Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. Wczoraj w końcu dotarłay nowe graty ?
  3. Juby_p zajmuje sie takimi wynalazkami,z gieciem będzie trochę cieżko ale napewno cos ci wyspawa
  4. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może odwrotnie założyłeś dlatego ci zle zbiera
  6. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Brak czasu Bose fajna sprawa(nie dla sąsiadów ) muszę jeszcze tylko suba w zapas załatwić i będzie komplet.
  7. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siwy hamują trochę te klocki?Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2 Jeszcze nie wiem czekają na transport z PL do NO.
  8. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam panowie Jakie polecacie amorki coś w stylu 1BV bo moje chyba już się skończyły,czy lepiej ori? Po powrocie z PL d*pa jak siedziała tak siedzi
  9. Ja u siebie nie mam przeplywki i śmiga jak należy
  10. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podkładałeś w końcu furę do kupy ???
  11. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  12. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kw w cenie Dawaj kasę na konto i może być nr. konta na pw
  13. a co ma mu byc ? :oklasky:
  14. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kw w cenie
  15. Tesco ? ---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- Panowie dziękować za spota
  16. Za dużo pala ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- ale po co, żeby chlał paliwo ? a Diselkiem polata spokojnie to i spalanie nieznacznie wzrośnie Gratuluje MODA... sam się przymierzałem ale lekko zmieniły się prioprytety chwilowo Dzieki dzieki No kasy to trzeba trochę przeznaczyć na tego moda ale powiem ze warto szczególnie ze wykonawca odwalil kawał dobrej roboty.
  17. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :thumbup1:
  18. Chwilowo wystarcza,za jakis czas trzeba bedzie pomyslec nad HF'ami:naughty:
  19. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  20. W końcu furacz doczekał sie pomiaru na BRD tylko to to juz nie aktualne ---------- Post dopisany 21-07-2014 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2014 at 23:31 ---------- Na dzień dzisiejszy wynik jest taki Trochę mało wyszło ale to z tego względu ze pompki są seryjne.
  21. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma problemu,starałem sie Sprawdze tylko jakie to fotele i sie odezwę
  22. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie jestem pewien ale chyba nie.VCDS napewno.
  23. siwy2326 odpowiedział(a) na MARCIN607 temat w 1.9TDI
    Ja juz mam Dopiero drugi dzień śmigam i jak narazie pokazuje 8.8 mieszany
  24. W takim razie ja tez

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.