Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te z miniaturki juz u mnie śmigają tylko u CIebie gwintu trzeba Dlatego żadnych fotek na razie nie wrzucam
  2. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te z miniaturki juz u mnie śmigają
  3. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Tarcza ori obita kevlarem + docisk z BRD i napewno bedziesz zadowolony.
  5. Wydaje mi sie ze są takie same.
  6. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Z tym drżeniem auta to na bank dwumas siada,tez tak mam
  8. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  9. Jak nie odpala na zimnym to raczej stawiałbym na świece .
  10. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :brawo: z rana Wesołych Świąt wszystkim
  11. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana
  12. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ryje
  14. Wejdź pod auto i sprawdź czy nie jest popękana guma na poduszce,tylko trochę dziwne ze jest to odczuwalne na małych dziurach. Z wymiana większej filozofii nie ma,na kanale napewno sobie poradzisz .
  15. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  16. Dwumas albo pompki,wystarczy poczytać trochę
  17. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przekaźnik od wycieraczek jest nad MCE.Na początek radziłbym podpiąć kompa Na kompie nic nie pokazuje. Jutro sprawdze co jest nad mce.A manetke od wycieraczek można jakoś rozebrać sprawdzić? Tam raczej nic sie nie zepsuło,w miejscu nr 3 będzie przekaźnik od klaksonu obok jest od wycieraczek .
  18. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Przekaźnik od wycieraczek jest nad MCE.Na początek radziłbym podpiąć kompa
  19. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zakładaj Pilkingtona,mam u siebie już prawie dwa lata i jest git.Podreślij mi tego linka z tymi błotnikami
  21. W dizlach są wkładane wygłuszenia maski.
  22. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rana
  23. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  24. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  25. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.