Treść opublikowana przez Wck
-
Spoty Olsztyńskie
Nie no, chce dac Adrianowi fory, zeby na darmo lusterka nie wymienial Musze tez przedyskutowac sprawe z moja konsultantka ds. samotnych wyjazdow A tak serio to chetnie sie wybiore, ale na 100% okresle sie w ciagu najblizszych kilku dni
-
Spoty Olsztyńskie
to ja strzele z palca
-
Spoty Olsztyńskie
Chcialem zorientowac jakie zdjecia sa zwykle zamieszczane, bo myslalem ze to ma isc do artykulu o B6, a dzisiaj dowiedzialem sie ze chodzilo o NAT
-
Spoty Olsztyńskie
A zalapalem sie jakos przypadkiem, bo znajomy znajomego jest fotografem w AŚ, potrzebowal zdjecia B6 do artykulu, a ze nie mial czasu to poprosil mnie zebym pstryknal sobie fotke i napisal pare zdan o aucie Oczywiscie co napisalem, a co poszlo do druku to 2 rozne sprawy Co do opon, to dam znac na forum jak bede mial juz do nich dostep i bede wiedzial cos wiecej co do stanu, cen itd
-
Spoty Olsztyńskie
A interesuja Cie tylko nowe czy tez uzywane, np po jednym sezonie? Pytam, bo moze niedlugo bede mial dostep do wlasnie takich opon za duzo mniejsze pieniadze niz nowki Swoja droga jestem gwiazda dzisiejszego Auto Swiata
-
Spoty Olsztyńskie
Si Señor!
-
Spoty Olsztyńskie
wpadaj jutro na spota A spot swoja droga, postaram sie wpasc
-
Spoty Olsztyńskie
Czy ktos z Was byl moze z tydzien-dwa temu na gieldzie? Chcialbym sie jutro wybrac, ale nie wiem czy jeszcze swieci pustkami i czy jest sens zrywac sie rano z wyra :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Trzeba nadac jakis kontrowersyjny temat, to zrobi sie tu gwarniej
-
Spoty Olsztyńskie
Ze tez na to nie wpadlem A tak serio to moze dam rade kupic jutro rano, bo dzisiaj wieczorem nie bardzo mialem jak sie ruszyc. Czekalem na dostawe ktora miala byc o 19 i poki co sie nie pojawila W kazdym razie podtrzymuje swoja prosbe, jesli ktos da rade to bylbym bardzo wdzieczny. Szczegolnie chodzi mi o to jak wygladaja zdjecia z wlascicielami prezentowanych aut.
-
Spoty Olsztyńskie
jol Czy ma ktos z Was jakis tegoroczny nr Auto Swiata w domu? Mialbym mala prosbe, zeby zrobic zdjecia stron gdzie zwykle sa testowane samochody uzywane :gwizdanie: Temat dosc pilny, bo potrzebne mi to jest jeszcze na dzisiaj
-
Spoty Olsztyńskie
Kiedys mialem do czynienia z AHH na wtryskach od AFNa po programie z moca ok 140 koni (wtryski od afna maja srednice 0,205). Pisze tylko o mozliwosciach, inna sprawa to czy jest sens zylowac silnik na wieksze moce, bo wydatki moga sie mocno zwiekszyc 3x bardziej wolalbym miec "bezpieczne" okolice 130-140 km z lagodnie rozwijanym momentem obrotowym i zaoszczedzic na sprzeglach i przegubach
-
Spoty Olsztyńskie
ja mysle ze mogl sie pomylic i o 20, tylko w druga strone Sama wymiana wtryskow na 216 (bez programu) w AHH moze spowodowac moce w okolicach 140 koni. Przy dobrym zestrojeniu az strach sie bac co moze pokazac ten silnik Slyszalem o przypadkach gdzie przy samej wymianie wtryskow i dobrym zestrojeniu AHH wypluwaly po 150-160 koni
-
Spoty Olsztyńskie
kurde nie wiedzialem jak to nazwac Chodzi o to ze jak chcesz sie przejrzec w lusterku ktore masz nad czolem to sie swieci lampka
-
Spoty Olsztyńskie
Nie mam aktualnie porownania do A4 bez pakietu, ale w A4 z pakietem tak z pamieci jest: - oswietlenie na nogi (na dywaniki) - oswietlenie na nogi w drzwiach - podswietlany schowek - podswietlany schowek w podlokietniku - podswietlane pokretla nawiewow - oswietlenie w podsufitce z przodu, z tylu (z podzialem na strony) i nad bagazniem (avant) - czerwone diody w podsufitce przy lusterku swiecace w kierunku konsoli srodkowej - podswietlone symbole schowka na monety i uchwytu na napoje - podswietlane czerwona dioda klamki - oswietlenie w okolicach oslon przeciwslonecznych przy odslonietym lusterku z tym ze nie mam 100% pewnosci co do tego co bylo montowane seryjnie, a co w ramach pakietu.
-
Spoty Olsztyńskie
Grubo masz z tym sasiadem widze W ramach rewanzu jemu tez zasypalbym caly samochod + polal calosc woda zeby przez noc przylapalo Ale podejrzewam ze juz za wiele juz nie zdzialasz, bo sasiad bedzie czujnie wisial za firanka z wbitym 997 w telefonie, albo co gorsza zrewanzuje sie jakims jeszcze gorszym chamstwem Na Twoim miejscu raczej bym odpuscil, bo jeszcze np przerysuje Ci lakier i moze sie to skonczyc na wydatkach, a jemu nic nie udowodnisz
-
Spoty Olsztyńskie
ma w avatarze przeciez
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
Najprawdopodobniej paliwo w filtrze troche marzlo i zrobila sie kasza.
-
Spoty Olsztyńskie
mayhem, ja mam od jakis 2 lat johnnego II z poprawionym ASC i antenke Florida (mala i sztywna, ma z pol metra wysokosci) i zero problemow, bardzo sobie chwale ten zestaw Co do poprawionego ASC, to da rade to sprawdzic dopiero po podlaczeniu do zasilania, po zdjeciach na pewno nie da sie tego poznac, wiec pozostaje Ci wierzyc w zapewnienia sprzedawcow.
-
Spoty Olsztyńskie
Michał, ja moge Ci polecic Piotrka, ktory ma warsztat na bazie PKS (na koncu Towarowej). Zna sie na rzeczy (siedzi glownie w VW i Audi) i robi za znosne pieniadze, tylko moze byc gorzej z terminami jesli mocno zalezy Ci na czasie
-
[B5 AFB] Przy prędkości 140 km/h nagle trzask huk, piszczenie!!! pompa wtr
Aku nie ma tu nic do rzeczy, jesli bylby slaby, to by slabo krecil. A czy caly czas, az do zatrzymania bylo slychac jakies stuki? Moze uszczerbil sie kawalek tloka?
-
Spoty Olsztyńskie
Ok, postaram sie wpasc jesli wyzdrowieje po sobocie taktuś, a ta vagine to masz po kkl, czy cos swiezszego? Jak cos to swoja kkl tez moge zabrac, jak w jednym laptoku padnie bateria to bedzie drugi Sedan sedan, ale bede raczej avantem
-
Spoty Olsztyńskie
Koledzy i kolezanki, a czy swiezakow przyjmujecie na spoty z otwartymi ramionami? Czy trzeba przejsc jakis chrzest tudziez wplacic twarzowe
-
Spoty Olsztyńskie
a jak dzisiaj ruch na gieldzie wygladal? Obudzila sie juz po swietach? Musze wybrac sie ze swoimi, ale tydzien temu podobno swiecilo pustkami, wiec dzisiaj odsypialem tydzien
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imie Maciek, poki co mam w domu do czynienia z dwiema B5 z 2000r. ale szykuja sie male zmiany Pozdrawiam wszystkich!