Treść opublikowana przez siwy2326
-
Co oznacz ten blad? 1547
Sprawdź piny w kostce,może są zasniedziale i dlatego nie działa ci czujnik.
-
Czujnik parkowania
01547-Czujnik systemu pomocy przy parkowaniu; tylny prawy środkowy (G205). Zwarcie z masą.
-
rozmiar 7.5x17 ET 45 odpowiedni?
Ja u siebie ma 18 J8 ET 47 a laczek 235 i jest ok
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
Piotruś z Klubu Audi A6 troche tym sie zajmuje,moze jego zapytaj co on o tym sadzi.
-
Zgasł podczas jazdy i nie odpala
Nie wydaje mi sie zeby wtrysk sterujacy byl odpowiedzialny za to,ja w silniku AKE mialem padniety i wywalalo blad a auto chodzilo normalnie.
-
[B5 AEB] Często przepalająca się żarówka h7 i problm tylnej wycieraczki
W B6 za tylna wycieraczke odpowiada MCE(modul centralnej elektryki),mialem podobny problem wymienilem silniczek i jest gitara:).W straym silniczku mialem przeciek plynu do spryskiwaczy i on powodowal zwarcie i dlatego wycieraczka chodzila caly czas.Moj juz sie nie nadawal do naprawy,sprawdz u siebie moze bedzieszmial wiecej szczescia.
-
Czujnik parkowania
Podepnij Vag'a i sprawdz bledy,po samym malowaniu nic nie powinno sie stac,ja swoje malowalem i dzialaja.
-
wymiana tunelu problem z zapalniczką
Pytaj Siemiana on powinien miec,jak cos to pytaj od B7 tak szybko sie nie wycieraja.
-
Jaki to tunel 1 din czy 2 din
Ten masz 2 din,sprobuj sam rozroznic ---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- Tu jest roznica
-
Jaki to tunel 1 din czy 2 din
Oba są 1 din.
-
wymiana tunelu problem z zapalniczką
Wejdzie wejdzie
-
wymiana tunelu problem z zapalniczką
Bierz jaki ci sie podoba,wykrec stara i zamontuj swoja,wszystko podchodzi bez problemu.
-
FMIC do B6 !
Wczoraj znalazlem go tu: AUDI A3 A4 B5 B6 B7 VW PASSAT B5.5 1.8T TDI SMIC SIDE MOUNT INTERCOOLER KIT | eBay
-
FMIC do B6 !
Jak kolega nie chce za duzo przerabiac to moze taki IC byl by dobra alternatywa.
-
Problem z centralnym..
Otwierasz drzwi,sciagasz taka gumowa oslone kostki,wypinasz kostke i sprawdzasz czy wszystkie piny sa ok.
-
Problem z centralnym..
Sprawdz czy piny w 20 pinowej kostce nie sa zasniedziale mozliwe ze dostala sie woda.
-
2.5 TDI V6 Pompa wtryskowa
Pompa o tych numerach byla stosowana w silnikach AYM,BFC,BCZ wiec do twojego tez podejdzie.
-
Airbag problem z kontrolką
Najpierw ten co idzie do podsufitki -jego dolna czesc wyszarpujesz,trzyma sie na dwoch spinkach metalowych a pozniej ciagniesz do dolu,dolna czesc slupka-zacznij od demontarzu plastikow z progow a pozniej oslone slupka wyciagasz do gory.
-
Airbag problem z kontrolką
Czujnik zdarzenia od strony kierowcy do sprawdzenia,znajduje sie on w słupku B pod napinaczem pasa.
-
Intercooler do awx
Pasowac bedzie ale nie bedzie tak wydajny jak od AWX czy AVF,ten od 1.8T jest troche mniejszy.
-
problem z tylna wycieraczka
witam...ma taki problem z tylna wycieracza a mianowicie jest wylaczona a ona caly czas chodzi i nie wiem czym to jest spowodowane??mial moze ktos podobny problem???z gory dzieki za pomoc?? ---------- Post dopisany 20-01-2013 at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany 18-01-2013 at 19:45 ---------- Jak nikt nie ma pomyslu to czy moze byc przekaznik,jak tak to ktory jest odpowiedzialny za wycieraczki? ---------- Post dopisany 23-01-2013 at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 20:27 ---------- Problem zdjagnozowany i usuniety.Przyczyna bylo zwarcie w silniczku wycieraczki. Dzieki Bart-S za naprowadzenie.
-
kodowanie licznika - pomoc
Jesli masz kody pin obu licznikow to wystarczy VCDS.
-
Pomocy zatrzasniete klucze
Amozna wiedziec jak wyglada taki sprzecior??
-
Antena Gps
Z tej anteny co masz na dachu kabelek idzie do czytnika navi co masz w bagazniku po prawej stronie a nie do radyjka.
-
Wąż do turbo BRD ?
Spokojnie dasz rade,zakladaj opaske i po klopocie.