Treść opublikowana przez MoKrY
-
[B5 ADR] Proszę o pomoc. Dziwny płyn chłodniczy (zważony? kawa z mlekiem?)
byle by nie zamarzło, możliwe ze jeśli chłodnica i blok jest wykonana z rożnych materiałów to do płynu dodawany jest jakiś przeciw utleniacz zapobiegający korozji elektrolitycznej czy jak to sie tam zwie
-
[B5 ADR] Proszę o pomoc. Dziwny płyn chłodniczy (zważony? kawa z mlekiem?)
co do koloru płynu to jak sie wymiesza kilka rożnych jakieś zielone różowe i kit wie jakie jeszcze to też można uzyskać podobne kolorki p.s. jeśli ktoś ma walniętą uszczelkę pod głowicą i posiada instalacje lpg to na gazie nie pojedzie, poprostu obieg cieczy jes zaburzony i gaz nie jest dobrze podgrzewany do fazy lotnej
-
Gdzie ten procek w chorusie
gra nie warta świeczki, jesli masz dostęp do lutownicy na gorące powietrze to proponuje wygrzac całą płytke, minimalny nadmuch i likwidujemy zimne luty... a co do grzania samego proca to tak jak pisalem wcześniej dobrze go docisnąć i wtedy lutować, [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2007, 00:35 _________________________________________________można też spróbować podgrzać po przeciwległej stronie płytki jak jest dojście oczywiśćie
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
ja napewno nie hihi bo to nie moje auto, znajomy raczej też nie, a co bylo za wcześniejszych kadencji...hu* wie
-
Gdzie ten procek w chorusie
a program
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
z tym to spokojnie, już przeprowadzalem takie manewry wiem co i jak węze też zlokalizowane:P bo odpowietrzałem.... tylko z rególy jak nagrzewnica zajeba** to i wąż powrotny zimny a tu oba ciepłe oby to było to
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
narazie odkamieniacz.... nie wiem jak sie dobrać do tych klap
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
dzisiaj sprobujemy zastosować płukanko, jakiś odkamieniacz sie zastosuje, troche wrzątku i sie zobaczy[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2007, 12:08 _________________________________________________chemia zakupiona....teraz tylko trzeba przeprowadzić zabieg i zbadać efekty
-
krzywe tarcze hamulcowe audi a4 1,6 poj abs
i sprawdź trzpienie w jarzmach! obowiązkowo, bardzo rzadko mechaniko m chce sie to sprawdzać
-
Zamiana tłumika od 1.8 do 2.6
no i pewnie ubylo by troche PS
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
napisałem przecież że wag nic nie pokazał... to strasznie zasyfiona musi być ta nagrzewnica że węzę gorące a w kabinie chłód, myslalem ze jak przewody gorące to coś z klapką będzie.... a tak wogole to jak sie do niej dobrać bo probowaliśmy z każdej strony chyba i d*pa:) do tej klapki ma sie rozumieć
-
[B5 ADP] nie działa ogrzewanie
u znajomwgo w a4 w dieslu nie dziala ogrzewanie, ma on klimatronika, nie ważne ile sie ustawi C i tak wieje zimnym. przewody do nagrzewnicy są ciepłe (oba) układ jest odpowietrzony, vag nie pokazuje błędów, termostat wymieniony, nie wiem o co chodzi :/ help
-
CHROMOWA RAMKA NA MIESZEK
o qr** wieś tańczy wieś śpiewa..... zapomnij o tym badziewiu co jest w linku z pierwszego posta ;/ bleah ps jeśli masz jakieś inne elementy wnętrza chromowane to cienkitenka ramka może wygladać calkiem nieźle w innym wypadku za bardzo będzie sie rzucać
-
Gdzie ten procek w chorusie
dziwna sprawa z tym podgrzewaniem,,,, proponowałbym docisnąć mocno element do płytki drukowanej i poprawić wszystkie luty, po czym sprawdzić czy działa, dodam tylko że elementy wykonane z krzemu mają wytrzymałość temp do 150 C jeśli nie są właczone(jest to graniczna wartość dla elementów wykonanych w technologi krzemowej, powyżej zaczynają dziac sie cuda niewidy i mogą nastąpić nieodwracalne zmiany) bezpieczną wartością jest 90 c góra 100 więc można by sie pokusić żeby postawić coś metalowego na nim co wcześniej gotowało sie we wrzątku chociaż szczerze nie wiem o co chodzi z podgrzewaniem tego do podgrzewania wydaje sie rozsądne użycie opalarki z odpowiednio uformowaną końcówką która ukierunkuje strumień gorącego powietrza
-
[B5 ABC] podgrzewany zamek
pewnie jest na tabliczce zakodowane:P na tej z wyposażeniem
-
[B5 AHU] Chiptuning-Fasttuning
nie do końca, spalanie wzrasta jak ciśniesz pedał - jak jeździsz spokojnie to jest takie samo lub wręcz niższe. to po co robić chipa żeby nie cisnąć
-
[B5 AHU] Chiptuning-Fasttuning
powiem tak, poczytalem juz to forum i to calkiej sporo... i powiem tak: dzwoń do rogala i sie zapytaj ile za program cie skasuje.... 300euro to 1200 zł, mysle ze chip bedzie kolo 1500 i masz program pod swoj silnik (ceny orientacyjne z netu, nie wiem ile rogal kasuje) druga sprawa jak chcesz ekonomicznie, to po co ci chip do sprawnego wyprzedzania wystarcza ta jednostka a razem z programem i spalanie sie zmienia
-
[B5 AVG] Więcej mocy! 1.9TDI 90KM
nie masz książki?od auta?sa tam właśnie takie tabelki 1,6 jest szybszy, ale tdi ekonomiczniejszy i bardziej elastyczny
-
[B5 AVG] Więcej mocy! 1.9TDI 90KM
http://tdi.pl/ a tu matrzałeś?
-
odłączenie aku
możliwe że wystarczy szczyścić wszystkie błędy... chociaż zdjecie klemy powinno przywrocic ustawienia fabryczne
-
[B5 AHU] Chiptuning-Fasttuning
nie ma to jak program zrobiony pod silnik... zastanow sie
-
[B5 ABC] podgrzewany zamek
za***isty bajer.. ehh też to chce
-
[B5 AHU] Mam dwumasa czy nie
hooah thx
-
[B5 ADR] Kontrola dodawania mieszanki - 00561
to może być to..... ale niech sie sprytniejsi wypowiedzą
-
[B5 ADR] Kontrola dodawania mieszanki - 00561
a nie masz przypadkiem pękniętego kolektora?, piszesz ze swiece wymienione a kable WN?