tego vteca i kme? Czekam na odp [br]Dopisany: 12 Lipiec 2010, 19:14_________________________________________________nikt o tym nie slyszal? czyzby badziew? ;p
-
[ALL B5] Wlew gazu w miejsce korka benzyny za / przeciw ?
Ok dzieki
-
[ALL B5] Wlew gazu w miejsce korka benzyny za / przeciw ?
Witam Chce zalozyc lpg do swojej audi a4 1.6 95r. ma to byc instalajca sekwencyjna. Moje pytanie brzmi czy wlew gazu robic w miejsce pod klapką obok benzyny?czy w zderzaku na listwie(czarnej) ? Gdy pytalem znajomego zachwalał to miejsce pod klapką ale gazownika ktorego pytalem o taki koszt mowi ze moze mi zalozyc w te miejsce(bez doplaty) lecz nie poleca tego iz to stwarza problemy i wlascicielowi auta jak i pracownikowi na stacji lpg... Wiecie cos na ten temat? podzielcie sie opiniami....pozdrawiam
-
[ALL] Zregenerowane wahacze !! fotki
yhym no zobaczymy, roznica nie jest 30-50zl tylko jakies 100-200 gdyz te wahacze mastersportow lub inne tanie to lipa ktora jest gorsza, duzo gorsza od zregenerowanego oryginalu. A Jesli tuleja jest walnieta to niestety tez nie robi, same koncowki drazkow
-
[ALL] Zregenerowane wahacze !! fotki
Powiem tak gwarancji nie ma zadnej, ale ja to wystestuje i zobaczymy ale moim zdaniem powinno byc ok i napewno bedzie lepsze to od tanich mastersportow, ale tak jak wczesniej pisalem ;)Okaze sie w praniu ;p
-
[ALL] Zregenerowane wahacze !! fotki
regeneruje kazdy wahacz oprocz dolnego przedniego. Cena to 100zl za duzy, a za maly mniej(ale nie wiem ile) Ja tam wole taki wahacz niż nowy ktory pojezdzi duzo krócej No ale okaze się w praniu ;p
-
[ALL] Zregenerowane wahacze !! fotki
Witam :> Zregenerowałem 2 wahacze(banany) dolne tylnie. Koles ktory mi to zrobil zajmuje sie tym juz kilkanascie lat. Mowil mi ze wszyscy taksowkarze jezdza na tym w obok miejscowosci. Mowi ze to wytrwa 2 razy dluzej niz oryginal. Co zostalo zrobione : wycieta plytka z wierzchu w celu dojscia do sworznia. Zrobienie gwintu szerokiego wewnątrz i zalozenie nowych płytek teflonowych w srodku. Nasmarowane i zakręcone. Całość wykonana bardzo solidnie. Gdy sworzen sie zrobi luzny ( mowil ze za ok 30kkm ) Dokrecam o pol obrotu tą srube. Moge dokrecic ją trzy razy czyli zrobie ok 90kkm. Pozniej znowu do niego wymiana plytek teflonowych i od nowa W poniedziałek zaczynam jazde zobaczymy jak to będzie w praktyce, chociaż wszyscy w okolicy go chwalą, nawet zakłady mechaniczne więc powinno być ok Dodam fotki jak to wygląda na aucie dopiero w poniedziałek. A ponizej fotki wahacza :
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
a na dolnym Śląsku jest ktoś kto regeneruje wahacze? Okolice Wrocław, Jelenia góra, Legnica, Zgorzelec ?
-
[ALL B5] Zwykła instalacja LPG ? Ma ktos ??
nikt wiecej takiej instalacji nie ma?
-
[ALL B5] Zwykła instalacja LPG ? Ma ktos ??
Witam Posiadam audi a4 z 95r. Silnik 1.6 ADP 101km w Zwiazku z rosnącą ceną benzyny chciałbym założyć gaz. w poprzednim aucie audi 80 b4 mialem zwykla instalacje lpg ( nie sekwencje ) nie mialem z nią żadnych problemów. Czy do audi a 4 moge tez wstawić taką zwykłą instalacje? Jaki jest koszt ?
-
[ALL B5] Granat ;) 1.6, climatronic ;)
Witajcie Jestem Szczesliwym Posiadaczem audi a4 1.6, 95r Climatronic, podgrzewane lusterka, podgrzewane zamki w drzwiach-bardzo sie przydało tej zimy El Lusterka i to wszycho chyba Raczej chce go zostawić w ori Planowane Mody : -Ramki na szyby -Lampy Poliftowe - Może sciema szyb ;p - Prawe Lusterko od anglika - Czarne kierunki bo bokach i to chyba wszystko Poniżej fotki autka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie Eloss Siemaneczko Mam Audi a4 z silnikiem 1.6 ADP Szału nie ma Ale liczy sie climatronic hehe W planach Modernizacja kilku rzeczy... zaraz stworze jakiś temat w dziale "nasze audi" jesli taki jest ;p Pozdrawiam :>