Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MoKrY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MoKrY

  1. zapytaj o staga, mailem okazje jexdzic na obu instalacjach i roznicy w jakosci nie widac a stag powinien byc tanszy co do przebiegu.... ja zakladalem przy 200 tys, wg analizatora spalin silnik jak nojka i chlopaki nie wierzyli ze to org przebieg
  2. najlatwiej (nie najtaniej!) to zalac do pełna
  3. tez słyszałem to o mixolu, cilnik od tego jest cichszy, a dokladniej to wtryski cichną, ale do comon rail albo piezoo elek. wtrysków bym juz nie dolewal, zwykle wtryski spoko tylko bez przesady
  4. od kiedy diesel ma przepustnicę?
  5. a przypadkiem nabijanie klimy zima tansze nie bedzie w ramach promocji ze poza sezonem
  6. z tego co wiem to tak, trzeba napelniać klime
  7. jak spadnie ponizej -5C chyba
  8. -25C i samochod stal tydzien w ogrzewanym garażu.... paliwo powinno byc zimowe, więc bez depresatora ani rusz jak tylko temp spadnie ponizej 10, 15C trzeba lać
  9. to jest jakies zabezpieczenie przed kradzieżą?
  10. http://www.naukri.com/gpw/st/contact.htm pisz do nich maila moze ci pobke podeślą sprpbuj na 2 razy raz ladnie poproś i sie popytaj a za drugim razem napisz ze jestes jakis tam student i robisz projekt i czy nie dadza ci probek standardowo zapytaj sie tez jak i gzie kupic mozna a noz ci powedza tu masz linka do darmowych probek: http://www.st.com/stonline/domains/buy/samples/index.htm ps. google nie gryzie hihi <joke>
  11. wywalić sie tego nie da?! sprobuj ze szrotu podpierdzielić haha w kieszeni sie zmieści
  12. MoKrY odpowiedział(a) na Q3KinG temat w Audi A4 B6/B7
    ja nic nie slysze moze trafilem na dobrą partie a mobil to nie jest w polsce rozlewany?
  13. MoKrY odpowiedział(a) na Q3KinG temat w Audi A4 B6/B7
    a o tym juz bylo na forum polecaja motula i mobil1 ale ja preferuje castrola i shella nie wiem tylko ktory mi bardziej pasi w fordzie to shel sie lepiej sprawdxzal a w audi....hmmm testuje castrola narazie
  14. MoKrY odpowiedział(a) na Q3KinG temat w Audi A4 B6/B7
    15w40 to minerał ale w tak mlodym aucie to tylko syntetyk dla bezpieczenstwa zmien na 10w40 a potem na 5w40
  15. nic nie syczy....
  16. co ja poaradze ze samochod zwaiował ;/ i jexdzic nie chce zrechabilituje sie jeszcze
  17. mi sie plany zmienily, musze sie zajac przepustnica
  18. to co beda 2 spoty sroda i sobota?
  19. dołączam sie do pytania
  20. bardziej pasuje mi 20 w środe
  21. bardzo dobrze do drapania nadaje sie plytka CD czy dvd dla bogatszych(nie robi różnicy) hehe i nie pozostawia rys
  22. kosz stacyjki jesli nie da sie wymienic samego bebenka to okolo 250zł + eobora jak bebenek tylko to 100zł
  23. a szukaji uzywales? wrzucilo by cie do mojego wątku... odpal panorame firm i poszukaj, do tego jakies anonse, najprawdopodobniej wystarczy wymienić bedbenki w zamkach, u mnie wystarczyło co do elektryki to po prawej stronie kierownicy jest takie biale pudelko a do niego podlaczona wiazka z czarna kostką na końcu (sprawdź to) potem zdejmij kleme z akumulatora na minute jak bedzie sie dalo odpalic to tylko zwagować i posusuwać wszystkie bledy no i slusarz a o policji nic mi nie mow bo qr** podejsie jakie maja do takich sytuacji jest żalosne.... dalej nie bede komentował...
  24. KIEDY NASTEPNY SPOCIK? bo musze zwagować samochud i pokasować ewentualne błędy.... i chętnie bym skorzystal z pomocy klubowiczow z 3city a jeszcze lepiej z Gdańska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.