-
[B5 ADP, AHL] Głowice ADP i AHL różnice
wszystko zagra panowie, oba te silniki są konstrukcyjnie podobne jedynie inaczej jest sterowany zapłon
-
[B5 AHL] Dławienie się silnika
sprawdź też przewody i świece
-
[B5 APT] Pompa paliwa a rezerwa B5
ok wielkie dzięki, już się ściąga :>
-
[B5 APT] Pompa paliwa a rezerwa B5
a powiedz mi skąd można ściągnąć tą książkę w pdf?
-
[B6 BEX] Przebicie na cylindrach;trzesie na wolnych obrotach
coś mi się wydaje że to pewnie cewka. albo podłącz pod kompa i zobacz na którym albo odpinaj wtyczki od cewek po kolei i patrz czy coś się zmienia, zła będzie ta którą odepniesz i nic się niezmienni w pracy silnika
-
[B6 AVJ] Brak Mocy i dziwny szum/ gwizd z Turbiny.
podłącz pod kompa i podaj jakie błędy wyskakują
-
[B5 ADP] Audi A4 1,6
właśnie byłem ciekaw czy się tak da, u mnie jest ok ale u kumpla ma ten sam silnik, falują obroty i zgłasza ten czujnik
-
[B5 ADP] Audi A4 1,6
a czy taki czujnik sam się wymienia czy z aparatem? w ASO mówią że jest razem z aparatem
-
[B5 ADP] Przerywanie silnika gdy zimny
i od kopułki i palca trzeba było zacząć kolego, tak jak większość klubowiczów pisała. ja miałem podobny problem z szarpaniem, po wymianie tych elementów jest ok.
-
[B5 ADP] Ile oleju Wam bierze motor 1.6 ADP
akurat w mój przebieg wierze, jest udokumentowany do końca książką serwisową a ponadto mam dostęp do historii napraw aut Audi i VW, więc jestem pewien akurat tego przebiegu
-
[B5 ADP] Ile oleju Wam bierze motor 1.6 ADP
mój 170 tyś i zero dolewek miedzy wymianami
-
[B5 ADP] Wysoka temperatura po raz ...
podejrzewam wadliwy termostat, moja audiczka też mi się niedogrzewała i wymieniłem na zamiennik z inter-carsu za 65 zł bodajże chyba takiej firmy jak twój, i nic nieprzyniosło efektu. dopiero po założeniu ori termostatu za 120 zł z ASO wszystko jest jak należy i pokazuje max 90 stopni, nagrzewa się momentalnie i nic się nie przegrzewa
-
[B5 ADP] Przerywanie silnika gdy zimny
a czy wymieniłeś przewody , kopułkę i palec?
-
[B5 ADP] Cena wymiany rozrządu szybki wątek
ja kupiłem pasek rolkę i napinacz hydrauliczny za kwotę 450 zł oczywiście oryginał, a za wymianę biorą u mnie około 250-300 zł mechanicy z ASO VW-Audi po pracy [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:53_________________________________________________ja kupiłem pasek rolkę i napinacz hydrauliczny za kwotę 450 zł oczywiście oryginał, a za wymianę biorą u mnie około 250-300 zł mechanicy z ASO VW-Audi po pracy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam Mam na imię Adam a oto moja audiczka :>
adaminta
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta