Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzebny mi jest nr. wtyczki co idzie do włącznika DRL.
  3. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pod pipowatete podejdą
  4. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pod pipowatete podejdą
  5. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja właśnie zakladam
  6. A tym kabelkiem laczysz sie z jakimiś sterownikami??
  7. W b6 komunikacja po can'ie a nie diagnostyka.
  8. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja u siebie ostatnio wymienialem te tulejki nr 8 a tylko z tego względu ze nie dało sie ustawc kata do geometri.tak poza tym to tam żadnych luzow nie miałem,wiec jak nic sie nie dzieje to ja bym poczekał .
  9. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    345 z S4
  10. siwy2326 odpowiedział(a) na POWER-KRIS temat w 1.9TDI
    Podobno pasuje od vw T5 tylko wtyczkę trzeba przerobić i jest sporo tańszy.
  11. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie jest coś takiego jak atrapa zamiast rejestracji do B6 na przód ?
  12. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Haslo "drink" i od razu jak tloczno sie robi
  13. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak w srodku tygodnia?? prezes ma urodziny to jest okazja:decayed: Jak tak to czemu nie?
  14. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak w srodku tygodnia??
  15. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    u mnie tez zamula
  16. Tez od niego brałem i polecam
  17. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema nieroby ?
  18. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Raczej od końca 2000 albo 2001
  19. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cena nawet dobra,ja już latam prawie rok i nie narzekam,troszkę głośniej burczy ale nie jest to uciążliwe.
  20. Chciałem je założyć tylko myślałem ze mi nie wejdą
  21. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  22. Wlasciwy kolor auta Powodzenia w modach.
  23. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest to ?
  24. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.