Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siwy2326

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siwy2326

  1. Sprawdz jeszcze wezyki od podcisnienia,moze juz do wymiany sa.
  2. Ja mialem 2,5 TDI z pompa wtryskowa i tez stosowalem.
  3. Tak jak kolega pisze trzeba rezac,poniżej fotki orurowania i IC pod BRD,wszystko zrobione przez juby_p kolegi z forum. <br /><br />
  4. Tylna elektryke odpalilem na starym MK a w kanale 61 ma 2 czyli wszystko powinno być ok?
  5. Witam Jakis czas temu zamontowalem u siebie el. szyby z tylu,wszystki dziala ale przestalo dzialac podswietlanie przestrzeni nog.wszystko podlaczylem wg opisu. Ma moze ktos pomysl jak to naprawic?
  6. Witam Jakiś czas temu zainstalowalem u siebie BT i wszystko działało tzn. jak dzwonilem to numer wyswietlal sie na fis-ie i numery mogłem wybierać z pozycji kierownicy a po zmianie licznika na kolorowy nie mogę wybierać z kierownicy a na fis-ie pokazuje sie tylko napis phone. Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić??
  7. szukaj tunelu z B7. Mają już znacznie lepszą powłokę, która nie jest tak podana na wycieranie jak te w B6. Ja kupiłem idealny tunel z B7 2DIN z otworami pod łokieć i bez uchwytu na telefon za dwie stówki i nie żałuje. Dzięki bede pamiętać.
  8. Jestem stałym klientem
  9. Zawsze jak jest to albo powycierany albo z dziurami na tel
  10. Skoro to sie wyciera to tez i maluje,no ale jak nie to nie pozostaje nic innego jak szukać dalej .
  11. Witam Mam pytanko odnośnie odnowy tunelu czy ktoś z was może malował tunel. Jeśli tak to jaka farba.
  12. Dziś ukonczylem montaz i kodowanie BT,na początku mogłem wybierać numery tylko po wcisnieciu rolki na kierownicy ponieważ mialem zle zakodowany sterownik gdy zmieniłem kodowanie wszystko zaczęło ładnie wyświetlać na navi i na fis'ie,teraz numery telefonów mogę wybierać rolka i w navi.BT mam z końcówka H a tel. iPhone 4s książkę tel. wyświetla wpelni nawet połączenia odebrane i nie odebrane. Wszystkim polecam zainstalowanie BT.
  13. Rnse był dokładany i wszystko działało dopóki nie podlaczylem BT Ogólnie navi mam juz odblokowane ale obawiam się ze jak znowu podłącze BT to znowu bede musiał odblokowywac navi.
  14. Witam. Wczoraj próbowałem podłączyć BT i jak juz wszystko podlaczylem odpalilem Navi a tu zonk,prośba o kod pin.wpisalem(poprawny) ale Navi nie przyjęła drugi raz no i zablokowała się na godz. za drugim razem to samo aż kolega mi ja doblokowal.kable od BT podlaczylem poprawnie,moduł z końcówka H i Navi rnse. Może wie ktoś czy coś złe zrobiłem?Bede wdzięczny za jakakolwiek pomoc. ---------- Post dopisany at 09:43 ---------- Poprzedni post napisany at 09:43 ----------
  15. Więc odpada.Narazie nie planuje aż takich modow. To przy seryjnym turbo i icku to tylko coś w stylu pompek AL ?
  16. http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=92114
  17. Witam Jak w temacie chciałbym zamontować u siebie w/w pomki i pytanie moje czy jak je u siebie zamontuje to muszę odrazu zrobić program czy można jakiś czas jeździć bez i czy warto brać takie pomki.
  18. To moze dlatego trzesie mi delikatnie silnikiem?
  19. witam moglby ktos zerknac na te logi,bylbym bardzo wdzieczny. 000 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79385.html 001 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79381.html 003bs/003 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79384.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79379.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79382.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79383.html 013 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79386.html 018 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79387.html 023 http://vaglog.rtnet.pl/siwy2326_79380.html
  20. Jesli to pompa ta w zbiorniku a raczej tak jest to ona z calym koszem kosztuje lekko ponad 2tys,ja juz mam to za soba.
  21. Wielkie dzięki panowie:)
  22. Tez o tym myślałem,a gdzie moge kupic takie dystansie i czy je doloze to bede musiał dluzsze szpilki wstawić ?
  23. Niezupełnie weszły,z przodu jest ok ale z tylu wewnętrzna czesc opony trze trochę o nadkole. Myśle ze mniejszy opona załatwi problem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.