Treść opublikowana przez siwy2326
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów
Wlepka we wnece koła zapasowego lub na tabliczce znamiennej na skrzyni.
-
Wymiana oleju w skrzyni biegów
Rożne są opinie na ten temat. Ja osobiście polecam.wczoraj wymienialem u siebie i powiem ze warto,stary olej był ciemno brązowy a nowy praktycznie przezroczysty. Po kodzie skrzyni dojdziesz jaki i ile oleju wchodzi do Twojej skrzyni.
-
żarówki w słonecznikach i schowku
W slonecznikach ida np. takie Żarówki rurkowe LED C10W 42 mm C10W 8 LED!!! (3118644100) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a co do schowka to nie pamietam ale chyba taka ŻARÓWKI ŻARÓWKA T5 12V 1.2W ZEGARY DESKA Z29 (3084391213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
Ja tez sie pisze
-
Wymiana tunelu
Sposob jest jeden;wywalasz stary i wstawiasz nowy.
-
wymiana koła dwumasa
No to troche pracy cie czeka,najlepiej na podnosniku,no chyba ze masz dosc szeroki kanal. Odkrecasz sruby od gory(mocujace skrzynie z silnikiem) Teraz pod auto;odlaczyc przewod od wysprzeglika i wyciagnasz wtyczke od wstecznego,odkrecasz wewnetrzne przeguby,wkladasz lewarek pod skrzynie i teraz mozna odkrecic wspornik skrzyni.odkrecasz reszte srob mocujacych skrzynie z silnikiem.do trzech albo dwoch srob nie masz dojscia bo sanki zaslaniaja,wloz cos pod silnik zeby nie opadl i poluzuj sanki te sroby z tylu mozesz odkrecic calkiem te z przodu silnika tylko poluzuj i teraz masz dojscie do ostatnich srob,odkrecasz i skrzynia na glebe. Jak bedziesz dokrecac tarcze to musi ona byc rowno bo nie wlozysz skrzyni. Ja z bratem robilismy to na spokojnie zajelo to nam 5h. Reszte to juz chyba bedziesz wiedzial. Jak cos ominalem to niech mnie ktos poprawi
-
Nie działa wyświetlacz FIS
Podlacz VAG'a i spróbuj półaczyc sie z kanałem 17 Instruments.
-
ryglowanie sie drzwi po przekroczeniu 15km/h-pytanie do posiadaczy B6
Ja u siebie mam tak ze jak ktoś wysiada to po ruszeniu same sie blokują.wiec u ciebie jest coś nie tak.
-
Wymiana rozrządu AVF Pytań kilka.
to tez lozysko.
-
Wymiana rozrządu AVF Pytań kilka.
Łożysko wiskozy wymien sobie jak juz rozrzad robisz.
-
Wymiana oleju w skrzyni efekty
Ja rowniez przymierzam sie do wymiany oleju w swojej B6,wedlug wlepki mam skrzynie GBC,znalazlem info ile oleju wchodzi do tej skrzyni i wyszlo 2,4l. Czy to mozliwe ze do quattro wchodzi tylko tyle?Rok temu bylem w serwisie Audi i po nr.vin powiedzieli ze do mojej skrzyni wchodzi 4,5l. Wymienial ktos juz w quattro? GBC : Audi A4 1.9TDi Quattro 02-03
-
Zbyt Duże spalanie
Moja z BRD w mieszanym przy normalnej jezdzie z 7l
-
Pompa spryskiwacza
Sprawdzaj działanie spryskiwaczy na włączonych światłach,w pozycji 0 nie działają.
-
Bezpieczniki w komorze silnika
Zerknij pod osłonę kierownicy.
-
[B6 AWX] Problem z elektryką szyb
Tak mowa o oknach,przytrzymaj przycisk na pilocie od otwierania i sprawdź czy działają.
-
Przeróbka pod Navi PLUS
szukac dokladniej http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/
-
4 błędy, komp do wymiany ? B6 1.9tdi
Wb6 niestety nie ma Gateway'a ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Fajnie by bylo jak bys podal cale kody bledow. np.17978- Engine Start Blocked by Immobilizer P????
-
cos wyje :(
rozrzad kiedy zmieniany,a jak zmieniany to czy kompletny.
-
[B6 AWX] Problem z elektryką szyb
A z pilota da rade otworzyć ???
-
Skórzane stołki full elektryka na miejsce placków bieda edyszyn
Uuu to aż taka bieda była.wydaje mi sie ze juz widziałem wątek o podłączeniu full elektryki.jeszcze poszukam,jak coś to pisz do Bart-S napewno pomoże
-
woda w sedanie bagaznik
Sprawdź wszystkie zgrzewy od góry aż do uszczelki szyby,najprawdopodobniej tam gdzieś puszcza.
-
Skórzane stołki full elektryka na miejsce placków bieda edyszyn
Ja u siebie jak podlaczylem to nie musiałem nic ciągnąć wpialem kostki i wszystko działa,sprawdź bezpiecznik,znajduje sie on pod kierownica więc musisz ściągnąć ta osłonę.
-
jaki wzor wybrac?
Rs6
-
[B6 AWX] Problem z elektryką szyb
Podepnij Vag'a i sprawdz modul komfortu,najpierw sprawdz bezpieczniki.
-
Drgania powyżej 2tys obrotów
Tak na przyszlosc,nie trzeba wyciagac wtryskow zeby sprawdzic czy sa dobre wystarczy podpiac kompa i wchodzisz w 01 engine / meas.blocks 08 sprawdzasz grupy13,18 i 23. Po wymianie rozrzadu pan mechanik ustawial ci kat synchronizacji?