Treść opublikowana przez siwy2326
-
B6 DIVISION
Panowie może mi ktoś napisać co się dzieje z komisja w division'ie.Tyle już czekam i nic ?
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Bardzo chętnie tylko z tym urlopem najgorzej.
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Dziękować panowie w następnym tygodniu na poklad dojdą jeszcze listwy S4
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Deaktywacja AIR BAG wyrezana
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Podziekowania za opis,dzis wszystko podlaczylem i zakodowalem i nawet dziala
-
B6 DIVISION
Ja od samego rana się opierd... ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
fajne ale niestety - cenzura
-
[avf b6] wąż turbiny
Mam ori używany kilka miesięcy.
-
Czujniki parkowania
Nnie trzeba podpinac po wymianie.
-
Problem z pedałem sprzęgła, wpada, słabiej działa a docisk sac. ROZWIĄZANY :)
Wysprzeglik jest nowy??
-
Parktronic nie działa
8 to wlacznik wstecznego
-
Parktronic nie działa
Swiatlo od wstecznego sie zapala jak wrzucasz wsteczny??
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Dzieki panowie ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- Montaż sisiorów ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Efekt końcowy
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
Fajne recaro
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Dzięki dzięki,starałem się ---------- Post dopisany 02-09-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 21:30 ---------- Mikołaj zawitał? ---------- Post dopisany 05-09-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:53 ---------- ...jeszcze tylko końcówki ?
-
Samoczynnie mrygajace xsenony
Od kiedy zalozylem bixy przy otwieraniu lub zamykaniu auta z pilota dzieje sie cos takiego podswietlanie tablicy mam w ledzie to tez tak sie dzieje.wie ktos moze co to za przyczyna? ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 22:33 ---------- Nikt nie wie co może być przyczyna
-
Zderzaka pod PDC
najlepiej wiercic czyms takim bo wiertlem to straszna lipa wyjdzie,stozek jest juz sprawdzony. WIERTŁO STOPNIOWE STOŻKOWE 3szt 4-12, 4-20, 4-32mm (3500815037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa Ale wam fajnie. Ja po 18h jestem juz na miejscu w Danii. Zjebany na maxa jestem. Udanego spota ziomki! Z Danii to już masz rzut beretem do nas,zapraszamy na spota ?
-
Niebieska strzała,Flat 5's, Fis kolor
Dobry wybór,fajnie ze już masz relingi i ramki szyb czarne. Pomaluj dokładki w kolor.
-
[B6 AWX] Avant TDI srebrna rozpierducha
S4 zarzucasz?
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Troszkę meczarni było żeby je wyrezac i nie spier....
-
[ALL B6] Czy grill dolny od s4/rs4 bedzie pasowal do s-line ?
Do S-line podejdzie od A6 C5 bez rezania.
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Niestety tylko S-line
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Farba do sciemy lamp ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Wnętrze ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Rezanie kratek zakończone