Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie może mi ktoś napisać co się dzieje z komisja w division'ie.Tyle już czekam i nic ?
  2. Bardzo chętnie tylko z tym urlopem najgorzej.
  3. Dziękować panowie w następnym tygodniu na poklad dojdą jeszcze listwy S4
  4. Deaktywacja AIR BAG wyrezana
  5. Podziekowania za opis,dzis wszystko podlaczylem i zakodowalem i nawet dziala
  6. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja od samego rana się opierd... ?
  7. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobre
  8. siwy2326 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    fajne ale niestety - cenzura
  9. siwy2326 odpowiedział(a) na lukkas11 temat w 1.9TDI
    Mam ori używany kilka miesięcy.
  10. Nnie trzeba podpinac po wymianie.
  11. 8 to wlacznik wstecznego
  12. Swiatlo od wstecznego sie zapala jak wrzucasz wsteczny??
  13. Dzieki panowie ---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ---------- Montaż sisiorów ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- Efekt końcowy
  14. Dzięki dzięki,starałem się ---------- Post dopisany 02-09-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 12-08-2013 at 21:30 ---------- Mikołaj zawitał? ---------- Post dopisany 05-09-2013 at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:53 ---------- ...jeszcze tylko końcówki ?
  15. Od kiedy zalozylem bixy przy otwieraniu lub zamykaniu auta z pilota dzieje sie cos takiego podswietlanie tablicy mam w ledzie to tez tak sie dzieje.wie ktos moze co to za przyczyna? ---------- Post dopisany 30-08-2013 at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany 20-08-2013 at 22:33 ---------- Nikt nie wie co może być przyczyna
  16. siwy2326 odpowiedział(a) na jozek726 temat w Audi A4 B6
    najlepiej wiercic czyms takim bo wiertlem to straszna lipa wyjdzie,stozek jest juz sprawdzony. WIERTŁO STOPNIOWE STOŻKOWE 3szt 4-12, 4-20, 4-32mm (3500815037) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  17. Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa Ale wam fajnie. Ja po 18h jestem juz na miejscu w Danii. Zjebany na maxa jestem. Udanego spota ziomki! Z Danii to już masz rzut beretem do nas,zapraszamy na spota ?
  18. Dobry wybór,fajnie ze już masz relingi i ramki szyb czarne. Pomaluj dokładki w kolor.
  19. Troszkę meczarni było żeby je wyrezac i nie spier....
  20. Do S-line podejdzie od A6 C5 bez rezania.
  21. Niestety tylko S-line
  22. Farba do sciemy lamp ---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:19 ---------- Wnętrze ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- Rezanie kratek zakończone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.