Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. Kurde żeby było we wtorek to bym sie zjawił,w środę niestety juz wyjeżdżam
  2. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdzales heble ??
  3. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Spoko Tylko nie zapier .... ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- Odrazu Mafia-Division tylko:decayed:
  4. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bry dzień Kto u nas sprzedaje dobre klocki bo moje piszcza jak sie trochę nagrzeja.
  5. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Od 1.8 T + Ultery 100 mm
  7. Tylko nie zapominać ze to nie moja tylko brata
  8. A o to efekt końcowy,jak dla mnie lepiej sie prezentują.
  9. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Od 7 lipca na trzy tygi z tym ze drugi tydzien w Italy Dla mnie nie ma problem,zmowimy sie na jakiś dzień i ogarniemy te heble
  11. Ok.Jak byś robił pozniej to mogę pomoc :drinks: bo bede w Pl
  12. Kiedy Bose zakladasz ??
  13. Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały. 100 wejdą ale wtedy jak dla mnie wygląda to U brata w sobotę montujemy wiec sie okaże .
  14. Napisze tylko ze niebawem na poklad wpada GTB22:naughty:,napewno wrzuce wykres:wink:.
  15. Dzieki.Tak 90,myślałem ze 100 nie wejdą a jednak by pasowały.
  16. Centralny tez juz siedzi . Bede miał chwile wolnego to wrzuce.Grzance dokladane,udało sie dorwać grzana wiec grzechem było nie wyrezac .
  17. A o to co dziś zawitało na pokład ---------- Post dopisany 25-06-2014 at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 22:47 ---------- Dlugo nic sie nie dzialo wiec trzeba bylo cos pomodzic . Silnik moj niestety nie byl w najlepszej kondycji,bral troche oleju:decayed:(uszczelniacze na zaworach),przy okazji calego tego zamieszania wymienilem tez pierscienie na tlokach,panewki na korbach,pompa vacum poniewaz puszczala(efek -lepsza reakcjia na pedal gazu ),sprzeglo od BRD,tarcza obita kewlarem:wink:,oczywiscie rozrzad tez wymieniony. Wszystko gotowe do STAGE II:kox: STAGE I -turbo BRD i FMIC + program Nie czepiac sie fotek,robione kluczem do kol:decayed: W sobote na poklad zawitalo Bose STAGE I i II,obylo sie bez wiekszych problemow. Teraz moge powiedziec,ze bylo warto:kox:
  18. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :bry:panowie. Ma może ktoś na zbyciu kabelek do zmieniarki??
  20. H7 nie odpali bo kabelek,który idzie do H7 trzeba odciąć. Wszystko jest w wątku trzeba czytać uważnie
  21. Raczej ciezko bedzie z tym przerobieniem.
  22. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew: jaka glebę zaliczył kierowca :polew:
  23. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma może ktoś schemat połączenia RNS-E -> zmieniarka?
  24. Tu jest wszystko opisane http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-b7-skretne-205304/
  25. Prawdopodobnie kluczyk sie rozkodowal,tylko dlaczego nie można zamknąć z kluczyka,może cos nie tak z zamkiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.