Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adaminta

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wszystko zagra panowie, oba te silniki są konstrukcyjnie podobne jedynie inaczej jest sterowany zapłon
  2. sprawdź też przewody i świece
  3. ok wielkie dzięki, już się ściąga :>
  4. a powiedz mi skąd można ściągnąć tą książkę w pdf?
  5. coś mi się wydaje że to pewnie cewka. albo podłącz pod kompa i zobacz na którym albo odpinaj wtyczki od cewek po kolei i patrz czy coś się zmienia, zła będzie ta którą odepniesz i nic się niezmienni w pracy silnika
  6. podłącz pod kompa i podaj jakie błędy wyskakują
  7. adaminta odpowiedział(a) na Damianjg temat w 1.6
    właśnie byłem ciekaw czy się tak da, u mnie jest ok ale u kumpla ma ten sam silnik, falują obroty i zgłasza ten czujnik
  8. adaminta odpowiedział(a) na Damianjg temat w 1.6
    a czy taki czujnik sam się wymienia czy z aparatem? w ASO mówią że jest razem z aparatem
  9. i od kopułki i palca trzeba było zacząć kolego, tak jak większość klubowiczów pisała. ja miałem podobny problem z szarpaniem, po wymianie tych elementów jest ok.
  10. akurat w mój przebieg wierze, jest udokumentowany do końca książką serwisową a ponadto mam dostęp do historii napraw aut Audi i VW, więc jestem pewien akurat tego przebiegu
  11. mój 170 tyś i zero dolewek miedzy wymianami
  12. podejrzewam wadliwy termostat, moja audiczka też mi się niedogrzewała i wymieniłem na zamiennik z inter-carsu za 65 zł bodajże chyba takiej firmy jak twój, i nic nieprzyniosło efektu. dopiero po założeniu ori termostatu za 120 zł z ASO wszystko jest jak należy i pokazuje max 90 stopni, nagrzewa się momentalnie i nic się nie przegrzewa
  13. a czy wymieniłeś przewody , kopułkę i palec?
  14. ja kupiłem pasek rolkę i napinacz hydrauliczny za kwotę 450 zł oczywiście oryginał, a za wymianę biorą u mnie około 250-300 zł mechanicy z ASO VW-Audi po pracy [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:53_________________________________________________ja kupiłem pasek rolkę i napinacz hydrauliczny za kwotę 450 zł oczywiście oryginał, a za wymianę biorą u mnie około 250-300 zł mechanicy z ASO VW-Audi po pracy
  15. witam Mam na imię Adam a oto moja audiczka :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.