Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. Wlepka we wnece koła zapasowego lub na tabliczce znamiennej na skrzyni.
  2. Rożne są opinie na ten temat. Ja osobiście polecam.wczoraj wymienialem u siebie i powiem ze warto,stary olej był ciemno brązowy a nowy praktycznie przezroczysty. Po kodzie skrzyni dojdziesz jaki i ile oleju wchodzi do Twojej skrzyni.
  3. W slonecznikach ida np. takie Żarówki rurkowe LED C10W 42 mm C10W 8 LED!!! (3118644100) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a co do schowka to nie pamietam ale chyba taka ŻARÓWKI ŻARÓWKA T5 12V 1.2W ZEGARY DESKA Z29 (3084391213) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. Sposob jest jeden;wywalasz stary i wstawiasz nowy.
  5. No to troche pracy cie czeka,najlepiej na podnosniku,no chyba ze masz dosc szeroki kanal. Odkrecasz sruby od gory(mocujace skrzynie z silnikiem) Teraz pod auto;odlaczyc przewod od wysprzeglika i wyciagnasz wtyczke od wstecznego,odkrecasz wewnetrzne przeguby,wkladasz lewarek pod skrzynie i teraz mozna odkrecic wspornik skrzyni.odkrecasz reszte srob mocujacych skrzynie z silnikiem.do trzech albo dwoch srob nie masz dojscia bo sanki zaslaniaja,wloz cos pod silnik zeby nie opadl i poluzuj sanki te sroby z tylu mozesz odkrecic calkiem te z przodu silnika tylko poluzuj i teraz masz dojscie do ostatnich srob,odkrecasz i skrzynia na glebe. Jak bedziesz dokrecac tarcze to musi ona byc rowno bo nie wlozysz skrzyni. Ja z bratem robilismy to na spokojnie zajelo to nam 5h. Reszte to juz chyba bedziesz wiedzial. Jak cos ominalem to niech mnie ktos poprawi
  6. Podlacz VAG'a i spróbuj półaczyc sie z kanałem 17 Instruments.
  7. Ja u siebie mam tak ze jak ktoś wysiada to po ruszeniu same sie blokują.wiec u ciebie jest coś nie tak.
  8. to tez lozysko.
  9. Łożysko wiskozy wymien sobie jak juz rozrzad robisz.
  10. Ja rowniez przymierzam sie do wymiany oleju w swojej B6,wedlug wlepki mam skrzynie GBC,znalazlem info ile oleju wchodzi do tej skrzyni i wyszlo 2,4l. Czy to mozliwe ze do quattro wchodzi tylko tyle?Rok temu bylem w serwisie Audi i po nr.vin powiedzieli ze do mojej skrzyni wchodzi 4,5l. Wymienial ktos juz w quattro? GBC : Audi A4 1.9TDi Quattro 02-03
  11. siwy2326 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    Moja z BRD w mieszanym przy normalnej jezdzie z 7l
  12. siwy2326 odpowiedział(a) na Perła90 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdzaj działanie spryskiwaczy na włączonych światłach,w pozycji 0 nie działają.
  13. Zerknij pod osłonę kierownicy.
  14. Tak mowa o oknach,przytrzymaj przycisk na pilocie od otwierania i sprawdź czy działają.
  15. szukac dokladniej http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/
  16. Wb6 niestety nie ma Gateway'a ---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ---------- Fajnie by bylo jak bys podal cale kody bledow. np.17978- Engine Start Blocked by Immobilizer P????
  17. rozrzad kiedy zmieniany,a jak zmieniany to czy kompletny.
  18. A z pilota da rade otworzyć ???
  19. Uuu to aż taka bieda była.wydaje mi sie ze juz widziałem wątek o podłączeniu full elektryki.jeszcze poszukam,jak coś to pisz do Bart-S napewno pomoże
  20. Sprawdź wszystkie zgrzewy od góry aż do uszczelki szyby,najprawdopodobniej tam gdzieś puszcza.
  21. Ja u siebie jak podlaczylem to nie musiałem nic ciągnąć wpialem kostki i wszystko działa,sprawdź bezpiecznik,znajduje sie on pod kierownica więc musisz ściągnąć ta osłonę.
  22. Podepnij Vag'a i sprawdz modul komfortu,najpierw sprawdz bezpieczniki.
  23. Tak na przyszlosc,nie trzeba wyciagac wtryskow zeby sprawdzic czy sa dobre wystarczy podpiac kompa i wchodzisz w 01 engine / meas.blocks 08 sprawdzasz grupy13,18 i 23. Po wymianie rozrzadu pan mechanik ustawial ci kat synchronizacji?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.